LANS > Lans

Muzeum Drzonów nas zaprasza....

(1/4) > >>

hesja:
piekny list dzis dostalem a ze jest i o nas wszystkich to wklejam:
 
Szanowny Panie Sławku!
Czytuję Pana teksty odnośnie fotografii na LotniczejPolsce.pl - jest w tych słowach wiele pasji
Widzialem także fragmenty Pana albumu - fotografie na prawdę robią wielekie wrażenie.
Nie mogłem być niestety w tym roku na Góraszce - być może udało by nam się wtedy zamienić kilka słów.
Moja fotografia lotnicza z natury rzeczy nie przybiera formy artystycznej, jest dokumentacją wydarzeń  lotniczych oraz obiektów latający także a może szczególnie wojskowych statków powietrznych. Potrafię jednak docenić prawdziwe piękno lotniczej fotografii.
Oczywiście z wielką przyjemnością zakupię Pana album do prywatnych zbiorów, jednak nie ukrywam, iż ważna jest dla mnie Pana osobista dedykacja - wtedy publikacja ta będzie miała dla mnie prawdziwą i pełną wartość.
Pisał Pan w którymś z tekstów odnośnie wizyt w Muzeach. Chciałbym zaprosić więc Pana do odwiedzin i zorganizowania sesji fotograficznej w Lubuskim Muzeum Wojskowym w Drzonowie k. Zielonej Góry.
Było by mi bardzo miło Pana gościć - wraz z kolegami oczywiście, jeśli wyrazili by taką chęć.
Proszę nie sugerowac się naszą oficjalną stroną internetową - nie jest aktualna ani też właściwie medialnie prowadzona.
Pozdrawiam serdecznie.
Jarosław Sobociński
Kierownik Działu Lotnictwa
LMW Drzonów

kichu:
po raz kolejny gratulacje :)

a jak nas zapraszaja, to chyba nie odmowimy... :)

hesja:
to my mamy do szkół isc?
 
spoko - pojdziemy :P

sqpien:
no gratulacje, nie należy odmawiać takiej wizyty!

MarS:

--- Cytat: hesja w Czerwiec 24, 2010, 11:06:14 pm ---to my mamy do szkół isc?
 
spoko - pojdziemy :P

--- Koniec cytatu ---

Ważna że "szkoły" same piszą i zapraszają :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej