Autor Wątek: Ptasia Akademia Nikona  (Przeczytany 651 razy)

sila

  • Wiadomości: 1023
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków
Odp: Ptasia Akademia Nikona
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 10, 2012, 10:01:29 pm »
Ja upatrzyłam sobie 5 i 8 :)

JIMIX

  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Ptasia Akademia Nikona
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 11, 2012, 12:28:42 am »
Definitywnie 3.

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4446
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: Ptasia Akademia Nikona
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 13, 2012, 12:52:44 am »
Dzięki za komentarze :)

Pięknie tak z poziomu wody pofocić ;). Zupełnie coś innego.
to totalnie coś innego, zarówno jesli chodzi o foto ale również o sposób focenia i całe z tym związane doświadczenia ... a świt na wodzie - a właściwie w wodzie wśród ptaków  bym raczej nazwał zjawiskiem metafizycznym, czymś czego nie da się opowiedzieć. Natomiast wysiłek fizyczny też jest olbrzymi, i nie chodzi mi o kondycje, ale o dretwienie mięśni w pozycjach ciała które nie sa normalne a bardziej cyrkowe, jak i temperaturę, bo po 2 h w wodzie o temp 4 stopni mimo "misiowego" ubrania to dostawałem dreszczy. Technika focenia tez dośc ekstremalna, ciężko zająć stabilną pozycję, woda kołysze ciałem, kołysze pływadełkiem, a za podparcie masz mulisty grunt na którym nie możesz stabilnie stać bo najczęściej  jest za płytko i się kuca, kleczy lub jest się w pozycji dość dziwnej.

btw, nie bałeś się o sprzęt ?  ;D
Sprzet jest praktycznie w 100% bezpieczny, w końcu Chara foci obecnie D4 + N600mm wiec by takiego zestawu utopic nie chciał... praktycznie aby utopić sprzet to trzeba by się bardzo postarać, natomiast dosć łatwo zachlapać sobie przednią soczewkę

Złoty

  • Wiadomości: 4272
  • Explore. Dream. Discover.
    • Zobacz profil
    • Aeroholic!
  • Skąd: Warszawa
Odp: Ptasia Akademia Nikona
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 13, 2012, 10:17:37 pm »
Mariusz, a nie masz jakiegoś bekstejdżyku? Chętnie bym podpatrzył tę "ptasią kuchnię"