SPRAWY SPFL - FORUM OTWARTE > Dział kandydacki

Czy aplikować?

<< < (2/14) > >>

MarS:
Majek, ale nie ma się czego bać, w RA nikt nie bije. Zdaję sobie sprawę ze wielu jak najpierw obejrzy portfolio hesji, to sobie mysli: "co ja mogę wysłać, skoro najgorsza fota z tego PF jest lepsza od najlepszejszej mojej" ale trzeba wziąść poprawkę że OOC hesji to jest lekko ponad 95%. Owszem aby zostać członkiem zwyczajnym trzeba mieć te 60% i na to się muszą składać już dobre foty, ale zawsze można zacząć zabawę do "sympatyka", którego to status już pozwala na wspólny udział w imprezach i dalszy rozwój fotograficzno wyjazdowy

Majek:
Ok, dzięki za zainteresowanie.
W takim razie siądę w najbliższym czasie do tych moich zdjęć nieszczęsnych i postaram się coś z nich wykrzesać.
I niech się dzieje wola nieba... ;)

Pozdrawiam.

wilk:

--- Cytat: Majek w Maj 26, 2010, 02:47:05 pm ---Ok, dzięki za zainteresowanie.
W takim razie siądę w najbliższym czasie do tych moich zdjęć nieszczęsnych i postaram się coś z nich wykrzesać.
I niech się dzieje wola nieba... ;)

Pozdrawiam.

--- Koniec cytatu ---

Spiesz się, niedługo Góraszka i wiele następnych rewelacyjnych imprez.

Majek:
Pośpiech jest podobno dobry przy łapaniu pcheł... ;) A tak zupełnie serio...
Góraszkę tym razem potraktuję bardziej jako okazję do rodzinnego wyjazdu (pierwszy raz zabiorę mojego małego entuzjastę lotnictwa na tego typu imprezę), a przy okazji może uda mi się coś tam pstryknąć. Innymi słowy będę się piknikował. A może wpadnie kilka fajnych kadrów, co by ta moja aplikacja nie była za nędzna. ;) No i może uda się nam jakoś spotkać.

wilk:
Znajdziesz nas ;), o nas będzie głośno na całej Góraszce ;D 8)
na pewno się spotkamy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej