Autor Wątek: Valush mode on/off  (Przeczytany 295 razy)

Jamal

  • Wiadomości: 2858
    • Zobacz profil
  • Skąd: Trochę tu, trochę tam...
Valush mode on/off
« dnia: Czerwiec 04, 2011, 05:06:54 pm »
Pozdrawiam serdecznie!
Jamal
www.barthez.com.pl

Eskimos

  • Wiadomości: 1765
    • Zobacz profil
Odp: Valush mode on/off
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2011, 05:15:03 pm »
Wlasnie sobie uswiadomilem jakim inwalida softwarowym jestem  ;D

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4448
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: Valush mode on/off
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2011, 02:02:57 pm »
Wlasnie sobie uswiadomilem jakim inwalida softwarowym jestem  ;D

nie tylko Ty :) witam w klubie, jednak trzeba wziąść poprawkę że to co widać to już jest obróbka naprawdę na baaardzo wysokim poziomie,
ja z kolei jak takie cos oglądam to bardziej myślę o innym aspekcie takiej obróbki - bo to ze ja tak nie potrafię fot obrabiać to nie robi nikomu nic
natomiast problem polega na tym że cała masa młodych dziewczyn a czasami i starszych, oglądając takie foty na których rzeczywistość jest wykreowana w komputerze, popada w kompleksy biorąc to za prawdziwe obrazy, i potem dązą do takiego niby "wzorca" który tak naprawdę nie istnieje .... a potem kupa nastolatek ma depresje bo nie wyglądają tak jak "Pani' z okładki, jnne mają anoreksję, a te które maja nadzianych rodziców w wieku 14 lat przechodzą pierwsze operacje plastyczne ....

Eskimos

  • Wiadomości: 1765
    • Zobacz profil
Odp: Valush mode on/off
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2011, 03:36:48 pm »
Wlasnie sobie uswiadomilem jakim inwalida softwarowym jestem  ;D

nie tylko Ty :) witam w klubie, jednak trzeba wziąść poprawkę że to co widać to już jest obróbka naprawdę na baaardzo wysokim poziomie,
ja z kolei jak takie cos oglądam to bardziej myślę o innym aspekcie takiej obróbki - bo to ze ja tak nie potrafię fot obrabiać to nie robi nikomu nic
natomiast problem polega na tym że cała masa młodych dziewczyn a czasami i starszych, oglądając takie foty na których rzeczywistość jest wykreowana w komputerze, popada w kompleksy biorąc to za prawdziwe obrazy, i potem dązą do takiego niby "wzorca" który tak naprawdę nie istnieje .... a potem kupa nastolatek ma depresje bo nie wyglądają tak jak "Pani' z okładki, jnne mają anoreksję, a te które maja nadzianych rodziców w wieku 14 lat przechodzą pierwsze operacje plastyczne ....

Marsiu, mam kobite, niby dorosla i dojrzala w dodatku sama fotografuje ale czasami cos tam jej sie wyrwie "a bo zobacz jak ta z okladki wyglada", wole nie wiedziec co siedzi w glowach nastolatek.

Valush

  • Gość
Odp: Valush mode on/off
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2011, 06:46:56 pm »
Kurde nie wiedziałem, że doczekałem się własnych wątków :D Jednak Wyspy Księcia Wali(i) to też nie dzieło przypadku :D