Autor Wątek: Photoshop CS6  (Przeczytany 737 razy)

Silvver

  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Skąd: Brzesko
Photoshop CS6
« dnia: Wrzesień 06, 2012, 11:46:14 am »
Pewnie kilka osób ma zainstalowane CS6 więc może będzie mi w stanie odpowiedzieć. Widać różnicę w szybkości działania na plus ? W sieci są takie głosy ale wolę się upewnić  :)
Teraz mam CS5 oraz niezbyt szybki komputer i niekiedy mam już dość zwłaszcza jak w ruch idzie Color Efex Pro 4  >:(

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21598
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Photoshop CS6
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2012, 11:53:31 am »
ciezko mi powiedziec bo nie mialem nawet czasu zainstalowac... kartonik lezy na polce :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

upadek

  • Wiadomości: 2774
  • Tomek Gawlik
    • Zobacz profil
  • Skąd: Rzeszów
Odp: Photoshop CS6
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2012, 12:20:22 pm »
ja dopiero zbieram na nowego, bo piratów nie używam, ale nie sądzę żeby Ci nagle demona szybkości z kompa zrobił
u mnie na starym kompie i wersji trial nie zauważyłem przyspieszenia :)

wilk

  • CZŁONEK HONOROWY
  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 5909
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Photoshop CS6
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2012, 01:01:00 pm »
ja dopiero zbieram na nowego, bo piratów nie używam, ale nie sądzę żeby Ci nagle demona szybkości z kompa zrobił
u mnie na starym kompie i wersji trial nie zauważyłem przyspieszenia :)
ZU-szybkości bez zmiany procka, pamięci i dysku SSD nie zauważysz różnicy między CS6 a CS5
mam używam, ale częściej jednak odpalam CS5; w CS 6 nie pasi mi ACR, jestem przyzwyczajony do starej.

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21598
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Photoshop CS6
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2012, 01:10:27 pm »
ZW
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4448
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: Photoshop CS6
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 06, 2012, 01:59:23 pm »
Silvver zmiana softu nie pomoże ... tylko zmiana kompa
Ja miałem kompa 5-cio letnieg i CS3 sobie nawet spoko działał ... ale już NX2 [którego uzywam na równi z PS] to była z deka maskara, jak porobiłem więcej działań nie mówiąć o odpaleniu 10 fot na raz to zanim przemielił plik to sobie mogłem herbatke zrobić ...
w zeszłym roku zainstalowałem sobie na próbe CS5 i zrezygnowałem bo mi zmulał kompa i się zacinał i np przy stępelku "kółko" było tylko widoczne częściowo ....
Dwa tygodnie temu zmieniłem kompa wsadziłem na programy dysk SSD procka jakiegoś AMD FX 8150 [8 rdzeni 3,6 Ghz] czy jaos tam podobnie do tego 16 GB ramu 1866 oprogramowanie 64 bit i ..... nie mam kiedy zrobić sobie herbaty .

deoc

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 2785
  • i wtedy wchodze ja... caly na bialo...
    • Zobacz profil
  • Skąd: Czestochowa
Odp: Photoshop CS6
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 06, 2012, 02:34:21 pm »
Silvver zmiana softu nie pomoże ... tylko zmiana kompa
Ja miałem kompa 5-cio letnieg i CS3 sobie nawet spoko działał ... ale już NX2 [którego uzywam na równi z PS] to była z deka maskara, jak porobiłem więcej działań nie mówiąć o odpaleniu 10 fot na raz to zanim przemielił plik to sobie mogłem herbatke zrobić ...
w zeszłym roku zainstalowałem sobie na próbe CS5 i zrezygnowałem bo mi zmulał kompa i się zacinał i np przy stępelku "kółko" było tylko widoczne częściowo ....
Dwa tygodnie temu zmieniłem kompa wsadziłem na programy dysk SSD procka jakiegoś AMD FX 8150 [8 rdzeni 3,6 Ghz] czy jaos tam podobnie do tego 16 GB ramu 1866 oprogramowanie 64 bit i ..... nie mam kiedy zrobić sobie herbaty .

wreszcie jak czlowiek napijesz sie ColiL .... :) to jak wystygnie tez da sie wypic :P

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4448
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: Photoshop CS6
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 06, 2012, 02:41:37 pm »
A deocowi nalezą się odemnie podziękowania jako dla głównego dostawczy części  :D

sila

  • Wiadomości: 1023
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków
Odp: Photoshop CS6
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 06, 2012, 06:25:26 pm »
Miałam CS 5 pełną Extended a teraz CS 6 pełną Extended.
Mi 6 bardziej pasuje (ze względu na nowy sposób kadrowania, adaptacyjny szeroki kąt, no i korekcja z uwzględnieniem zawartości ciut lepsza niż w 5) ale różnicy w szybkości pracy nie widzę.
Wszystko chyba zależy od zawartości kompa (wszystkich klocków-procesora, karty grafiki itd) i wolnego miejsca tak aby mógł sobie swobodnie przetrawiać co mu "zlecisz" do roboty ;)

Silvver

  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Skąd: Brzesko
Odp: Photoshop CS6
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 06, 2012, 07:41:58 pm »
Aha, no to nie zawracam sobie więcej głowy CS6  :) Dzięki za opinie.

wilk

  • CZŁONEK HONOROWY
  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 5909
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Photoshop CS6
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 06, 2012, 10:12:23 pm »
Aha, no to nie zawracam sobie więcej głowy CS6  :) Dzięki za opinie.

zawsze służę

radą jak mogę ;)