Autor Wątek: Val d'Orcia  (Przeczytany 497 razy)

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21598
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Val d'Orcia
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 12, 2011, 09:51:17 pm »
rzuc jakies info gdzie co i jak najlepiej :)
jakies gógle maps? :P
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

hoobie

  • Gość
Odp: Val d'Orcia
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 12, 2011, 11:14:25 pm »
Mówisz - masz ;)
Gdyby ktoś wybierał się w te okolicę, to koniecznie trzeba przejechać te trasy:





I już nie chodzi tutaj o mnóstwo ciekawych kadrów, których tam zatrzęsienie... ;)
Nocleg - my spaliśmy w hotelu, w Sienie, jednak zwiedzając Toskanię samochodem, napotkaliśmy mnóstwo gospodarstw agroturystycznych, w których można się zatrzymać (bardzo możliwe, że taką opcję wybierzemy podczas kolejnego wypadu).
Posiłki - w miejscowości Ponte d'Arbia, przy drodze głównej wyczaiłem lokalną restauracje. Przychodzą tam głównie Włosi, ale i turyści również ;) Jest na prawdę tanio, a po posiłku dla dwojga, za €30 wychodzi się pełnym, sytym i ... zadowolonym :D

Ciężko mi tak "sypać" konkretami, więc gdyby ktoś miał jakieś pytanka, to chętnie odpowiem/doradzę ;)

mariorz

  • Tito :)
  • Wiadomości: 1179
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice Lotniska Jasionka
Odp: Val d'Orcia
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 18, 2011, 09:35:05 pm »
Mówisz - masz ;)
Gdyby ktoś wybierał się w te okolicę, to koniecznie trzeba przejechać te trasy:





I już nie chodzi tutaj o mnóstwo ciekawych kadrów, których tam zatrzęsienie... ;)
Nocleg - my spaliśmy w hotelu, w Sienie, jednak zwiedzając Toskanię samochodem, napotkaliśmy mnóstwo gospodarstw agroturystycznych, w których można się zatrzymać (bardzo możliwe, że taką opcję wybierzemy podczas kolejnego wypadu).
Posiłki - w miejscowości Ponte d'Arbia, przy drodze głównej wyczaiłem lokalną restauracje. Przychodzą tam głównie Włosi, ale i turyści również ;) Jest na prawdę tanio, a po posiłku dla dwojga, za €30 wychodzi się pełnym, sytym i ... zadowolonym :D

Ciężko mi tak "sypać" konkretami, więc gdyby ktoś miał jakieś pytanka, to chętnie odpowiem/doradzę ;)

No tak mi się spodobało, że chyba się jeszcze karne tam w tym roku...

Pozdrawiam serdecznie