LANS > Lans

Gratulacje dla Mars'a

<< < (2/3) > >>

ziaro:
rozmowa jest dość rozwinięta :P

Master_D:
Gratulacje :)

MarS:

--- Cytat: hlynur w Listopad 22, 2010, 11:44:40 am ---W polityce Mu nie poszło za to tu trafiło jego zdjęcie o które walczyliśmy jak lwy......Vox dei..... Gratuluję.

--- Koniec cytatu ---

Jak to mówią, kto nie ma szczęścia w kartach to ma szczęście w miłości  ;D czy jakoś tak   ;D
w przyrodzie i życiu bilans się musi zgadzać, jak w jednym miejscu coś nie wyjdzie to w drugim wyjdzie i już :)

ale bardzo a to bardzo jeszcze raz - teraz tu - muszę podziękować Leszkowi i Krzyśkowi. Jak to jest powszechnie znane w na tego tupu portalach, często o pozycji/popularności fotki decyduje praktycznie pierwsza godzina oglądalności i pierwszy komentarz. Jak ten pierwszy jest dobry, to następne najczęściej też, a jak się jeszcze trafi godzina dużej oglądalności to fota ma powodzenie. Jak ta dostała pierwszy taki komentarz, to praktycznie skazałem ja na straty na OB ... ale Leszek wypatrzył, nie zdzierżył ;) :) napisał co myślał i wezwał odwody w postaci kicha i poszłooooo.
Tak więc chłopaki wielkie dzięki za pomoc.

Jednocześnie chciałbym zwrócić uwagę na komentarze Krzyska, ale nie na to ze chwali tą fotkę, ale na to w jaki sposób się wypowiada i jak przedstawia argumenty. Jak będziemy chcieli utworzyć w SPFL stanowisko recenzenta, to ja już mam murowango kandydata :)

Qna:
Gratki Marsiu za fote ;) a Panowie za "robotę":D

Redak:
gratulacje  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej