Autor Wątek: 4-5czerwca Pardubice  (Przeczytany 3338 razy)

kwinto

  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poddębice
Odp: 4-5czerwca Pardubice
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:19:37 am »
jadę ale tylko na niedziele. >:(

Kate

  • Wiadomości: 673
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kłodzko
Odp: 4-5czerwca Pardubice
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:19:02 am »
witam wszystkich po raz pierwszy :) Będę na pewno w sobotę, może w niedzielę też. Choć w ubieglym roku pokazy sobotnie były ciekawsze niż niedzielne, trwały dłużej. W niedzielę to wszystko się zbierało do domu i szybko się skończyło.

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21588
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: 4-5czerwca Pardubice
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:27:45 am »
witaj Kasiu :)
porob mase fotek - pamietaj o zasadach Novice - juz dzialają :)
masz OBOWIĄZKI :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

Kate

  • Wiadomości: 673
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kłodzko
Odp: 4-5czerwca Pardubice
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:37:16 am »
tak jest Panie Szefie  ;)

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Odp: 4-5czerwca Pardubice
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:02:10 pm »
A nie wiesz może jak tam pod płotem wygląda? :)
Pozdrawiam :)

Kate

  • Wiadomości: 673
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kłodzko
Odp: 4-5czerwca Pardubice
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:14:12 pm »
dla zwykłych ludków ... ciężko się dopchać do płotu, dużo ludzi - ale się da. A za płotem jak to bywa często - samolociki ...Długo staliśmy w korku, żeby dojechać i troche późno dotarliśmy.

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Odp: 4-5czerwca Pardubice
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:21:37 pm »
Ale ja miałem na myśli ogrodzenie lotniska  :D nie w sensie na płycie jako publiczność tylko poza terenem lotniska :D
Pozdrawiam :)

mariorz

  • Tito :)
  • Wiadomości: 1179
    • Zobacz profil
  • Skąd: Okolice Lotniska Jasionka
Odp: 4-5czerwca Pardubice
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:23:15 pm »
Mnie nie będzie  :-[

Pozdrawiam serdecznie

Kate

  • Wiadomości: 673
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kłodzko
Odp: 4-5czerwca Pardubice
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:28:17 pm »
można dojechac z drugiej strony lotniska, ale tam nie stałam, więc nic więcej nie mogę powiedzieć. Gdzieś na stronie były wpisane współrzędne GPS i tam nas doprowadziiło :) tzn pod płot na drugą strone lotniska

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Odp: 4-5czerwca Pardubice
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:36:45 pm »
Oki dzięki ;)
Pozdrawiam :)

Acroluc

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 970
  • aka elektrolux
    • Zobacz profil
  • Skąd: Czernica k. Rybnika
Odp: 4-5czerwca Pardubice
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 03, 2011, 06:10:34 pm »
Jedziemy w sobotę (Acroluc i Kopeniek). Chcemy być na miejscu przed 8:00. Gdzie będziemy - wyjdzie w praniu. Generalnie wchodzimy na publikę, ale jak zaczną latać, to nie wykluczone, że wyjdzie opcja "pole".

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Odp: 4-5czerwca Pardubice
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 03, 2011, 09:28:46 pm »
Ja też tylko sobota ale na pewno pod płot chyba, że przegonią bo słońce podobno dość wredne tam jest...
Pozdrawiam :)

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Odp: 4-5czerwca Pardubice
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 05, 2011, 03:17:27 pm »
Pod płotem byłem conieco sfociłem :) Jesli chodzi o imprezę było naprawdę ciekawie zaczęło się o 12 (nie bardzo rozumiem dlaczego tak późno zaczęli no ale w sumie wszystko zgodnie z programem) na początek przelot 2 Gripenów nad naszymi głowami a potem pokaz jednego z nich nie wiem jak wyglądało to z publiki ale pod płotem rewela cały pokaz nad nami nie muszę chyba pisać jakie to robi wrażenie ale miejscówka zajebioza :) Potem Hurrek no wiadomo jak to Hurrek kilka przelotów i domciu w tym samym czasie co Hurricane latała jakaś drwutnia :) Następnie zrobiło się śmigłowcowo pierwsze Mi-24 i jego pokaz z flarami, Sokół z ratownictwa medycznego i Mi-171. Kolejny punkt programu to walka Fokkera Dr.I i Sopwith 1½ Strutter'a no i powiem wam, że mi się mega podobało chwilowo wyglądało to całkiem realistycznie :)  Po nich DC-6 trochę pośmigał ale jakiegoś szału to nie było Jungmany pokręciły, Morane Salunier noi przyszedł czas na Flying Bulls kolejna maszynka to nic innego jak Spitfire i przepiękna Dakota na koniec zrobili wspólny przelot a w międzyczasie startneły oba Messerschmitty 108 i 109. Wtedy na pas zaczął kołować Mustang start z wiatrem i jest w powietrzu pogonił trochę Me-109 i... no właśnie poleciał tak że 1500mm mogłoby braknąć i tak wyglądało 60% jego pokazu :/ po Mustangu pokręcili trochę na Extrach no i heh w kolejce do startu około 20 Zlinów 526 które potem startowały 4 wyglądało to co najmniej jak wylot na jakąś akcje bojową :D i to było by chyba na tyle bo to co robił nasz Limek nie wiem czy można nazwać pokazem zwłaszcza z perspektywy publiczności bo latał trochę daleko... Czekaliśmy jeszcze na Miga-29 no ale się nie doczekaliśmy  :'(. Ogólnie pokazy fajnie wypełnione lotami choć pojawiały się jakieś przerwy noi niektóre loty dość dziwne tak jak mustanga latającego na wysokości chmur...
Pozdrawiam :)

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21588
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: 4-5czerwca Pardubice
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 05, 2011, 03:58:56 pm »
dzieki za fajny opisik :)
czekamy na fotki relacje itd :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

kopeniek

  • Wiadomości: 420
    • Zobacz profil
  • Skąd: RYBNIK
Odp: 4-5czerwca Pardubice
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 05, 2011, 06:48:21 pm »
W sobotę z Luckiem stanęliśmy od strony widowni mając nadzieję, że jednak na niebie zagoszczą chmurki i nie będzie tak źle... Niestety było do końca pod słońce.. Przy bezchmurnej pogodzie to raczej nie ma się co zastanawiać i trzeba iść pod płot od strony południowej. Zresztą nie biorąc pod uwagę światła to większość zakrętów była naturalnie w kierunkach południowych... Do tego napór widzów podczas pokazów grup rekonstrukcyjnych i sporo rozstawionych gratów tych grup na przedpolu (całe obozowiska, czołgi i takie tam)... Jednak od 12 nieprzerwanie do 17 coś wisiało w powietrzu, (nie licząc jednej chyba 15min przerwy), więc trwaliśmy w kontrze do końca :).. Jeśli chodzi o pokazy to bardzo mile byliśmy zaskoczeni i jak rzadko zapchaliśmy wszystkie posiadane karty pamięci... Dzieło się na prawdę dużo i zdecydowanie bardziej intensywnie niż to ma miejsce w Ostrawie..Na pewno pokazy godne polecenia...Teraz trza usiąść do fotek, mam nadzieję, że mimo tego światełka cuś nam wyszło...(nie licząc oparzeń skóry :) no i czekamy na zdjęcia zza płotu, pozdro