KONKURSY > Archiwum

KONKURS OBRÓBKOWY NR I/2012 - WYNIKI GŁOSOWANIA !!!

<< < (6/7) > >>

kichu:
to napisz do Flavio Biatore... czy tego, kto aktualnie tym cyrkiem zarzadza :D

OM:

--- Cytat: kichu w Styczeń 26, 2012, 10:09:03 pm ---
...w zabawie obrobkowej byloby to o tyle fajne, ze zmuszaloby do udzialu co edycje, bo jesli chcesz utrzymac ranking punktowy, to nie wystarczy wygrac, ale trzeba
trzymac forme przez caly sezon :)
...

--- Koniec cytatu ---

ogólnie fajny pomysł, ale"zmuszałoby" to nie jest dobre słowo ;D nie chciałabym się musieć zmuszać i czuć presję...to rodzi niezdrową rywalizację... ;D ;D
a tak poważnie to mam tylko jedno zastrzeżenie, żeby było sprawiedliwie musi brać udział stale mniej wiecej taki sam skład zawodników i nigdy nie rozumiałam czemu różnica przy I i II miejscu wynosi aż 7pkt...yyy jeśli różnica w głosach miedzy I a II miejscem wynosilaby np.tylko 1 głos, to po przeliczeniu na punktację formułową, różnica między I a II miejscem byłaby aż 7 pkt...dla II miejsca, po bardzo zaciętej walce i przegranej tylko o 1 głos, taka strata punktowa mogłaby rodzić frustrację... ;D

kichu:
om-ku... ja bezczelnie zerżnąłem pomysl punktacji z aktualnej klasyfikacji formuly jeden... wiec skoro pol swiata to obserwuje to zakladam ze temat jest ok :)

i prosze mi takich skomplikowanych pytan nie zadawac :)

ogolnie to uwazam ze bedzie weselej, jak punktowac bedziemy w konkursie nie tylko pierwsze miejsce, ale kilka pierwszych... co moze generalnie "zmusic" do udzialu
osoby, ktore wysla jedna fote raz na kilka edycji...   system punktowy a la F1 premiuje przede wszystkim regularne uczesnictwo

OM:
hmm...gdyby dopracować ten system to rzeczywiście mogłoby być dużo ciekawiej niż obecnie... :)


hesja:

--- Cytat: kichu w Styczeń 26, 2012, 11:10:03 pm ---ja bezczelnie zerżnąłem pomysl...
--- Koniec cytatu ---

hmmm   :o  ::)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej