LANS > Lans

Nasi ludzie w Nederlandach :)

(1/2) > >>

hesja:
Panowie - szacun :)
Dumnie musieliscie nosic nasze barwy w Nederlandii :)
Właśnie dostałem na konto spfl list z Nederlandów o tresci:
 
Temat: pokazy lotnicze w Gilze Rijen 2010
Treść wiadomości:
Bardzo milo bylo spotkac w NL rodakow,ktorzy maja tak fascynujaca pasje.Z ogromna ciekawoscia bede czekal na zdjecia z tego pokazu.Z tego co udalo mi sie obejrzec na Waszej stronie beda na pewno wspaniale.Moje zdjecia,ktore tam wykonalem sa namiastka tego co mozna bylo tam ujrzec,ale jestem z nich zadowolony.Dziekuje,ze nasi lotnicy tam byli,dziekuje ze i nasi panowie"z poteznymi teleskopami"tez tam pracowali.Zycze udanych i dobrych ujec -w koncu przestworza zawsze fascynowaly ludzkosc.
 

wilk:
Serce rośnie, ale ciężko by było nas tam nie zauważyć ;D, faktycznie barwy i długie ;) lufy rzucały się w oczy.

PS. my tam wcale nie pracowaliśmy ;), my tam dla przyjemności byliśmy ;D. Wódę piliśmy, trawę hm-oglądaliśmy, na dziewczyny nie patrzyliśmy, świetnie się bawiliśmy i zdjęcia robiliśmy ;D

volt:

--- Cytat: wilk w Czerwiec 21, 2010, 08:14:12 pm ---Serce rośnie, ale ciężko by było nas tam nie zauważyć ;D, faktycznie barwy i długie ;) lufy rzucały się w oczy.

--- Koniec cytatu ---

Mówiłem nie zdejmować spodni, mówiłem? ;D

wilk:

--- Cytat: voltariel w Czerwiec 21, 2010, 08:16:17 pm ---
--- Cytat: wilk w Czerwiec 21, 2010, 08:14:12 pm ---Serce rośnie, ale ciężko by było nas tam nie zauważyć ;D, faktycznie barwy i długie ;) lufy rzucały się w oczy.

--- Koniec cytatu ---

Mówiłem nie zdejmować spodni, mówiłem? ;D

--- Koniec cytatu ---
>:(
Noo, ale w Holandii można :D, choć to strasznie niebezpieczne jest 8)

Dyziek:
Szacun chłopaki :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej