ZDJĘCIA INNE > Martwa natura

Japońce

<< < (3/4) > >>

brovarsky:
Rozumiem, że podpisujesz zdjęcie skibek.pl ale sprajowanie po ścianach, tudzież krawężnikach, żeby był podpis naturalny to przesada lekka  :P A już malowanie Wisły to przegięcie pałki normalnie  ;D

Skibek:

--- Cytat: brovarsky w Październik 06, 2011, 09:41:25 am ---Rozumiem, że podpisujesz zdjęcie skibek.pl ale sprajowanie po ścianach, tudzież krawężnikach, żeby był podpis naturalny to przesada lekka  :P A już malowanie Wisły to przegięcie pałki normalnie  ;D

--- Koniec cytatu ---
Zdjęcia były na stronach chłopaków i nie było na nich "skibek.pl", które automatycznie mi się dodaje przy skalowaniu stąd podwójny podpis. Na oryginalnych zdjęciach chodziło o to, żeby podpis był właśnie małorzucający się w oczy (dlatego na Wiśle go namalowałem ;) ).
A Ty, co? W Urzędzie Miasta pracujesz, że tak się czepiasz grafficiarzy? ;P

brovarsky:
ja w urzędzie miasta??? no co Ty :D graficiarzem jestem i z graficiarzami trzymam  ;D
takie tam żarciki pośniadaniowo - robocze ;)
Żeby offtopa nie było, to tylko dodam, że właśnie fotka z wysprajowaną Wisłą najlepiej mi się podoba. Elegancko odbił się mostek na furce  ;)

Jamal:
No ale po fotach z Otrębusów jest CZAD! Dawaj na foruma!

pepic:
Lubię takie klimaty  :)


--- Cytat: kichu w Październik 03, 2011, 01:45:38 pm ---no jakby to powiedziec, fotki ok, ale jakos mi serce szybciej na widok toyoty corolli nie zabije :)

--- Koniec cytatu ---
A Corolka zycie mi uratowała....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej