Autor Wątek: Nowy Photoshop  (Przeczytany 846 razy)

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: Nowy Photoshop
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 18, 2013, 12:08:15 am »
Tylko czekać, na obowiązkowe aktualizacje oprogramowań w naszych puszkach, np raz na pół roku.
Nie aktaualizujesz, nie pstrykasz. Oczywiście w trosce o dobro i bezpieczeństwo użytkownika.
Pozdrawiam

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4448
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: Nowy Photoshop
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 18, 2013, 12:11:30 am »
Tylko czekać, na obowiązkowe aktualizacje oprogramowań w naszych puszkach, np raz na pół roku.
Nie aktaualizujesz, nie pstrykasz. Oczywiście w trosce o dobro i bezpieczeństwo użytkownika.
eeee gorzej jak bez podłączenia do netu przez Wi-Fi lub karte sim i bez sprawdzenia uaktualnień foty nie zrobisz ....

Eskimos

  • Wiadomości: 1765
    • Zobacz profil
Odp: Nowy Photoshop
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 18, 2013, 09:26:41 am »
Tylko czekać, na obowiązkowe aktualizacje oprogramowań w naszych puszkach, np raz na pół roku.
Nie aktaualizujesz, nie pstrykasz. Oczywiście w trosce o dobro i bezpieczeństwo użytkownika.
eeee gorzej jak bez podłączenia do netu przez Wi-Fi lub karte sim i bez sprawdzenia uaktualnień foty nie zrobisz ....

D800 bedzie trzymac cene D900  ;D

Dlugoterminowa inwestycja sie szykuje  ;)

wilk

  • CZŁONEK HONOROWY
  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 5909
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Nowy Photoshop
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 19, 2013, 04:28:46 pm »
Nowy CC zainstalowany, ma parę fajnych nowych rzeczy; przydatnych dla nas ( taki dodatkowy VR, ale działa na zdjęciach poruszonych :) ).
Na tą chwilę nie da się zainstalować filtrów NIK, ale można je skopiować ( ja skopiowałem cały katalog NIK z PS6 i przeniosłem do CC - działa :) ).