Autor Wątek: Spad - set aplikacyjny  (Przeczytany 917 razy)

kaczy

  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
  • Skąd: Piotrków Tryb.
Odp: Spad - set aplikacyjny
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 07, 2011, 12:26:03 pm »
Problem Muzlotu nie są oficjalne bariery. Ta instytucja uzbrojona w jeden z najlepszych budynków w mieście ma kiepski PR - nie potrafi odpowiedzieć na zwykły mail. Może to brak profesjonalizmu i amatorszczyzna pracowników, może celowe działanie a może brak polityki w tym zakresie
Nurku, jak tylko będzie ku temu okazja to Ida osobiście opowie Ci jak się odpowiada na maila (od pacjentki) w szpitalu i jak długą, skomplikowaną i niesamowicie absurdalną drogę musi taki mail przejść w tej instytucji państwowej (i to nie jest kwestia jednego przypadku, tylko odgórnie przyjętych procedur) :) Dodam tylko jeszcze, że tak prosta sprawa potrafi czasem trwać nawet 2 tygodnie. Na publicznym forum niestety nie wypada się o tym rozpisywać, a i tak najlepiej gadać o takich rzeczach przy ColiL bo na trzeźwo nie da się tego ogarnąć umysłem.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2011, 12:28:20 pm wysłana przez kaczy »
Thank you for your attention.

Tomaszek

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 1483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Katowice
Odp: Spad - set aplikacyjny
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 07, 2011, 09:22:14 pm »
[...] a i tak najlepiej gadać o takich rzeczach przy ColiL bo na trzeźwo nie da się tego ogarnąć umysłem.

Nie znam państwowej instytucji, którą da się ogarnąć umysłem :)

Pozdrawiam

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: Spad - set aplikacyjny
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 07, 2011, 10:00:00 pm »
Nie znam państwowej instytucji, którą da się ogarnąć umysłem :)

Znam kilka niepaństwowych też trudnych do objęcia jaźnią. Jednak potrafie sobie wyobrazić że czym innym jest szpital a czym innym muzeum z uśmiechniętymi i miłymi muzealnikami.
Pozdrawiam