IMPREZY LOTNICZE - FORUM OTWARTE > Imprezy lotnicze

Miejscówka dni NATO 2023

(1/2) > >>

Czakan007:
Czołem Grupo!

Nowy, a jak się panoszy i już wątki zakłada... byłem na dniach NATO 2022 w strefie dla publiczności i zdjęcia pokazów wyszły... słabo. Nowa puszka, kompletnie nowy obiektyw pewnie to też miał duży wpływ, ale jak wiemy złej baletnicy... ;)  W tym roku postanowiłem z wyprzedzeniem przysiąść do zadania.

Czy ktoś poradzi mi gdzie w strefie dla publiczności, a także gdzie na dziko warto pójść popstrykać?

Z góry dziękuję za pomoc.

Frodo:
Aktualnie to już słabo z miejscówkami na Nato Days.
Obecnie jeździ się tam w zasadzie dla celów towarzyskich.

ponuryy:

--- Cytat: Czakan007 w Kwiecień 21, 2023, 06:36:24 pm ---Czołem Grupo!

Nowy, a jak się panoszy i już wątki zakłada... byłem na dniach NATO 2022 w strefie dla publiczności i zdjęcia pokazów wyszły... słabo. Nowa puszka, kompletnie nowy obiektyw pewnie to też miał duży wpływ, ale jak wiemy złej baletnicy... ;)  W tym roku postanowiłem z wyprzedzeniem przysiąść do zadania.

Czy ktoś poradzi mi gdzie w strefie dla publiczności, a także gdzie na dziko warto pójść popstrykać?

Z góry dziękuję za pomoc.

--- Koniec cytatu ---


Zanim wstąpiłem w szeregi STO, usłyszałem ... "Szukaj czarnych koszulek, oni wiedzą najlepiej". :)

valdi:
Siema
Dawno mnie nie było w Ostravie i pytanie jak tam teraz z miejscówkami? Bo rozumiem że buraki juz nie działają? :)

Frodo:

W zeszłym roku dostępne było pole - ale tak jak piszesz, z wyłączeniem "buraczanych" stref.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej