Autor Wątek: Pardubice 2-3 czerwca  (Przeczytany 2933 razy)

Tomaszek

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 1483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Katowice
Odp: Pardubice 2-3 czerwca
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 03, 2012, 10:24:36 pm »
Przejebaną. Szaro, buro, momentami deszcz. Zdjęć niestety za wiele nie będzie.

Silvver

  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Skąd: Brzesko
Odp: Pardubice 2-3 czerwca
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 03, 2012, 10:29:54 pm »
Wróciłem i ja. Ehh, dramat. Nawet pod płot nie trafiłem ;) Musiałem wbić na lotnisko. Od razu tylko zaznaczę, że dla relacji to w niczym nie sprzyja  :) Czort wie o czym oni mówili a dopchać się pod barierkę to sami wiecie... No i to niebo  >:( 900 kur.. kilometrów

holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Pardubice 2-3 czerwca
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 03, 2012, 10:48:38 pm »
o jak to dobrze, ze moje lenistwo (i brak sprzetu) wygralo z checia jechania tam dzisiaj
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

Tomaszek

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 1483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Katowice
Odp: Pardubice 2-3 czerwca
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 03, 2012, 11:20:37 pm »
Niewiele straciłaś.

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Odp: Pardubice 2-3 czerwca
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 03, 2012, 11:55:03 pm »
Niewiele straciłaś.

Aż tak źle było? :-\
Pozdrawiam :)

Silvver

  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Skąd: Brzesko
Odp: Pardubice 2-3 czerwca
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 04, 2012, 07:04:39 am »
Niewiele straciłaś.

Aż tak źle było? :-\

W kwestii foto słabiutko. Same pokazy nawet ciekawe

Acroluc

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 970
  • aka elektrolux
    • Zobacz profil
  • Skąd: Czernica k. Rybnika
Odp: Pardubice 2-3 czerwca
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 04, 2012, 07:09:05 am »
Od dwóch dni nie mam neta w domu, więc dopiero teraz piszę.
Jak dla mnie impreza super (byłem w sobotę). W tym roku nastawiłem się bardziej na pooglądanie i nie mam za bardzo fot w powietrzu (tzn zdjęć zrobiłem dużo, ale pod to słońce to wyszła lipa). Grupy rekonstrukcyjne też sobie odpuściłem, bo pod barierkami była masakra (ale PC chyba dzielnie walczył :)).
Mam nadzieję, że ekipie podpłotowej impreza udała się zdjęciowo :)

Postaram się wyrobić z dorobkiem na 8 ale mam problem z netem w domu i nie wiem jak będzie z przesłaniem.

I jak nie ma chętnych, to piszę relację :)

Jamal

  • Wiadomości: 2858
    • Zobacz profil
  • Skąd: Trochę tu, trochę tam...
Odp: Pardubice 2-3 czerwca
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 04, 2012, 09:23:12 am »
Maximus Drabinus zrąbany jak przystało po Wielkiej Pardubickiej. Mi się strasznie podobało :)


Tomaszek, Larky, dzięki wielkie!
Pozdrawiam serdecznie!
Jamal
www.barthez.com.pl

PC

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
    • Pokazy Lotnicze Online
  • Skąd: Bytom
Odp: Pardubice 2-3 czerwca
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 04, 2012, 10:14:22 am »
Oj, tak wcisnąłem się w sobotę pod barierki i dzielnie się tam do końca rozpychałem. :)   / Pisałem o prasówkę i się wkurzyłem jak wróciłem do domu i odpaliłem kompa, bo odpisali dopiero o 6.19 rano w sobotę, że mam się zgłosić tam i tam, a o 6.00 już wyjechałem w drogę... >:( /
Pardubice to dla mnie przede wszystkim inscenizację historyczne z dodatkowymi motywami lotniczymi. O ile ilość historycznych samolotów w powietrzu mnie zawiodła to na ziemi działo się o wiele więcej. Kilka inscenizacji z różnych konfliktów, sporo zachowanego historycznego sprzętu, jeździło tam i z powrotem.
Miejscówkę miałem tym razem nie w centrum, więc trochę pominęłem tego co działo się z prawej strony, ale za to ładunki wybuchowe miałem parę metrów od siebie / jak wyj... przy Pear Harbor to aż się zatrząsłem  :D /. Poza tym muzyka puszczana z tamtych lat dodawał niezłego klimatu...
Obrobię kilka fotek to puszcze na forum / rozwalił mnie SS-man wyskakujący z płonącego transportera, który też płonął by po chwili zostać skoszony serią sowieckiego wojaka czy atak Wietkongu wsparty moździerzem, biegali na bosaka w czarnych piżamkach i słomiankach na głowach oczywiście z kałaszami :) /.
Niestety nie udało się być w niedzielę, ale z tego co czytam, pogoda nie dopisała.

larky

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 2121
  • Incommunicado
    • Zobacz profil
    • larky.pl
  • Skąd: Otwock
Odp: Pardubice 2-3 czerwca
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 04, 2012, 11:45:43 am »
Dzięki Panowie, przejrzałem te fotki  i szału to nie będzie :/

A relecję to chyba Acroluc się deklarował :)

kwinto

  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poddębice
Odp: Pardubice 2-3 czerwca
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 04, 2012, 12:52:58 pm »
jeżeli chodzi o niedzielę..
do 13.00 słońce dawalo tak niemiłosiernie, że zdjęcia raczej jako ciekawostka niż dorobek
pózniej pokropiło (momentami galancie) i zrobiło się fajnie..
inscenizacje z rozmachem, dot. różnych okresów, tak jak pisał PC muzyka z epoki dodatkowo uatrakcyjniała całe pokazy
aktorzy grali na całego - pokrzykiwali, gestykulowali, strzelali, zabijali i byli zabijani..
wierność odwzorowania sprzetu, detali na najwyższym poziomie.
w pewnym momencie spiker poinformowal o naruszeniu przestrzeni powietrznej nad lotniskiem przez niezydentyfikowany obiekt latający, postawienie w stan gotowości lotnictwa CA i przysłanie Alki, która zestrzeliła UFO z dwiema jak się okazało całkiem fajnymi kosmitkami
pojawiły się siły szybkiego reagowania, men in black, agenci Mulder i Scully z Archiwum X i na koniec taki czeski odpowiednik kapitana Sowy (jak dobrze zrozumiałem) i  zaaresztował kosmitki  ;D
szkoda mojego ograniczonego czeskiego bo tubylcy mieli niezły ubaw z tekstów spikera..
warto wspomnieć o przelocie grupowym maszyn aeroklubowych (głównie zlinów) - było ich chyba ponad 20 i calkiem fajnie to wygladało..
z minusów - liczyłem na przelot Fantoma - niestety dopiero w pon. odlatywał
na przyszlość
warto pojechać w miarę wcześnie - byliśmy ok 10.30 i na statyke brakło czasu,
poza tym do oglądania inscenizacji trzeba zając w miarę centralne miejsce,
warto wziąc wałówke i browara - chwilowe opuszczenie miejsca równało się stracie, mimo że kumpel starał sie pilnować i rozkladaliśmy bambetle
ale na foty - patrząc na zdjęcia podpłotowców z ubiegłego i z tego roku - to tylko pod płot
ufff, chyba sie nigdy tak nie rozpisałem

larky

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 2121
  • Incommunicado
    • Zobacz profil
    • larky.pl
  • Skąd: Otwock
Odp: Pardubice 2-3 czerwca
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 05, 2012, 08:40:45 am »
Zerkałem tam czasem przez aparat co się dzieje. Podobała mi się akcja z Wietnamem i kolesiami w słomkowych, stożkowych kapeluszach :)
Aha, z tego miejsca chciałbym podziękować Jamalowi za znalezienie w chaszczach czeskiej drabiny bez której nie miałbym paru fajnych fotek :)