Autor Wątek: pytanie remontowo budowlane  (Przeczytany 410 razy)

sqpien

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 2801
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
pytanie remontowo budowlane
« dnia: Lipiec 15, 2011, 01:22:24 pm »
Spadło na mnie jak grom z jasnego nieba ... i się nie smucę a cieszę
Mieszkanko do wyremontowania, i pozwalam sobie z takim pytaniem bo może ktoś...

- ma znajomości w gazowni co by przyłącze gazu szybciej/taniej (projekt)  przepchnąć
- j.w. co do elektryki - papier na pomiary jak zażądają, zna się na umowach i zabezpieczeniach przedlicznikowych
- może Komus zalegaja jakies zbedne materiały bud. np jakies pozostałości terakoty czy glazury które by pieprzna w smietnik a serca na to nie ma czy wszelakie inne materiały i tanio sprzeda - mam spore piwnice do adaptacji na pracownie i kotłownie i tam moge sobie dowolna mozajke ułozyć.

Pisze no bo mnożę.. A na razie douczyć się budowlanki w boju muszę, instalacje już zdoktoryzowałem.
POZDRAWIAM!
SP5VJS
SP-0330-WA
Sqpien

wilk

  • CZŁONEK HONOROWY
  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 5909
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: pytanie remontowo budowlane
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2011, 01:56:48 pm »
Spadło na mnie jak grom z jasnego nieba ... i się nie smucę a cieszę
Mieszkanko do wyremontowania, i pozwalam sobie z takim pytaniem bo może ktoś...

- ma znajomości w gazowni co by przyłącze gazu szybciej/taniej (projekt)  przepchnąć
- j.w. co do elektryki - papier na pomiary jak zażądają, zna się na umowach i zabezpieczeniach przedlicznikowych
- może Komus zalegaja jakies zbedne materiały bud. np jakies pozostałości terakoty czy glazury które by pieprzna w smietnik a serca na to nie ma czy wszelakie inne materiały i tanio sprzeda - mam spore piwnice do adaptacji na pracownie i kotłownie i tam moge sobie dowolna mozajke ułozyć.

Pisze no bo mnożę.. A na razie douczyć się budowlanki w boju muszę, instalacje już zdoktoryzowałem.

Piotruś - co do terakoty to mam tego "trochę" ;) w piwnicy, tylko jak to przetransportować do W-wy - a cha = oddam darmo.
Gazownia w W-wie i okolicach jest poza moją jurysdykcją, co do elektryka - jak go zaprosisz z Bydgoszczy to Ci wszystkie pomiary zrobi i odpowiednie pisma na to wystawi.

sqpien

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 2801
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: pytanie remontowo budowlane
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2011, 01:59:17 pm »
Pięknie dziękuję za odzew!!!

A skontaktuje się później na priw.

POZDRAWIAM!
SP5VJS
SP-0330-WA
Sqpien

deoc

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 2784
  • i wtedy wchodze ja... caly na bialo...
    • Zobacz profil
  • Skąd: Czestochowa
Odp: pytanie remontowo budowlane
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 15, 2011, 02:30:55 pm »
gipsy, gladzie grunty kleje farby ;) do uslug - trzeba tylko zaplacic za przesyleczke ;) pewnie kolo 100zl za palete ;d

szamal

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 2387
  • wieczny brak czasu...
    • Zobacz profil
    • www.maciejszamalek.com.pl
  • Skąd: Warszawa
Odp: pytanie remontowo budowlane
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2011, 03:41:48 pm »
Damy radę i z materiałami i z pomiarami tylko daj wiecej szczegółów na priv. Rozumiem ze hacjenda jest w W-wie?

sqpien

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 2801
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: pytanie remontowo budowlane
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 15, 2011, 11:26:56 pm »
jeszcze raz dziekowac za odpowiedzi, deoca tez priv zara pogadam

ano siedlisko szykuje sie warszawa
POZDRAWIAM!
SP5VJS
SP-0330-WA
Sqpien

kaczy

  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
  • Skąd: Piotrków Tryb.
Odp: pytanie remontowo budowlane
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2011, 09:29:36 pm »
- ma znajomości w gazowni co by przyłącze gazu szybciej/taniej (projekt)  przepchnąć
Hah, ja moje przejścia z gazownią i wykonaniem przyłącza licznika opisać mogę tylko przy ColiL (na trzeźwo się nie da), a już nawet kuchenka była zamówiona itd. Po 3 tygodniach walki z obsługą rodem z PRL'u zdecydowałem się na kuchnię elektryczną i absolutnie tego kroku nawet przez sekundę nigdy nie żałowałem. Materiałów budowlanych Ci u mnie brak (to było małe mieszkanie, a nie domek) ale nadal mam i trzymam dla Ciebie obiecane tasiemki do streamera :)

Powodzenia w pracach remontowych!
Thank you for your attention.