ZDJĘCIA LOTNICZE > Pokazy lotnicze

Prawie mi się udało [zdjęcia dobre!... prawie] :)

<< < (3/34) > >>

holka:
taaaa... to ja musze chyba... zmienic myslenie, bo myslalam ze takie jak 4 to odrzuty

hesja:
ooo mariorz - troche nieostrowyszedlem :D
 
baj de lej - dawaj BS na serwer... ten z aparatu :)
 
grupowki i w ogole ;)

Skibek:

--- Cytat: Holka w Październik 22, 2010, 11:10:52 am ---bo myslalam ze takie jak 4 to odrzuty

--- Koniec cytatu ---
A no odrzuty, dokładnie "efpiątki" ;)
Dla mnie zdjęcie nr 4 jest rewelacyjne i apeluję do Moderatora o jak najszybsze przeniesienie, bo robi ludziom kisiel z mózgu ;)

Jak na razie dla mnie to prowadzi "strzał" Holki - zdjęcie nr 1. Już prawie się schował za "górkę" ;)

Amon:
Marta, jak Ty takie 4ki do kosza wywalasz, to szacunek :). Mnie również bardzo się ta fota widzi.

deoc:

--- Cytat: MarS w Październik 22, 2010, 11:01:58 am ---Marta, co ty chcesz ?

na 1 jak by jeszcze drzwi od ToiToja były otwarte a w środku siedział deoc ... cały na biało ... ;D

a tak na serio to 4 jest super foto Star Gate i F5 wchodzą w nad przestrzeń  8)

EDIT: widzę ze z hesją Gwiezdne wrota tak samo nam do głowy przyszły w tym samym czasie  ;D czyli to foto jednak coś ma :)

--- Koniec cytatu ---

a jak zostalem wywolany do tablicy to ja tez mam jedno zdjecie do kosza, ktorego najbardziej zaluje - pelny kadr 12Mpix tylko zmniejszony w Infranview i zapisany z jakoscia 60% - normalnie jest ostry ;)

Ale to byl moj 3ci Axalp i jednej rzeczy sie nauczyłem, czego Marta może nie byc jeszcze swiadoma.... za rok sie poprawi - i choc mowilem sobie, ze to ostani juz Axalp na jakis czas to za rok pewnie też pojade... :) moze bez aparatu?? :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej