LANS > Lans

na stronie Sił Powietrznych

<< < (2/2)

hesja:
napisalem teraz do Gaska podziekowanie ze ladnie opisal i dal nasze foty :)

sqpien:
no wiem czemu czarno biała, ale jak nie było takich ustaleń, to nie upoważnia to do przerabiania zdjęć bez zgody autora.

deoc:
sqpien, nie wiem dlaczego tak Ci to przeszkadza, ze zdjecia dzis sa b&w, a za 3 dni pewnie bedzie wylaczony skrypt i wroci kolor (zdjecie i cala strona jest przerabiana na b&w "w locie" ), a informacja i zdjecia zostana pewnie na "wieki" - wiec wg mnie jest OK i gdyby to byly moje zdjecia to bylbym wyrozumialy i w czasie zaloby nie mam nic przeciw. Takze gwarantuje Wam, ze w Waszych zdjeciach nikt nawet w Paint'ie nie grzebal ;)
Nie wiem, czy pamietasz, ale w ostatnich dniach wszystkie portale typu onet, wp itp ;) byly CAŁE czarno-białe - i myslisz, ze ktos zmienial zdjecia w artykule sprzed roku na B&W ?? :)

hesja:
dokladnie :) na spokojnie - jest ok
co wiecej - bardzo dobra konwersja na zdjeciach :)

sqpien:
Ale Chłopaki ja zupełnie na spokojnie czysto akademickie pytanie. Wyszło jak bym wielkie przeciw albo i pretensje jakieś - tak to jest jak internet nie oddaje całości intencji pytającego.

A akademickie było do tych zdjęć Waszych bo bardziej to wygląda na artystyczną pracę niż przypadkowe zdjęcie które potem dowolnie można przerabiać

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej