Autor Wątek: Szwajcarskie górki by upadek  (Przeczytany 835 razy)

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4448
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: Szwajcarskie górki by upadek
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 01, 2011, 03:59:15 pm »
Tomek, nie będę kadził bo foty robisz bdb, ale napiszę dwie sprawy które w tym secie mi się nie widzą
po pierwsze za kichem
kadrowo co mi sie rzuca w oczy w Twoich setach to to, ze skos uznajesz tylko dokladnie po przekatnej - a to nie zawsze jest dobre - 8 wyglada jakby siedzial gdzies i bronil sie przed zjazdem w dol (optycznie), a 7 daje efekt maszyny pikujacej w ziemie - takze te kwestie poddaje pod rozwage
poza tym bardzo mi sie podoba
czyli skosy robisz czasami zbyt skośne  ;D  ... znam ten ból bo też kiedyś starałem się tylko po przekatnych kosić, ale czasem to nie pasuje ...

druga uwaga dotyczy foty nr 1 ..... Tomek plisssss usiądz do obróbki jeszcze raz bo WOW jest mega, kadr tez mi się podoba baaardzo .... ale ....
dla mnie ciut za mocno odkontrastowałeś dymki od flar i za bardzo dają po oczach, ale to pierdół, natomiast nie wiem czy dlatego że po intensywnej obróbce wyszedł ci szum na samolocie czy co i potem go odszumiałeś, ... zreszta niewazne ... wazne ze samolot wyszedł "plastikowo" - jest tak wygładzony jak by nie był metalowy tylko bys go sfocił w sklepie z ceramiką łazienkową ... coś w stylu jak przy fotach modelkowych kiedy tak poprawiaszmodelce cerę ze wychodzi plastikowa maska i nie widać faktury skóry, tu jest podobnie przesadzone. Kiedyś mnie hesja opierdalał, jak za mocno odszumiałem, że zabijam wtedy detal na płacie, i ze lepiej jak nawet ciut szumi ale ma to "coś" i wiesz co ... zgadzam się z tym :)

Kamio

  • Wiadomości: 437
    • Zobacz profil
  • Skąd: Jaworzno
Odp: Szwajcarskie górki by upadek
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 02, 2011, 10:18:05 pm »
Wypaśny secik!
Mi najbardziej 4 i 7 robi. :)

hermina

  • Wiadomości: 445
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Szwajcarskie górki by upadek
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 03, 2011, 02:24:59 pm »
WOW!Krytycznych uwag nie mam! Rewelacja, zwłaszcza 1,2,4,5 i 8!