Autor Wątek: Grill w Ostrawie 2019  (Przeczytany 4230 razy)

marko77

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Skąd: Wrocław
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 18, 2019, 10:05:05 pm »
Poznacie ich po czarnych uniformach i radegaście w łapie ;)

No to mam przechlapane bo tylko mi smaka narobicie z racji przyjechania na miejsce powozem ;)

Ja też woźnicom jestem, nawet nie będę miał sprzętu foto!, ale na bank będę się dobrze bawił!
Bo buraki i skaryszewska to stan umysłu  :P 8) ;D

Zrekompensuję sobie to zastrzykiem ... wiedzy od Was ;)
Pozdrawiam
Marek Ż.

marko77

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Skąd: Wrocław
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 18, 2019, 10:31:17 pm »
Podsumowując spotykamy się gdzieś w okolicy zaznaczonej drogi?

google-maps
Pozdrawiam
Marek Ż.

Tomcat

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 659
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bytom
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 18, 2019, 10:40:27 pm »
Mniej, a więcej tak :)

Viking

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • Maciej Piotrowski Photography
  • Skąd: Wrocław
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 19, 2019, 09:35:10 am »
Zamiast buraków rośnie kukurydzą... słabo.

Kasia

  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Skąd: Lublin
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 19, 2019, 11:44:00 am »
Hej!
Jeśli można to też chętnie dołączę :) Niestety dopiero w sobotę, bo w piątek dojadę na 21. Dajcie tylko znać, gdzie was szukać  ;)

Tomcat

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 659
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bytom
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 19, 2019, 09:23:34 pm »
Hej wszystkim :)
W odpowiedzi na dwa podstawowe pytania :
1. Gzie jest grill - w załączeniu mapka z strzałką zaznaczoną kolorem błękitnym
Auto zostawiacie w Albrechticky, nie zastawiając wejść i wjazdów do prywatnych posesji, firm i tak dalej ( najlepiej pozostawić auto w strefie znaku zakazu ruchu na mapce )
Z miejsca postoju po niebieskiej strzałce 10 do 20 minut marszu do Grilla :) (końcówka grota strzałki )
2. Jeśli ktoś chce pofocić przyloty (warunek że będą się odbywały od południowej strony ), ewentualnie kołowania z i na stojanki, strzałka zaznaczona kolorem żółtym, i podobnie jak poprzednio , początek strzałki miejsce pozostawienia pojazdu, końcówka grota strzałki miejscówka przy płocie ( z dziórkami :) )
To chyba tyle :)

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2019, 09:46:30 pm wysłana przez Tomcat »

Tomcat

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 659
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bytom
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 20, 2019, 09:35:46 pm »
Hej Wszystkim :)
Decyzja jest taka... Że jutro ( sobota ), też będzie Grill, bardziej samoobsługowy :)
Zapraszamy:)
Bierzcie kiełbachę, chleb, i co tam chcecie :), nie zapomnijcie o napojach :)
To do juterka :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2019, 09:56:37 pm wysłana przez Tomcat »

kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 10974
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 22, 2019, 03:54:17 pm »
Tomcat, Sławoł + ekipa grillowa, której teraz nie jestem w stanie wymienić
Szacun za ogarnięcie kulinarnie ostravy
Jesteście przegoscie !!!
Dzięki
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2019, 08:18:41 pm wysłana przez kifcio »

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7035
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 22, 2019, 04:54:39 pm »
I ja dziękuję wszystkim za spotkanie. Ekipie ze Starej Poczty za wspólne biesiadowanie, Tadziowi za podróżowanie, Panoramixom na polu za miksturę, TESCO we Frydku za 33 litry Krušovic, anakondzie z kukurajzy za walke ze wszystkimi dwójkarzami no i oczywiście naszym wszystkim kreatorom smaku za ogarnięcie paśnika ;)
Tomcat...Ty wiesz co...za mega niespodziankę speszyl tenks ;)
A typowi, który strzelił z ucha na nas do psiarni - największy śląski banan w zad...
Powtarzamy za rok, bo Ostrawa to nie samoloty, to już powoli stan umysłu :)
Było mega :)

Carlito

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 3353
    • Zobacz profil
  • Skąd: Żyrardów/Biała Podlaska
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 22, 2019, 05:07:05 pm »
grill piątkowy... tego jeszcze w Ostrej nie grali, mistrzostwo świata, Slawol, Tomcat, Maybe i leon166 - dzięki za ogarnięcie tematu na tym poziomie :-)

pepic

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 1646
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 22, 2019, 09:46:37 pm »
@all którzy maczali palece w ostravskim grilu
jesteście przekozaki  :-*

Leon166

  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Skąd: Katowice
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 22, 2019, 10:04:51 pm »
Witajcie;)
Hmmm
Dużo by tu pisać i opowiadać jak się czuję;)
Chciałem wam wszystkim bardzo podziękować za te ciepłe przyjęcie,rozmowy i mile towarzystwo to były 3 wspaniale dni.
Dopiero zaczynam przygodę z fotoloto;) Ale wkręcilem się na maksa, w duzej mierze dzieki wam dzieki tej super atmosferze więc myślę i mam nadzieję że jeszcze nie raz się spotkamy ;)
Ps. Wielkie podziękowania dla ekipy grillowo-transportowej : Tomcat, Slawol i Maybu;) współpraca z wami to przyjemność ;)

Viking

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • Maciej Piotrowski Photography
  • Skąd: Wrocław
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 23, 2019, 11:53:55 am »
Ja również mega wszystkim dziękuję za fantastyczne 4 dni na polu. Do Ostrawy faktycznie warto pojechać dla ludzi, a nie dla pokazów! Super ogarnięty grill, żarełko wyszło elegancko. Może w przyszłym roku wcześniej się ogarnę, że jadę i by się udało wspólnie z większą grupą hotel załatwić to wrażenia jeszcze ciekawsze będą :)

Sławol

  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 23, 2019, 04:56:33 pm »
Jestem już :)

Cóż powiedzieć: impreza wypaliła idealnie, był ogień i fajerwerki, wszelkie atrakcje planowane i pozostałe ;) Całe SPFL i reszta fotografów, fanów i pasjonatów - wspaniali ludzie. Zdjęcie grupowe to czysta przyjemność: wystarczyło Was tylko zapytać i już poszła fala z miejsca. Całe pole na nas patrzyło, jak się zgraliśmy i pozowaliśmy :)

Wszystkim bez wyjątku dziękuję za wszelki odzew, za życzliwość i zaangażowanie, za chęci i momentalny zryw. Naprawdę bardzo miłe to uczucie, gdy ludzie zwyczajnie są jednym wielkim, żywym organizmem i chcą dla wspólnego dobra i efektu coś zrobić. Tu na forum pojawiło się ostatnio parę osób, które w polu okazały się właśnie tymi, z którymi z miejsca można działać. Przychodzą i działają, mimo że pierwszy raz w życiu podają człowiekowi rękę. Wspaniali ludzie. każdy, powtarzam - KAŻDY dołożył cegiełkę do imprezy. Nie było osoby, która chociażby dobrym słowem nie pomogła nam wszystkim w tej akcji. Wszystko się liczyło. Za poczęstunki do gryzienia i do picia, za prezenty, wsparcie słowne i psychiczne - wszystkim bardzo, bardzo dziękuję :)

Grill wypalił dzięki Wam Wszystkim, bo to dla Was się miało udać. Dźwiganie toreb, zakupy, całe przygotowania... Gdy jest dla kogo, to motywacja pali do działania w środku ;) Za wszelkie miłe słowa, zachętę, wsparcie nie tylko przed, w trakcie, ale także po imprezie (wynoszenie śmieci, pomoc z logistyką itd.) - ogromne "DZIĘKI" :D Ludzie podchodzili i co chwila pytali, czy pomóc. Ja już nawet na siłę czasami im roboty szukałem na koniec każdego dnia :D

Ekipie samochodowo-grillowej wielkie dzięki za super współpracę, wsparcie i obecność:

Tomcatowi za transport tam i z powrotem każdego dnia pod same drzwi hotelu, za odbiór z dworca 50 km dalej, niż planowałem na samym początku. Dodatkowo za cierpliwość i reagowanie na wszystko, co się działo. Gość od kierowania samochodem, a i jak trzeba - ludźmi. Zajebisty charakter,
Leon166 - gość nowy i nie znany mi wcześniej - od pierwszego kontaktu bardzo kumaty, rzutki, chętny i rozumiejący sytuację, do tego potrafiący pracować w zespole. Bezkonfliktowy i ofiarny. Pojawił się i był. I to jak był! No i pozwolił wpałaszować swoją paczkę frytek ;D
Maybe - nasza Asia, aparatka na całego - żeńska część grillowej ekipy, która swoją obecnością i pracą wzbogaciła nasze towarzycho, do tego zdolna do poświęceń dla idei. Żeby było dla innych, tak po prostu. Zuch Dziewczyna, ogromny wysiłek przez te wszystkie dni. No i pomyślała nawet o obrusie, kubkach i talerzykach w samoloty :)
Sila - za bieżące wsparcie i sympatyczny kontakt. Wystarczy jeden SMS, żeby wiedzieć, że odległość nie ma żadnego znaczenia. Jesteś wspaniała :)

A naszym Weteranom SPFL od Żubra, kółek, bramboraków, snajperek, pompek, anakond, MiG-ów itp. - wiadomo, że wielka piona! Pięknie jest być częścią tego wszystkiego :)

Jeszcze raz ogromne dzięki ze ten wypad :)
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol

marko77

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Skąd: Wrocław
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 23, 2019, 05:17:16 pm »
Hej!

Mamy dopiero poniedziałek a mnie nadal trzymają emocje po tych 3 dniach w kukurydzy :D
Choć był to mój pierwszy wyjazd z Wami to jestem mega pozytywnie zaskoczony w jaki niesamowity sposób przyjęliście "świeżaka" :)

Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za tak sympatyczne przyjęcie, mnóstwo cennych uwag i ciekawych rozmów a przede wszystkim za super zabawę!

Katering to był istny majstersztyk, myślę że nie przesadzę jeśli napiszę że każdy na tamtym polu nam tego zazdrościł :)
Sławol jako mistrz ceremonii jesteś po prostu niezastąpiony :)

p.s. na pewno nie będzie to ostatni wyjazd :)
Pozdrawiam
Marek Ż.