Autor Wątek: Poszukuje darmowego portalu do tworzenia własnej strony www.  (Przeczytany 1077 razy)

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21598
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Poszukuje darmowego portalu do tworzenia własnej strony www.
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 22, 2010, 09:11:23 am »
kaczy, Masa - nie kazdy od razu zaczyna z duzego C
 
niech Piotrek dziala i sie rozwija a my mu pomagajmy, kibicujmy, wspierajmy, ot co :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

Amon

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 7966
  • tri dablju tim
    • Zobacz profil
    • amon photography
  • Skąd: Warszawa
Odp: Poszukuje darmowego portalu do tworzenia własnej strony www.
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 22, 2010, 10:00:59 am »
kaczy Ty mówisz o tej stronie:
http://www.wix.com/sikorzak/marcin
?

Bo to się moment ładuje... max 3-4s, a potem podstrony max 1s...

Na 2 różnych łączach sprawdzałem...

kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 10983
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
Odp: Poszukuje darmowego portalu do tworzenia własnej strony www.
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 22, 2010, 10:09:02 am »
kaczy Ty mówisz o tej stronie:
http://www.wix.com/sikorzak/marcin
?

Bo to się moment ładuje... max 3-4s, a potem podstrony max 1s...

Na 2 różnych łączach sprawdzałem...

chyba mowa o tej:
www.airmaster.ocom.pl
wiadomo, początki są trudne i IMHO szału nie ma, ale nie od razu Rzym zbudowano
jak autorowi się podoba - to jest to najwazniejsze, my możemy jedynie w ramach koleżeństwa co doradzić, wskazać jakiś kierunek zmian
 
ze swojej strony mogę polecić jalbum.net, gdzie można zakładac proste strony, a przede wszytskim robić albumy ze zdjęciami
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 10:19:35 am wysłana przez kifcio »

kaczy

  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
  • Skąd: Piotrków Tryb.
Odp: Poszukuje darmowego portalu do tworzenia własnej strony www.
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 22, 2010, 10:21:09 am »
Dziękuję za usunięcie moich 2 postów z tego tematu (ten pewnie też wyleci). Zastanawiam się tylko, czy to dlatego, że pozwoliłem sobie nie zgodzić się z hesją, czy też dlatego, że zamiast napisać "jest OK, cudnie i tak trzymaj" napisałem chłopakowi szczerze, że przy takim poziomie estetyki jego projektu robi sobie jedynie krzywdę i jest to antypromocja (a z założenia miało być chyba odwrotnie)?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 10:44:14 am wysłana przez kaczy »
Thank you for your attention.

kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 10983
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
Odp: Poszukuje darmowego portalu do tworzenia własnej strony www.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 22, 2010, 10:41:07 am »
Dziękuję za usunięcie moich 2 postów z tego tematu (ten pewnie też wyleci). Zastanawiam się tylko, czy to dlatego, że pozwoliłem sobie nie zgodzić się z hesją, czy też dlatego, że zamiast napisać "jest OK, cudnie i tak trzymaj" napisałem chłopakowi szczerze, że przy takim poziomie estetyki jego projektu robi sobie jedynie krzywdę i jest to antypromocja (a z założenia miało być chyba odwrotnie)? Zdjęcia od dziś też będziemy tak oceniać klepiąc się po plecach jak towarzysze?
kaczy, odpuść sobie, plissss
napewno nie wyleciały bo się z kimś nie zgodziłeś, i nie ma tu znaczenia że to był akurat hesja
i nie chodzi o to że napisałeś szczerze, ale być może jak to napisałeś
fajnie by ci było, jak by ktoś o Towich fotach napisał:
Cytuj
... i cokolwiek zobaczyłem to już miałem dosyć... a jak już zobaczyłem to poczułem się jakby po moich zmysłach estetyki czołg przejechał, ....
i tak dalej,
 
nie wszytsko zawsze jest takie proste i banalne jak się wydaje, zastanów się nad tym ;)
 
i nie róbymy offtopa

kaczy

  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
  • Skąd: Piotrków Tryb.
Odp: Poszukuje darmowego portalu do tworzenia własnej strony www.
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 22, 2010, 10:46:06 am »
kaczy, odpuść sobie, plissss
napewno nie wyleciały bo się z kimś nie zgodziłeś, i nie ma tu znaczenia że to był akurat hesja
i nie chodzi o to że napisałeś szczerze, ale być może jak to napisałeś
Odniosłeś się akurat do mojego najostrzejszego postu w temacie - 2 pozostałe były znacznie bardziej łagodne i chyba nawet... pouczające?

Do Master_D: Jest źle... ALE niewiele wysiłku dzieli Cię od tego, by wprowadzić trochę porządku. Na początek usuń top'a, bo przy takim skalowaniu nie wygląda to dobrze (zdjęcie na górze też chyba nie jest Twoje tylko Mariusza A.?). Zobacz jak to zrobił Marcin (czasem lepiej jest ograniczyć ilość elementów), popracuj nad czcionkami w menu i pokaż się światu... jeszcze raz  ;D Tyle ode mnie, myśle że docenisz moje rady i po przemyśleniu i poprawkach sam też będziesz znacznie bardziej zadowolony.
Thank you for your attention.

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21598
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Poszukuje darmowego portalu do tworzenia własnej strony www.
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 22, 2010, 11:10:55 am »
Dziękuję za usunięcie moich 2 postów z tego tematu (ten pewnie też wyleci). Zastanawiam się tylko, czy to dlatego, że pozwoliłem sobie nie zgodzić się z hesją, czy też dlatego, że zamiast napisać "jest OK, cudnie i tak trzymaj" napisałem chłopakowi szczerze, że przy takim poziomie estetyki jego projektu robi sobie jedynie krzywdę i jest to antypromocja (a z założenia miało być chyba odwrotnie)?

widze ze drążysz... nie usune tego posta choc powinienem konsekwentnie
to Ci odpowiem...
mozesz sie ze mna i z wieloma osobami nie zgadzac - to jest jak najbardziej ok na naszym forum ale...
 
na naszym forum nie bedziemy tolerowac pewnego ostrego jezyka w stosunku do czyichs zdjec
to co napisales pozniej juz jest ok bo jest wskazowką dla mastera
ale w tych postach ktore byly no delikatnie piszac - nie bylo milo
 
Ja zakladam, ze kazdy z nas wklada serce w fotografie i stara sie by jego zdjecia byly najlepsze na miare mozliwosci...
wiec jak ktos jedzie po czyjejs pracy bez zahamowan to mi sie noz w kieszeni otwiera
Jak sobie zapewne zdajesz sprawe jest u nas na forum wielu fotografow, ktorzy mogliby po rinnych jezdzic oj dosc ostro
ale nie robia tego! Radza, proponuja i nawet najwieksze gnioty nie sa 'czolgami jezdzacymi po naszych estetykach" bo tez od czegos zaczynalismy.
 
Dlatego u nas na forum nie zobaczysz zwrotow:
to jest gówno, gniot, badziew itd. ale bardziej wskazowke co zrobic by zdjecie bylo "lepsze"
 
to tyle tytulem wyjasnienia
i tak jak napisalem - Twoj ostatni post jest bardzo W DUCHU NASZEGO FORUM
 
proponuje zakonczyc OT bo bede ciachal posty nie w temacie jak leci
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

kaczy

  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
  • Skąd: Piotrków Tryb.
Odp: Poszukuje darmowego portalu do tworzenia własnej strony www.
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 22, 2010, 01:26:09 pm »
widze ze drążysz... nie usune tego posta choc powinienem konsekwentnie
to Ci odpowiem... (...) na naszym forum nie bedziemy tolerowac pewnego ostrego jezyka w stosunku do czyichs zdjec
to co napisales pozniej juz jest ok bo jest wskazowką dla mastera ale w tych postach ktore byly no delikatnie piszac - nie bylo milo
Ja to wszystko rozumiem i... zrozumiałbym w 100% Twoją postawę gdybyś wyciachał mój pierwszy post (w którym jak to ująłeś - nie było miło), ale Ty wyciachałeś kolejne dwa w których było już zdecydowanie więcej merytoryki i wskazówek dla Mastera - była tam moja odpowiedź na Twój post i wyjaśniłem dlaczego tak ostro, a nie inaczej. Tego moim zdaniem ciachać nie powinieneś i to właśnie o to się oburzyłem. Teraz każdy kto zajrzy do tematu zobaczy tylko moją wypowiedź o czołgach, a zdecydowanie nie o to mi chodziło, aby po kimś jeździć... ale by skłonić do refleksji i zmian na lepsze. O tym jednak już się przeczytać nie da, bo wyciąłeś w pień (to nie jest fajne), a ja nie pisałem tego po to, by kogokolwiek urazić (przepraszam, jeśli tak to dla kogoś zabrzmiało).
 

Twoj ostatni post jest bardzo W DUCHU NASZEGO FORUM
proponuje zakonczyc OT bo bede ciachal posty nie w temacie jak leci
Myślę, że wszystko co trzeba zostało wyjaśnione (zarówno tutaj jak i na PW) i drążyć tematu nie ma sensu. Rozumiem, akceptuję i szanuję zasady i atmoferę panującą na tym forum... i właśnie dlatego tutaj jestem (mimo iż uważam, że zdecydowana większość moich zdjęć to niezłe gnioty).
Thank you for your attention.

Master_D

  • Wiadomości: 777
  • Piotr Drewniak
    • Zobacz profil
    • Fundacja "Legendy Lotnictwa"
  • Skąd: Toruń
Odp: Poszukuje darmowego portalu do tworzenia własnej strony www.
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 22, 2010, 02:48:51 pm »
Witam
Kaczy wyluzuj już, nie ma do ciebie żalu, choć nie ukrywam, że zrobiło mi się mocno przykro. Jeśli mógł byś to podeślij mi na PW, dokładny plan poprawek (w punktach).

Pozdrawiam

Dziękuje Hesji i Kifciowi za ochronę mojego dobre imienia i moich fotek. Chce powiedzieć, że tak na serio fotografią zająłem ponad rok temu. Staram się jak mogę, ale na pewno jeszcze mi trochę brakuje do tych najlepszych. Ale z dnia na dzień jest coraz lepiej.

Jeszcze raz serdecznie dziękuje chłopaki ;)
Danke schön für die Attenzione.

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21598
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Poszukuje darmowego portalu do tworzenia własnej strony www.
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 22, 2010, 02:51:42 pm »
Master - kaczy to z dobrych checi :)
wszystkim nam zalezy na wspolnym sukcesie zarowno razem jak i kazdego z osobna i...
juz :)
 
My Ci nie pozwolimy sie nie rozwijac - Wiesz o tym :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

Master_D

  • Wiadomości: 777
  • Piotr Drewniak
    • Zobacz profil
    • Fundacja "Legendy Lotnictwa"
  • Skąd: Toruń
Odp: Poszukuje darmowego portalu do tworzenia własnej strony www.
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 22, 2010, 03:08:54 pm »
Wiem. Więc proszę Kaczy napisz jeszcze raz, w punktach, jakie masz propozycje popraw do mojej strony :)
Danke schön für die Attenzione.

kaczy

  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
  • Skąd: Piotrków Tryb.
Odp: Poszukuje darmowego portalu do tworzenia własnej strony www.
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 22, 2010, 05:03:25 pm »
Kaczy wyluzuj już, nie ma do ciebie żalu, choć nie ukrywam, że zrobiło mi się mocno przykro. Jeśli mógł byś to podeślij mi na PW, dokładny plan poprawek (w punktach).
Oj tam - kubeł zimnej wody zawsze się przydaje. Ja nie pisałem tego, żeby Ci się zrobiło przykro tylko żeby Cię skłonić do zmian na lepsze, bo jak wyżej pisałem (ale usunięto) klepanie po ramieniu tu nie pomoże. Weź poprawkę, że jako informatyk posługuję się skalą typu 0 i 1 (w systemie dwójkowym) i stąd moje oceny są zwykle albo bardzo dobre albo złe  ;) Trzeba do tych moich czołgów i innych pojazdów gąsiennicowych podchodzić z większym dystansem i ironią (na forum faktycznie nie da się przekazać tylu emocji, nawet za pomocą emotikon co w rozmowie osobistej, więc trzeba częściej ważyć słowa).

Dziękuje Hesji i Kifciowi za ochronę mojego dobre imienia i moich fotek. Chce powiedzieć, że tak na serio fotografią zająłem ponad rok temu. Staram się jak mogę, ale na pewno jeszcze mi trochę brakuje do tych najlepszych. Ale z dnia na dzień jest coraz lepiej.
Bronić Twego imienia nikt nie musi - ja Cię nie atakuję personalnie. Kubeł wody poszedł nie na Ciebie tylko na Twoje "dzieło". Jeśli Cię to pocieszy... moja pierwsza strona w internecie (w czasach pikająco-popierdujących modemów) też "miszczostwem" świata nie była (nie było nawet wtedy flash'a). Także nie pękaj i nie zniechęcaj się - przyjmuj krytykę na klatę i z podniesionym czołem popraw by było lepiej.

Odpiszę Ci co i jak (na PW) późnym wieczorem jak już znajdę chwilkę czasu... bo muszę dziś w końcu Choina ubrać  :) 
Thank you for your attention.

Master_D

  • Wiadomości: 777
  • Piotr Drewniak
    • Zobacz profil
    • Fundacja "Legendy Lotnictwa"
  • Skąd: Toruń
Odp: Poszukuje darmowego portalu do tworzenia własnej strony www.
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 22, 2010, 05:06:07 pm »
Spoko Kacz, zapominamy o całej sprawie. Czekam na PW. Ja w piątek ubieram choinkę :)
Danke schön für die Attenzione.

młody

  • Wiadomości: 955
  • Marcin S.
    • Zobacz profil
    • Marcin Sikorzak Photography
  • Skąd: Warszawa EPWA
Odp: Poszukuje darmowego portalu do tworzenia własnej strony www.
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 22, 2010, 05:19:27 pm »
Master... poczytaj też to co napisałeś... bo duzo literek pozjadałes.... (W swieta sie najesz :P)
A ja też w piatek chionke ubiore.... Moj tata jak co roku łudzi się że dostanie taniej bo to ostani dzień i wiecej nic nie sprzedadza :P
"A jeśli z nas ktoś legnie wśród szaleńczych jazd..."