Autor Wątek: Drogowy odcinek lotniskowy  (Przeczytany 759 razy)

Jamal

  • Wiadomości: 2858
    • Zobacz profil
  • Skąd: Trochę tu, trochę tam...
Odp: Drogowy odcinek lotniskowy
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 23, 2010, 05:31:44 pm »
Hmm, widzę że nie byłem jedyny :D Ale jakiś czas temu mi się upiekło. Sprawdzałem krokodyla co jeszcze potrafi. Sielanka w środku, z głośników płynie Highway to hell, a tu nagle bam! Pan z lizakiem. Zatrzymałem się kulturalnie po 200 m, cofnąłem, w międzyczasie otworzyłem dach. Pan podszedł, wsłuchał się w nuty i mówi: "ALE CZAD!"
Pozdrawiam serdecznie!
Jamal
www.barthez.com.pl

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: Drogowy odcinek lotniskowy
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 23, 2010, 06:01:02 pm »
hehe za Bialym Borem :D

no tak to znane miejsce w Polsce z niekonwencjonalnego sposobu zarabiania. Wystawiają "śmietniki" w absurdalnych miejscach i minimalnymi tolerancjami.
Coś ma się zmienić od stycznia.

W temacie DOLi to Białoruś/Rosja w ubiegłym roku coś tam trenowała chyba pod Brześciem.
DOL ma byćna A4 pod tarnowem. Robienie lotniska na autostradzie szczęśliwe nie będzie, bo na pewno skończy się jak z Wrześnią i zamykać drogi nie będą dla manewrów.
Na Słowacji ciężko w ogóle kapnąć się że to DOL, bo jedynie szerokie pobocze daje do myślenia, barierki normalnie są.
Pozdrawiam

Eskimos

  • Wiadomości: 1765
    • Zobacz profil
Odp: Drogowy odcinek lotniskowy
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 23, 2010, 06:10:28 pm »
W okolicach poligonu Drawskiego sa takie drogi, za Szczecinem na wysokosci Goleniowa, Nowogardu i Gryfic tez sa odcinki przygotowane do takich zabaw, kopara opada jak samolot laduje w lesie i nie mowie tu o Limach , spedzilem ponad piec lat w korpusie  "Polnoc-Wschod" co sie napatrzylem na cuda to moje, szkoda ze wtedy jeszcze cyfra nie byla taka dostepna, ale to bylo 10 lat temu : )