ZDJĘCIA LOTNICZE > Video / Fotocast

The Best of 2011 by Rzepka

(1/3) > >>

Rzepka:
Uhhh po ciężkich bojach w końcu udało mi się skończyć moje dzieło. Trochę roboty było ale osobiście jestem zadowolony z efektu :) Zapraszam do oglądania wszelkie uwagi mile widziane ;) Chyba nie muszę pisać, że słuchawki koniecznie! ;)

krispol:
Podoba mi się :) Choć mam wrażenie że na początku niektóre foty za szybko uciekają i może te z Airpower przydało by się ciut dłużej pokazać bo fajne są. Ale ogólnie bardzo na tak jak dla mnie. Ja bym napewno lepiej nie zrobił.

Złoty:
Bardzo na Tak! Podoba się, gratulacje!

kifcio:
duży plus za chęci i że się udało
mniejszy plus za to, że IMO za długo, i wolałbym mniej zdjęć z dłuższymi przejściami (uwaga krispola)
 
duży minus -syfy na fotach
mniejszy minus - jakość zdjęć siadła
 
a tak w ogóle to graty  :)

kichu:
rzepka - obejrzyj to jeszcze raz za tydzien :)

masz fajne foty, klimatycznie do nich dobrana muze i fajny pomysl na zestawienie tego... ale bardzo dobre ogolne wrazenie psuja ewidentne niedorobki...
np. przejscia, szczegolnie na poczatku ewidentnie nie w muzyce, czasem obraz nie idzie za jakby to ujac przebiegiem "emocjonalnym" utworu... utwor sie
rozkreca, a pokaz fot leci statecznie (dlugie przejscia)...  dodatkowo skacze odrobine dziwnie tez np. panning zdjec...

generalnie pomyslowo i klimatowo za Złoty - bdb, technnicznie do podrasowania :)

i taka sugestie to oceny przejsc w muzyce itp - nie wiem czym montujesz, ale tego lepiej nie oceniac w programie do montazu, ale lepiej wygenerowac sobie
fragment finalnego filmu i oceniac w playerze... ja jak sie bawilem w montaz tak robilem... zmontowalem 20 sekund, te 20 sekund bvlo generowane (niekoniecznie
do full res, zeby czasu tyle nie tracic) i ocenial przebieg calosci juz podczas odtwarzania...

gut dżob

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej