Autor Wątek: Kto dziś pije na smutno? Wasze zdrowie.  (Przeczytany 404 razy)

Jamal

  • Wiadomości: 2858
    • Zobacz profil
  • Skąd: Trochę tu, trochę tam...
Kto dziś pije na smutno? Wasze zdrowie.
« dnia: Luty 18, 2011, 09:18:10 pm »
No żesz k@#$%^&^%$#$%^& @#$%^&*()_+ &^%$#$%#$%^#$%^&

Kupiłem nowe szkło. Fajny szeroki kąt, miód i malina. Wracam do domu, dziurka w jezdni, znaczy wyłom. Ja bym to określił jako krater na księżycu. Półoś się poddała, a za jej namową mechanizm różnicowy i chyba przegub wewnętrzny................................................
I teraz najlepsze:  szkło ma #$%^&* BF jak jasna cholera!
Pozdrawiam serdecznie!
Jamal
www.barthez.com.pl

kaczy

  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
  • Skąd: Piotrków Tryb.
Odp: Kto dziś pije na smutno? Wasze zdrowie.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2011, 09:46:35 pm »
Wracam do domu, dziurka w jezdni, znaczy wyłom. Ja bym to określił jako krater na księżycu. Półoś się poddała, a za jej namową mechanizm różnicowy i chyba przegub wewnętrzny................................................
Patrząc na to co wybudowano w Dubaju (oraz ile różnego rodzaju problemów/przeciwności przy takich budowlach trzeba było rozwiązać) nie potrafię nawet swoim niezwykle prostym umysłem ogarnąć tego, że w kraju jakim jest Polska nie potrafią dobrze nawet drogi zbudować... (a swego czasu studiowałem w swoim życiu w ramach epizodu na Wydziale Budownictwa). Napiłbym się z Tobą, bo rozumiem Twój żal, ale... trzeci raz w ciągu ostatnich 3 miesięcy jestem chory :(
Thank you for your attention.

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: Kto dziś pije na smutno? Wasze zdrowie.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2011, 10:06:17 pm »

Patrząc na to co wybudowano w Dubaju (oraz ile różnego rodzaju problemów/przeciwności przy takich budowlach trzeba było rozwiązać) nie potrafię nawet swoim niezwykle prostym umysłem ogarnąć tego, że w kraju jakim jest Polska nie potrafią dobrze nawet drogi zbudować... (a swego czasu studiowałem w swoim życiu w ramach epizodu na Wydziale Budownictwa).
Myślę że droga w Dubaju nie musi znosić tak ekstremalnych warunków jak w polsce. To co zabija nasze drogi to wielokrotne przejscia przez temperaturę zero - woda marznie i rozmarza wpływając w szczelinki i znowu marznie...
Pozdrawiam

Jamal

  • Wiadomości: 2858
    • Zobacz profil
  • Skąd: Trochę tu, trochę tam...
Odp: Kto dziś pije na smutno? Wasze zdrowie.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 18, 2011, 10:11:25 pm »
Uwierz mi, że w Dubaju amplitudy temperatur są znacznie wyższe, i co najśmieszniejsze POLACY BUDUJĄ TAM DROGI I UWAŻAJĄ ICH ZA NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW!!!!!!!!!!
Pozdrawiam serdecznie!
Jamal
www.barthez.com.pl

kaczy

  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
  • Skąd: Piotrków Tryb.
Odp: Kto dziś pije na smutno? Wasze zdrowie.
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 18, 2011, 10:23:47 pm »
Macie racje: Burdż al-Arab (to ten słynny hotel w kształcie żagla zbudowany na specjalnie dla niego utworzonej sztucznej wyspie), oraz inne budowle (w tym np. Dubai Metro) to naprawdę pikuś w porównaniu do kosmicznych technologii stosowanych przez Polaków do budowy dróg w naszym kraju. Klimat mamy taki ciężki (do tego dochodzą ruchu tektoniczne, tornada itd.) że CUD, że w ogóle u nas da się wybudować jakąkolwiek drogę (Niemcy do tej pory nas podglądają i nadziwić się nie mogą naszej niezwykle rozbudowanej sieci autostrad, ale u nich takie róznice temperatur nie występują i skopiować tego od nas nie potrafią, bo żyją w całkowicie odmiennym klimacie). Panowie... ja wiem, że jest piątek wieczór i trzeba wyluzować, ale trochę powagi jednak zachowajmy :)

Jamal: Ja rozumiem patriotyzm itd. ale skupmy się jednak na faktach, bo to, że wpadłeś w dziurę wielkości krateru świadczy tylko o jednym: ktoś dał du...y przy budowie drogi którą jechałeś (niezależnie od tego GDZIE ta droga by się znajdowała, powód jest niezmienny).
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2011, 10:29:26 pm wysłana przez kaczy »
Thank you for your attention.

Jamal

  • Wiadomości: 2858
    • Zobacz profil
  • Skąd: Trochę tu, trochę tam...
Odp: Kto dziś pije na smutno? Wasze zdrowie.
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 18, 2011, 10:31:41 pm »
Biorąc pod uwagę to, że znam sytuację budowy dróg w Kuwejcie od późnych lat 80, wiem że mimo wysokich temperatur asfalt nie płynie, a w nocy mimo bardzo niskich temperatur i miejscowej wilgoci nie ma tzw. wyłomów, jeżdżąc co jakiś czas do Skandynawii gdzie wiadomo jakie s a warunki klimatyczne, dziś jestem odrobinę zawiedziony naszymi warunkami drogowymi...
Pozdrawiam serdecznie!
Jamal
www.barthez.com.pl

kaczy

  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
  • Skąd: Piotrków Tryb.
Odp: Kto dziś pije na smutno? Wasze zdrowie.
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 18, 2011, 10:57:45 pm »
Jamal, dziś już nie mogę... ALE jutro wypiję za Twoje zdrowie! :)
Thank you for your attention.

sqpien

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 2802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Kto dziś pije na smutno? Wasze zdrowie.
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 19, 2011, 08:00:30 am »
No żesz k@#$%^&^%$#$%^& @#$%^&*()_+ &^%$#$%#$%^#$%^&

Kupiłem nowe szkło. Fajny szeroki kąt, miód i malina. Wracam do domu, dziurka w jezdni, znaczy wyłom. Ja bym to określił jako krater na księżycu. Półoś się poddała, a za jej namową mechanizm różnicowy i chyba przegub wewnętrzny................................................
I teraz najlepsze:  szkło ma #$%^&* BF jak jasna cholera!

no i proszę forum fotograficzne a tu nikt nie zapłakał nad szkłem i jego BF tylko nad asfaltem... 

a ja będę pił z Wami na wesoło, nowy mikrofon opijam tylko mu zasilanie po phantomie zafunduje 
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2011, 08:02:48 am wysłana przez sqpien »
POZDRAWIAM!
SP5VJS
SP-0330-WA
Sqpien

kula

  • Wiadomości: 730
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bielsko-Biała
Odp: Kto dziś pije na smutno? Wasze zdrowie.
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 19, 2011, 01:32:25 pm »
Ja również się napiję  :)