Autor Wątek: Żar w qniastym szkiełku wygląda tak..  (Przeczytany 965 razy)

Qna

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 4483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z los Heblos KrK
Odp: Żar w qniastym szkiełku wygląda tak..
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 20, 2011, 09:13:49 am »
4 i 9 naj naj
 
ale na 4 to paprochów, że hoho

No kurde patrz a tyle z tym walczyłem.... paprochy i flary obiektywne... :/
Dzięks za info :)

TonyFalcon

  • Gość
Odp: Żar w qniastym szkiełku wygląda tak..
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 20, 2011, 09:09:16 pm »
Dla mnie efektowna 9. tutaj przoduje :)

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4445
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: Żar w qniastym szkiełku wygląda tak..
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 20, 2011, 11:23:33 pm »
biorę 9 miodzio zadyma  :)
reszta chyba sam czujesz, ładnie klarownie i czysto pokazane ale brak tego łłłaałłł  :)
no tez tak to widzę, bo zdjecia spoko ale wow factor to tylko na 9 jest duzy

Qna

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 4483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z los Heblos KrK
Odp: Żar w qniastym szkiełku wygląda tak..
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 21, 2011, 11:39:55 am »
Hmm może i faktycznie nudnawo, ale jakoś nad tym nie myślałem :) Tak szczerze to wielkie Wow z tej imprezy widzialem może na 10 fotkach. u Valdiego (Extra + fox driver) Kosiak Makuli (chyba u Ciebie i Hesji naj) i Twoje ciasne kadry bardzo miodzio i extra statycznie u Bistrowatego. (w domu sprawdzę, może coś pominąłem)  Fotek a2a nie liczę bo to inna liga :D co nie zmienia faktu, że miodnie wyszły i super ukazują moc imprezy :D 

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4445
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: Żar w qniastym szkiełku wygląda tak..
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:10:13 pm »
Tomek, wiesz to nie do końca tak .... po prostu masz taką wyrobioną "markę" bo wiele wiele razy pokazywałeś WOW do kwadratu :) ... wiec teraz jest "tylko" ładnie czysto i przyjemnie ... w stosunku do ciebie jest to "tylko" a pewnie gdyby to nie wstawił Qna to było by "aż" .... bo jest to bardzo ładny secik, ale wiemy że Qna potrafi więcej :) .... choć sam wiem ze to więcej nie zawsze się uda wyrobic .... te 200% normy  ;D

Qna

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 4483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z los Heblos KrK
Odp: Żar w qniastym szkiełku wygląda tak..
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 21, 2011, 01:59:57 pm »
Yhm :) Potwierdza się, że prościej wejść na pagórek (szczyty to wiadomo :) ) niż się na nim utrzymać :D . W sumie to ten secik (choć faktycznie jest przeciętny na tle tych Wow* które wymieniłem powyżej)  i BielskoB pozytywnie mi zrobiły na mój "kryzys twórczy" kiedyś przelukałem swoje zdjęcia i ostatnie które mnie satysfakcjonowały (nie mowie o mega wow bo tego zajca cały czas się goni ) zrobiłem w 2009 z wyjątkiem na kilka axalp2010... Z jednej strony cholernie mnie cieszy nasza moc foto jako całego STO, i postępy poczynione przez wielu członków, z drugiej  zastanawiałem się skąd u mnie taki zastój a nawet regres...

* oczywiście wiele Żarowych zdjęć których nie wymieniłem jest dobra, a nawet bardzo dobra ale skupiłem się tylko na WoW Factor : ) 

Amon

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 7966
  • tri dablju tim
    • Zobacz profil
    • amon photography
  • Skąd: Warszawa
Odp: Żar w qniastym szkiełku wygląda tak..
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 21, 2011, 08:17:08 pm »
Również na dłużej zatrzymałem się przy 9, faktycznie wyróżnia się i jest bardzo fajna.
A ogólnie to sporo paprochów pozostawiałeś :).
I nie marudź o regresach. Wszystkie zdjęcia to tylko Prezesom wychodzą, zwyczajni ludzie muszą się namęczyć więcej :).

OM

  • Wiadomości: 1038
    • Zobacz profil
  • Skąd: KRK
Odp: Żar w qniastym szkiełku wygląda tak..
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 21, 2011, 11:31:27 pm »
oj tak, tak 9 bardzo wow.

I nie marudź o regresach. Wszystkie zdjęcia to tylko Prezesom wychodzą, zwyczajni ludzie muszą się namęczyć więcej :).
Sympatycy muszą się namęczyć jeszcze więcej, a pozostali śmiertelnicy to już w ogóle szkoda gadać:) ah ta hierarchia społeczna:P


Qna

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 4483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z los Heblos KrK
Odp: Żar w qniastym szkiełku wygląda tak..
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 23, 2011, 06:58:05 pm »
A dziękować, cieszy mnie że się podoba :D

Nie marudzę tylko od siebie wymagam :D Robię zdjęcia bo to sprawia mi cholerną frajdę :D ale chciałbym żeby wyniki tej "zabawy" cieszyły mnie jak dawniej :D