Autor Wątek: volt podbija Polskie Radio :)  (Przeczytany 349 razy)

volt

  • Wiadomości: 3364
    • Zobacz profil
  • Skąd: Ząbki
volt podbija Polskie Radio :)
« dnia: Listopad 29, 2013, 12:19:11 am »
W ostatni piątek miałem przyjemność gościć wraz ze znajomymi 'spod płotu' w Czwórce Polskiego Radia w audycji na żywo nt. lotnictwa i fotografii lotniczej dzięki koleżance, która na dobrą sprawę mnie wkręciła w ten temat. Zaczęło się o 23, miało skończyć po godzinie, a przeciągnęliśmy do za dwadzieścia pierwsza i nieco rozsypaliśmy ramówkę ;D Jakby ktoś wygospodarował trochę wolnego czasu przy wieczorze, to zapraszam ze szklaneczką tutaj:



Zmontowane do kupy same nasze wejścia. Przy okazji kilka klatek ze studia, bo oprócz audio było też i video.

PS. Jak ktoś dotrwał do końca, to i pozdrowień m.in. dla SPFL się doczeka ;D
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2013, 12:20:53 am wysłana przez volt »
Z pozdrowieniami pod wysokim napięciem,
volt vel. amper ;)


hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21588
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: volt podbija Polskie Radio :)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2013, 07:54:57 am »
najs :)
niestety bez czasu żeby przesłuchać :/

szkoda tylko - mam nadzieję, że u Ciebie było inaczej - że ostatnio radia są bardzo chętne do zapraszań ciekawych ludzi (4-ka, RDC itd.), którzy robią im fajne programy, ciekawie mówią, dają np. zdjęcia na strony www ale... nic w zamian nie chcą tym ludziom dać. Mówię oczywiście o komercyjnych stacjach, które już za reklamę u siebie każą sobie słono płacić.
Pani z 4-ki bardzo się zdziwiła jak zapytałem: "na jakich warunkach"?
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

volt

  • Wiadomości: 3364
    • Zobacz profil
  • Skąd: Ząbki
Odp: volt podbija Polskie Radio :)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2013, 12:00:36 pm »
No niestety tak było w moim przypadku. Ale poszedłem tam w zasadzie dla asysty i kompletnie for fun, także nawet przez chwilę nie pomyślałem o zadaniu krępującego pytania :)
Z pozdrowieniami pod wysokim napięciem,
volt vel. amper ;)