Autor Wątek: Mój Michałków  (Przeczytany 222 razy)

Ostry

  • Wiadomości: 48
  • coming soon
    • Zobacz profil
  • Skąd: EPMM
Mój Michałków
« dnia: Czerwiec 02, 2012, 05:48:39 pm »
Mam nadzieję, że tym razem dałem radę  ;)

1.
 

2.
 

3.
 

4.
 

5.
 

6.
 


Bonus

 

kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 10984
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
Odp: Mój Michałków
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2012, 08:17:09 pm »
będzie bolało  :(
co prawda oglądam na lapku, ale i tak widać co poszło nie tak
 
1. sporo syfów w LG, zdjęcie sprawia wrażenie ruszonego pomimo tego że sam Jurgis ostry ;)
kadrowo - ujdzie, wolałbym więcej dymu z tyłu a mniej LG która jest pusta, poza tym widac jakiś cień na dymach więc mozna pokombinować
2. termika - tez z tym walczyłem, no tu trochę trzeba jeszcze powalczyć
kadrowo to starałbym się przeunąć samolota do góry i dać więcej trway, ale podejrzewam że to jest prawie 100% kadru
3. znowu sporo syfów do stemplowania, niebo pojechane gradientem i u mnie wpada w róż, zaczyna być widac kaszę, ale fota dla mniej najlepsza z zestawu - za latającą trawę
4. za ciemno i wyprane kolory, w słońcu to żelaźiniak powinien świecić czerwienią a tu chyba za bardzo ja zgasiłeś, kadrowo - za centralnie - zdecydowanie próbowałbym pilota do mocnego wsadzić i dac miejsca do lotu z przodu, kosztem lewego skrzydla
5. fajny moment ale przeostrzone na maksa, straszne ząbki na krawędziach, poza tym kolorystycznie ok, kadrowo ok
6. chyba za bardzo skontrastowane bo silnik zaczyna tracić szczegóły, poza tymm kadrowo mi nie lezy ale nie mam pomysla
7. ok, ale za zimny klimat, mam nadzieję że niebo nie jest przejarane, trochę za agresywnie wyciagnąleś termike przy wylocie ;)

krispol

  • Wiadomości: 2569
  • W oczekiwaniu na Air Show
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puławy
Odp: Mój Michałków
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2012, 11:23:05 am »
1. kadrowo ok ale masa syfków.
2. moment fajny,ale niebo przejarane na maxa mocno daje po gałach.
3. fajne,lubie takie zamiecie
4. dobra ale wiecej lewej strony
5. kadrowo ok ale jakies kolory blade takie
6. hmm nie wiem :)
7. mi sie podoba :)

kichu

  • Wiadomości: 11802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Września
Odp: Mój Michałków
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2012, 06:42:35 pm »
ogolnie to za kifciem, momentowo najlepiej 2, 4 i bonus

kadrowo nie boj sie bardziej zdecydowanie, fotograficznie i obrobkowo panuj nad ekspozycja np. na takiej 2 blade tlo rozwala calkowicie fote