IMPREZY LOTNICZE - FORUM OTWARTE > Imprezy lotnicze

Siaf 2022 miejscówka na zdjęcia

(1/2) > >>

Gamling:
Hejka,
czy ktoś może był na Siafie już na nowym miejscu. Zastanawiam się czy się nie wybrać na jeden dzień ale zdecydowanie wolałbym miejscówkę poza publiką. Ktoś wie jak to wygląda na miejscu?

Grego:
Była możliwość, w tym rejonie zaznaczonym na mapie. Widziałem osoby stojące nawet wzdłuż ogrodzenia przy pasie (nie wiem jak wyglądała tam współpraca ze służbami).
Pod względem światła z tamtej strony dużo lepiej oczywiście (większość pokazów z publiki pod słońce). Jeśli chodzi o samoloty to raczej odpada wszystko to co nie potrzebuje aż tyle przestrzeni. Ale to co najważniejsze czyli palniki tam zaglądają. Może dopisze coś ktoś kto tam był i ma foty.

Gamling:
Dzięki, wygląda to całkiem nieźle

Rzepka:
Byłem, potwierdzam "czerwoną linię" :) Bardzo fajna miejscóweczka jak dla mnie tam była, dla niektórych to nawet takie park&view się zrobiło bo całkiem sporo samochodów wjechało i ludzi było też spooooro, choć z oficjalnego parkingu też bliziutko. Ciekaw jestem czy coś nie zrobią tam w tym roku bo takie pikniki zwykle źle się kończą...
My doszliśmy na wysokość progu pasa, niektórzy byli też trochę dalej wzdłuż pasa, kogoś tam podobno dzień wcześniej wygonili ale nie wiem skąd dokładnie...

Czakan007:
Cześć, czy z tego dzikiego miejsca idzie zrobić solidne zdjęcia? Która miejscówkę polecacie w strefach dostępnych dla wszystkich?

Z góry serdeczne dzięki za każda odpowiedz

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej