IMPREZY LOTNICZE - FORUM OTWARTE > Ustawka

Aerobaltic 2021

<< < (5/6) > >>

brovarsky:

--- Cytat: Mori w Sierpień 19, 2021, 06:43:01 pm ---Jak weźmiesz najostrzejszy sos do hotdodży to możesz liczyć nawet na dopalcz :)

--- Koniec cytatu ---
Piecze dwa razy? ;D

ponuryy:
Ja bym chciałem podziękować wszystkim napotkanym twarzom za spotkanie. Dobrze, że w tym dziwnych czasach jest jeszcze możliwość spotkania się i pogadania o głupotach. Mam nadzieję do szybkiego zobaczenia :) :)

Jeszcze raz wielkie DZIĘKI !!!

Villa:

--- Cytat: ponuryy w Sierpień 23, 2021, 09:32:19 am ---Ja bym chciałem podziękować wszystkim napotkanym twarzom za spotkanie. Dobrze, że w tym dziwnych czasach jest jeszcze możliwość spotkania się i pogadania o głupotach. Mam nadzieję do szybkiego zobaczenia :) :)

Jeszcze raz wielkie DZIĘKI !!!

--- Koniec cytatu ---

O tym godka! Ja również wszystkim Wam dziękuję za spędzony wspólnie czas. Do zobaczenia w Ostravie ?

brovarsky:

--- Cytat: Villa w Sierpień 23, 2021, 11:39:11 am ---
--- Cytat: ponuryy w Sierpień 23, 2021, 09:32:19 am ---Ja bym chciałem podziękować wszystkim napotkanym twarzom za spotkanie. Dobrze, że w tym dziwnych czasach jest jeszcze możliwość spotkania się i pogadania o głupotach. Mam nadzieję do szybkiego zobaczenia :) :)

Jeszcze raz wielkie DZIĘKI !!!

--- Koniec cytatu ---

O tym godka! Ja również wszystkim Wam dziękuję za spędzony wspólnie czas. Do zobaczenia w Ostravie ?

--- Koniec cytatu ---
jak tylko pogranicznicy nas nie wyłapią na "zielonej" to ofkors, że tak ;) a tak poważnie - jest taki plan ;)

Junior:
Jak dziękujemy sobie to ja również dziękuje że mogłem z wami się po integrować ! i przede wszystkim spotkać !

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej