Autor Wątek: kilka szczałów z Mińska Mazowieckiego - pochmurne święto 23. Bazy  (Przeczytany 833 razy)

fan

  • Wiadomości: 682
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Jak było - każdy widział. Dobrze, że nie lunęło... Mińsk nie ma szczęścia do pogody - powinni przełożyć swoje święto na inny termin, bo to co się dzieje, to chyba jest jakaś klątwa normalnie.

Cały set obrobiłem w kolorystyce szaro-szarej, bo i pogoda była szara, i buty mi przemokły i nieźle mnie przewiało pod barierką. Tyle narzekania. Na szczęście wróciłem do domu z jedną zapełnioną kartą pamięci, a co sobie popatrzyłem przy okazji, to moje  8)

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


W Mińsku zabrakło mi pogody, milimetrów w szkiełku i czegoś ciepłego do wypicia w torbie foto. Miejmy nadzieję, że za rok będzie lepiej :)

EDIT:

dorzucam jeszcze:

9.


10.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2013, 10:09:51 am wysłana przez fan911 »

Mariusch

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 998
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Rzeczywiście pogoda nie rozpieszczała, ale jednak dość przyjemny secik Ci wyszedł. Całkiem ładne czasy na 1,5,7,8, zresztą na 9 też. Najbardziej mi się podoba 5 i 7, chociaż na 5 pod dziobem Miga widać pięknie rozmyty słupek/tyczkę czy coś takiego.

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21636
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
bardzo dobre zdjęcia!
a pogoda moim zdaniem była ok
lepsza niż 35st. i pelna patelnia :)
Byloby 10x więcej ludzi a o takich zyleta zdjęciach moglbys zapomnieć :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

larky

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 2121
  • Incommunicado
    • Zobacz profil
    • larky.pl
  • Skąd: Otwock
Secik bardzo fajny, szacun za czasy. Kilka zdjęć dla mnie takich mało nasyconych i kontrastowych, może celowy zabieg, nie wiem. Ogólnie jest git :)

fan

  • Wiadomości: 682
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Dziękuję Panowie za uznanie :)

bardzo dobre zdjęcia!
...

 8)

larky - jak wspomniałem na samej górze chciałem utrzymać set w takiej nieco "grobowej" tonacji... Żeby odwzorować stan pogody tego dnia.

Mariusch - tak, na piątce pojawia się jakaś tyczka, ALE... ja tam jestem raczej przeciwnikiem poprawiania rzeczywistości w sensie modyfikowania elementów kadru. Tym bardziej, że tyczka się ładnie rozmyła i zostawiła tylko delikatną smugę...

hesja - może i masz rację, że lepsza taka pogoda, niż "patelnia"... W sumie, to nie było tłoku pod barierkami jak w zeszłym roku. Pełen komfort można powiedzieć. Nawet autobusem na parking się przejechałem  :o  i to bez większego ścisku...

Jamal

  • Wiadomości: 2858
    • Zobacz profil
  • Skąd: Trochę tu, trochę tam...
Fajnie jest, fajne czasy, chociaż niektóre ciut chyba się rozjechały (7,8,9). Obróbkę rozumiem, chociaż wcale nie było tragedii na pasie, bo zieleń soczysta, podlana deszczem i Dromaderem ;) Co innego na niebie. 


Jesli chodzi o pogodę to faktycznie za hesją, ale brakowało ciut swiatła, takiego jak w zeszłym roku. No ale pierwszy raz widziałem jak 29 pięknie zrywał, i choćby dla tego było warto.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2013, 07:56:43 pm wysłana przez Jamal »
Pozdrawiam serdecznie!
Jamal
www.barthez.com.pl

larky

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 2121
  • Incommunicado
    • Zobacz profil
    • larky.pl
  • Skąd: Otwock
Przepraszam, bez bicia się przyznaję, ze od razu się na zdjęcia rzuciłem nie czytając dokładnie opisu :)

wilk

  • CZŁONEK HONOROWY
  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 5909
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bydgoszcz
W Mińsku zabrakło mi czegoś ciepłego do wypicia. Miejmy nadzieję, że za rok będzie lepiej :)

to nie miałeś ciepłej Coli - wielki błąd :P

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7049
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Przepraszam, bez bicia się przyznaję, ze od razu się na zdjęcia rzuciłem nie czytając dokładnie opisu :)
jak szczerbaty na suchary  ;D

Mr.Reset

  • Wiadomości: 429
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Bardzo przyjemny secik!
6 ma swój urok - choć przy takiej ilości kolorów chyba bym po prostu BW zrobił - tego czerwonego można się tylko domyśleć:)

Szacun za czasy!

krispol

  • Wiadomości: 2569
  • W oczekiwaniu na Air Show
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puławy
No fakt, jest szaro ale nieźle :)
4. może deczko ciaśniej
fajna 2 i 6
dobra 3 a najlepsza 7( może deko więcej kontrastu ?).
Set na duży plus.

Łukasz Kulik

  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
  • Skąd: EPWA/EPDE
ZK
Zazdroszcze fotek.

kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 11006
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
jakoś obróbka mi nie podchodzi, tzn rozumiem zamysł, ale strasznie wyprane toto wyszło
no i syfki na 6 i 7.
 
natomiast co do samych zdjęć - jestem na tak

fan

  • Wiadomości: 682
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
jakoś obróbka mi nie podchodzi, tzn rozumiem zamysł, ale strasznie wyprane toto wyszło
no i syfki na 6 i 7.
 
natomiast co do samych zdjęć - jestem na tak

Kifcio, Ty to masz oko do tych syfków! :)

No faktem jest, że jak zwykle mam "lekki niedosyt". Chyba przysiądę jeszcze do tych fotek. Coś mi tu ostatecznie nie zagrało...
Nie ulega jednak wątpliwości, że i tak jest o 200% lepiej niż w zeszłym roku. Jeżeli na przyszłorocznym święcie 23. bazy też tak podniosę swól "level", to będzie super. Pozostaje poczekać do przyszłego roku, może pogoda wreszcie bardziej dopisze :)

Dziękuję wszystkim za komentarze:)