Autor Wątek: Park Sztywnych czyli statyka by OM  (Przeczytany 905 razy)

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Odp: Park Sztywnych czyli statyka by OM
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 15, 2011, 01:35:31 pm »
ale popatrzcie na to z drugiej strony... jak nasz Leszek walnie komplement to jest dopiero szacun ... bo przeciez mogł zabić ;) ;)  8)  :P

 ;D ;D

Co do komentarzy hlynura to mi osobiście wcale nie przeszkadza "ton" tych wypowiedzi a najważniejsze, że są pomocne i rzeczowe :)
Pozdrawiam :)

OM

  • Wiadomości: 1038
    • Zobacz profil
  • Skąd: KRK
Odp: Park Sztywnych czyli statyka by OM
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 15, 2011, 09:36:56 pm »
Za kichciem  ;D
Cytuj
podstawowa sprawa to imho zeby pisac jasno, niezaleznie czy jest szorstko, czy lagodnie... bo najgrosze w takim rozmowach sa niedopowiedzenia
po ktorych autor zdjec zastanawia sie co tez komentujacy mial na mysli
OTÓŻ TO!!

natomiast:

Wiesz co, najgorsze w tym wszystkim jest to............... że mam tego całkowitą świadomość.
Próbuję z tym walczyć, ale.................. charakteru i stylu tak szybko nie zmienisz.

Bardzo często nie odzywam się na forum, bo nie chcę nikogo zrazić.

Hlynur, widziałam Twoj jeden z ostatnich postów, gdzie taktownie i kulturalnie, siłą woli i opanowaniem nie skomentowałeś ostrości i jakości obróbki pewnych zdjęć...i jakoś tak zaczełam się mimowolnie chichrać ;D
Hlynur nieopanowany potrafi  na chwilkę podnieść ciśnienie, ale opanowany jakoś tak nienaturalnie wygląda ;D Więc jeśli o mnie chodzi, to przeszłam chrzest bojowy i na przyszłość wybieram komentarze hlynura w oryginale, bez powściągliwości, najlepiej jasno i klarownie, w punktach od początku do końca :D

A z Waszej pomocy z przyjemnością będę korzystać  ;)

Amon

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 7966
  • tri dablju tim
    • Zobacz profil
    • amon photography
  • Skąd: Warszawa
Odp: Park Sztywnych czyli statyka by OM
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 15, 2011, 09:37:55 pm »
Za kichciem  ;D

No... nooo ;).
Jest nowy tekst :).