LANS > Lans

Kakadz

(1/5) > >>

Litwiński:
Witam, napewno większość osób zauważyło że na forum jest nowy użytkownik Kakadz :P
Znam go troszkę i wiem, że jest nie śmiały :)
Może nie ma niesamowitego powodu do wpisywania swoich osiągnięć w ten dział....ale ja napisze ;)
Kakadz jest kilku krotnym laureatem głosowania "zdjęcie miesiąca" na stronie www.lotniczapolska.pl (ile razy dokładnie nie pamiętam :P). Wiem że nie jest to osiągnięcia na taką skale jak nagrody Członków SPFL, ale uwazam ze jak na amatorski początek to zawsze cos  ::)

Kakadz:
No proszę... Oto to właśnie powód dla którego "Just Fly" wynajęło Litwińskiego do sprzedaży w Góraszce. :D Ten człek zrobi reklamę wszystkiemu i każdemu... :P No, ale co prawda, to prawda. Parę razy mi się udało znaleźć w zwycięskiej trójce, ale to czysty fuks... :)

hesja:
no to gratulacje i....
 
pokazuj te foteczki :)

Kakadz:
OK, ale od razu uprzedzam, że te zdjęcia to nic specjalnego w gruncie rzeczy. ;)  Pozwolę sobie dodać linki do wyników konkursów na Lotniczej Polsce. Tam są wszystkie te moje foty pokazane i podpisane:

Moja ostatnia wygrana - konkurs z lipca. Zgarnąłem jednocześnie 1 i 3 miejsce, co mnie bardzo zdziwiło:

http://lotniczapolska.pl/Zobacz-zwycieskie-fotografie-lipcowej-edycji-konkursu-fotograficznego,14843

Konkurs z czerwca - tutaj zgarnąłem 3 miejsce. :P :

http://lotniczapolska.pl/Poznaj-zwyciezcow-czerwcowej-edycji-konkursu-fotograficznego,14162

Jam jest oczywiście Kacper Kolibowski. ;)

No i to by było na tyle, na chwilę obecną. Do listopadowej edycji też nadesłałem im dwa zdjęcia, ale czy w ogóle zostaną przyjęte do konkursu - zobaczymy już niebawem. Dam Wam o tym znać. ;)

młody:

--- Cytat: Kakadz w Grudzień 02, 2010, 12:12:20 am --- Do listopadowej edycji też nadesłałem im dwa zdjęcia, ale czy w ogóle zostaną przyjęte do konkursu - zobaczymy już niebawem. Dam Wam o tym znać. ;)

--- Koniec cytatu ---
Kurczaki.... się spoźniłem o jeden dzień.....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej