IMPREZY LOTNICZE - FORUM OTWARTE > Imprezy lotnicze

Royal International Air Tattoo 2022

<< < (4/4)

Jakupczyk:

--- Cytat: Pimpuś w Lipiec 11, 2022, 07:21:02 pm ---
--- Cytat: Jakupczyk w Lipiec 11, 2022, 01:08:17 pm ---
--- Cytat: Maras w Lipiec 11, 2022, 12:56:42 pm ---Super! Fajnie, że przyjadą ludziska :)

Takie info:
Dla tych co chcą być jak najbliżej pokazów i nie wchodzą do śródka.
Polecam dwa park and view:


* Totterdown Hill Campsite  (Totterdown Ln, Fairford GL7 4DG)
* Furzey Hill (Fairford, Cirencester GL7 5LD)Tam dojechać można samochodami (omijając korki) i focic....plan jest spacerkiem dostać się jak najbliżej jeziorek a może nawet w stronę Rhymes Farm.
RHYMES FARM ZAMKNIETE I KONTROLOWANE PRZEZ MOD POLICE.
W czwartek Pimpus może zrobi rekonesans więc będzie widomo cos więcej.  Jak coś w piątek mój numer: 0447522993064 albo na FB msg
Niestety pogoda zapowiada się upalna.... więc dużo wody  :o ;D
Aha....   Niespodzianka RIATu to flypast 2x B52 z U2 dragon lady


--- Koniec cytatu ---
U2 juz przyleciał:)

--- Koniec cytatu ---

te! Bono!

--- Koniec cytatu ---
Nie no ten to odleciał...

Villa:
No i gra gitara.
W czwartek wybieram się pod lotnisko na przyloty i treningi. W związku z tym pierwsze pytanko czy można się spodziewać gdzieś rozpiski przylotów i treningów? Jakoś mało informacji odnośnie programu na RIAT. Pamiętam ,że jak się wchodziło na pokazy to tam się kupowało program gdzie były rozpisane pokazy. Zamierzam się pokręcić w okolicach Totterdown Campsite i sprawdzić okolice jeziorka.
W piątek wbijam na teren pokazów. W sobotę rano parkuję na Totterdown Campsite i ... dzwonię do @marasa :) żeby mnie przygarnął na fajną miejscówkę.

Pimpuś:

--- Cytat: Villa w Lipiec 12, 2022, 11:10:16 am ---No i gra gitara.
W czwartek wybieram się pod lotnisko na przyloty i treningi. W związku z tym pierwsze pytanko czy można się spodziewać gdzieś rozpiski przylotów i treningów? Jakoś mało informacji odnośnie programu na RIAT. Pamiętam ,że jak się wchodziło na pokazy to tam się kupowało program gdzie były rozpisane pokazy. Zamierzam się pokręcić w okolicach Totterdown Campsite i sprawdzić okolice jeziorka.
W piątek wbijam na teren pokazów. W sobotę rano parkuję na Totterdown Campsite i ... dzwonię do @marasa :) żeby mnie przygarnął na fajną miejscówkę.

--- Koniec cytatu ---

Zaraz zobaczę czy ktoś ma rozpiskę na przyloty. Program czyli book of lies tylko od piątku do niedzieli. zazwyczaj jest tak, że ktoś kto wchodzi robi fotę i wysyła reszcie. Póki co, b-52 odwołali

brovarsky:

Villa:
Znalazłem takie oto cudo. Rozpiska przylotów i treningów a nawet pokazów. Będzie aktualizowane

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1NabbLpARkRpQIOu7oGrnXUwYVmH0pC-iYp160kKUQ4U/edit?fbclid=IwAR11td7sletxuqLXp2ygRI

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej