IMPREZY LOTNICZE - FORUM OTWARTE > Ustawka

Łask podpłotowo

(1/3) > >>

holka:
własnie dostalam info, ze do konca tego tygodnia w Łasku sa wieczorno-nocne loty, oprocz tego chlopaki trenuja przelot w formacji (przed Radomiem) - jesli nie przekrecilam w swojej mozgownicy otrzymanej informacji, hihi  - podobno z ktorej strony pasa by sie nie ustawic (na przedluzeniu, pod plotem) to bedzie co przyfocic

jesli ktos z okolicznych ma ochote to mozecie sie skrzyknac i wybrac wieksza paczuszka

ja niestety moge miec powazne problemy, czwartek na 100 % mi odpada, sroda i piatek na 80% tez odpadaja, chyba ze cudem cos sie zmieni, wiec ja grzeje dzisiaj (o 17tej starty) - jak ktos przeczyta i zdazy dolaczyc bedzie mi milo :)

kifcio:
dodam jeszcze, o ile mnie pamięć nie myli, że w Łasku w tym tygodniu powinny stacjonować eFy z Krzesin
więc może byc wzmorzony ruch ;)
to tyle co mi sie obiło o uszy w Malborku

Pawel:
Ja jutro po 16 będę się wybierał najpewniej. Jak ktoś ma ochotę to zapraszam.
Tylko może ktoś bardziej doświadczony podpowiedział by jak tam dojechać, w które miejsce, gdzie auto zostawić to by było super ;)

holka:
na googlowej mapie satelitarnej, wklej +51° 32' 39.15", +19° 12' 39.90"
czasem mi dobrze pokazuje, czasem nie do konca, ale na mapie powinna sie pojawic zielona strzalka, w kazdym razie to moja ulubiona miejscowka, bo asfaltowa i jest gdzie auto zostawic :)

ja od Łasku jade (bodajze na Piotrkow trasa) przez Teodory, Aleksandrowek, Gucin, skret w prawo nie jest jakis specyficzny, pamietam, ze po lewej mam wtedy jakis lasek, a po prawej stoi taka przekrzywiona tablica z jakas reklama czy czyms, jak bede jechac to sfoce  zeby orientacja wizualna byla :)

Pawel:
Wielkie dzięki :)
To czekamy na zdjęcie pokrzywionej reklamy i palników ;)
A możesz mi jeszcze powiedzieć czy ogrodzenie lotniska jest przy tej drodze, czy można jeszcze bliżej podejść?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej