Autor Wątek: BCI  (Przeczytany 468 razy)

krispol

  • Wiadomości: 2569
  • W oczekiwaniu na Air Show
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puławy
BCI
« dnia: Kwiecień 17, 2011, 07:09:12 pm »
Może nie tyle co wydarzenie do fotogafowania ale w kwesti planowania focenia w Dęblinie chyba ważne info.

Witam!
Mam nieciekawe informacje. W związku z remontem dróg kołowania treningi całego zespołu B-C "ISKRY" są niemożliwe. Samoloty biorące udział w lotach po prostu zawracają na pasie startowym i kołują po nim, więc na pasie może lądować jeden -ew. para samolotów ( nie więcej !). Zespół B-C"ISKRY" na 99% będzie wraz z obsługą przebazowany do Lasku na początku maja. Obecnie jak jest trening to na 1- 2 samolotach ( szkoli się nowy prowadzący).


holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: BCI
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2011, 07:12:25 pm »
albo wazne w kwestii focenia w Łasku :)
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

krispol

  • Wiadomości: 2569
  • W oczekiwaniu na Air Show
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puławy
Odp: BCI
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2011, 07:21:24 pm »
albo wazne w kwestii focenia w Łasku :)

No taakk..pewnie bedziecie tam mieć wszystkie treningi. Kurna no a tak sie przypaliłem na ten sezon treningowy BCI. Trochę mają tych występów wiec i treningów też bedzie pewnie sporo :(

holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: BCI
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2011, 10:54:18 pm »
no coz, trzeba bedzie poprzesiadywac pod plotem i popolowac :)
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

Koper

  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
  • Skąd: Mińsk Maz.
Odp: BCI
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 18, 2011, 01:39:14 pm »
Z tego co wiem, to BCI mają treningi wstrzymane do świąt. Po świętach na miejscu pełną parą, bo w czerwcu na pokazy.