Autor Wątek: SIAF 2012  (Przeczytany 537 razy)

sfw

  • Wiadomości: 616
    • Zobacz profil
  • Skąd: EPMM
Odp: Odp: Odp: SIAF 2012
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 09, 2012, 03:00:05 pm »
Walczę z ciemnością, ale nie ma z czego ciągnąć. Wszystkie zdjęcia prosto z puchy są tak szare bure i nijakie, że ciężko coś dobrego z nich zrobić.. A te ciemności najprawdopodobniej spowodowane są uszkodzeniami body. Oddałem na serwis, ale cena naprawy (podobno) wyniesie tyle, za ile je kupowałem... A Ostrawa za dwa tygodnie a ja bez body...
Kamio, nie ściemniaj, body masz ok. Dałeś ciała z naświetleniem i tyle o PP nie wspomnę. Nawte jeśli padł światłomierz to trzeba było na manual przestawić i byłoby gites. Reszta ZW.

Miałem te same ustawienia co Adi, nasze aparaty nie różnią się prawie wcale, obróbka to samo, nie różniła się prawie w ogóle, a kolory na zdjęciach prosto z puchy są masakrycznie odmienne. Nie chce sie tłumaczyć bo na pewno wina w pewnym stopniu stoi po mojej stronie, ale na Boga.... Co 15 zdjęć wyświetla się błąd aparatu i sie zawiesza, bez restartu nie ruszy.
Tym bardziej żeby nie tracić pokazu przerzuciłbym na manuala i pewnie byłoby ok. No chyba, że matryca Ci pada ale wtedy pewnie obrazek byłby inny.
Power of the Lens

Kamio

  • Wiadomości: 437
    • Zobacz profil
  • Skąd: Jaworzno
Odp: SIAF 2012
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 13, 2012, 12:29:50 pm »
W serwisie powiedzieli, że na dzień dzisiejszy siłownik od autofokusa jest tego sprawcą.