Autor Wątek: Grill w Ostrawie 2019  (Przeczytany 4068 razy)

Tomcat

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 659
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bytom
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 04, 2019, 09:45:12 am »
Jak by Wam ten gryll przedłużył na sobotę i niedzielę to coś tam z szadokiem przytargamy ze sobą ;)

W sobotę czy niedzielę raczej nikomu nie będzie się chciało z grillem i węglem na plecach kilka kilometrów dymać.
Dodatkowo, ochrona będzie goniła, w zeszłym roku to się nawet odpryskać spokojnie nie mogłem :)

Misza

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 266
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 04, 2019, 10:04:34 am »
Łobecny :). - Kiełbacha niewyborcza i kieliszek chleba z kolą na popitkie ;)
I am not a complete idiot. Some parts are missing.

ArabaT

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 04, 2019, 10:36:21 am »
Coś na zwilżenie ust to zawsze mam  ;)

Może zabrać jeszcze jeden podręczny ruszt?
Pozdrawiam, Łukasz

Tomcat

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 659
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bytom
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 04, 2019, 10:46:32 am »
Coś na zwilżenie ust to zawsze mam  ;)

Może zabrać jeszcze jeden podręczny ruszt?

Jak nie sprawi Ci to kłopotu :) od przybytku głowa nie boli :)

Gamling

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 04, 2019, 02:20:36 pm »
Niestety w piątek mnie nie będzie :(

ponuryy

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Skąd: Ostrzeszów
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 04, 2019, 02:28:54 pm »
Jak by Wam ten gryll przedłużył na sobotę i niedzielę to coś tam z szadokiem przytargamy ze sobą ;)

W sobotę czy niedzielę raczej nikomu nie będzie się chciało z grillem i węglem na plecach kilka kilometrów dymać.
Dodatkowo, ochrona będzie goniła, w zeszłym roku to się nawet odpryskać spokojnie nie mogłem :)

Ja tam się nie narzucam i Waszych planów nie zamierzam zmieniać, ale myślałem, że w piątek, w sobotę i niedzielę odległość na pole jest taka sama ;)
Poza tym myślę, że w weekend będzie więcej osób które mogły by coś zabrać i "ciężar" by się rozłożył :)

Nie pamiętam czy w zeszłym roku mieliśmy grilla w sobotę i niedzielę rozpalonego ale chyba tak, a ochrona goniła tylko jak się weszło do "zakazanej strefy" :)

W każdym razie jak byście potrzebowali jakiegoś konkretnego zaopatrzenia na sobotę lub niedzielę to dajcie znać.

Tomcat

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 659
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bytom
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 04, 2019, 05:04:35 pm »
Jak by Wam ten gryll przedłużył na sobotę i niedzielę to coś tam z szadokiem przytargamy ze sobą ;)

W sobotę czy niedzielę raczej nikomu nie będzie się chciało z grillem i węglem na plecach kilka kilometrów dymać.
Dodatkowo, ochrona będzie goniła, w zeszłym roku to się nawet odpryskać spokojnie nie mogłem :)

Ja tam się nie narzucam i Waszych planów nie zamierzam zmieniać, ale myślałem, że w piątek, w sobotę i niedzielę odległość na pole jest taka sama ;)
Poza tym myślę, że w weekend będzie więcej osób które mogły by coś zabrać i "ciężar" by się rozłożył :)

Nie pamiętam czy w zeszłym roku mieliśmy grilla w sobotę i niedzielę rozpalonego ale chyba tak, a ochrona goniła tylko jak się weszło do "zakazanej strefy" :)

W każdym razie jak byście potrzebowali jakiegoś konkretnego zaopatrzenia na sobotę lub niedzielę to dajcie znać.


W zeszłym roku grill, hmmm nie przypominam sobie :P
Co do odległości, w piątek auto zostawiasz przy polu, a w sobotę trza 30 do 40 minut z buta na pole dymać ( przynajmniej ja, auto zostawiam w Petrvaldiku koło kapliczki, i mam pewność że mi opon nie potną i szyb nie powybijają )
Choć propozycja jak każda tutaj zapodana, jest do obgadania :)

Sławol

  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 04, 2019, 05:28:03 pm »
Misiaczki, żeby było jasne:

1. W 2016 taki partyzancki grill w polu wypalił bez problemów, ale nie wiem, co się działo potem przez kolejne lata, bo mnie nie było na wszystkich edycjach. A pełno wiadomości, że taśmy, mundury i ogólnie chryja, czy coś tam. Co innego w Radomiu, gdzie SPFL ma swoje ogrodzone miasteczko i tam sobie rządzi (nie wiem, nie znam się, nie byłem nigdy na campie). Tutaj jesteśmy w "przestrzeni publicznej" i nie wiem, jak to będzie z wyrozumiałością tubylców. Byle chlewu nie zrobić, wiadomo. W Poznaniu nikt się nie czepiał tego, że zostawiliśmy graty poukładane przy drzewku i na drugi dzień dalej się bawiliśmy.

2. Grill jest planowany wstępnie na piątek, bo w dni "latające" sam raczej nie będę chętny do warowania przy kotle i obstawiam, że mało komu będzie się chciało jednak pilnować ciągle ognia ;D To już pisałem na początku. Jeśli coś zostanie do jedzenia i picia, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabawę pociągnąć dalej w następne dni (o ile oczywiście nikt nas nie pogoni za to).

3. Zaczęliśmy od zestawu startowego, czyli palenisko + picie i jedzenie. Jeśli skompletujemy cały warsztat, to wtedy jedna paczka kiełbas więcej, czy jeden dodatkowy grill z Tesco za te 10-20 zł tylko wyjdzie nam na plus. W Poznaniu były chyba ze 3 i wszystkie się paliły. Myślę, że największy płacz będzie, gdy się puszki skończą za szybko, a nie kiełbasa, czy chleb ;D

4. Mamy jeszcze trochę czasu, żeby sobie porozmawiać tutaj i ustalić parę spraw :)

Tak to widzę przez swoje różowe okulary ;)
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol

kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 10974
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 04, 2019, 06:49:59 pm »
Największy płacz to będzie, jak zaczną się "dwojeczki"  ;D ;D
Więc żeby temu zapobiec, to proponuję na zagryche węgiel z grilla albo dobrze zwęglone kiełbasy ;)

to tak w formie żartu

a serio, najważniejsze żeby chlewu po sobie nie zostawić, więc worki na śmieci niezbędne

Tomcat

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 659
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bytom
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 04, 2019, 07:04:19 pm »
Największy płacz to będzie, jak zaczną się "dwojeczki"  ;D ;D
Więc żeby temu zapobiec, to proponuję na zagryche węgiel z grilla albo dobrze zwęglone kiełbasy ;)

to tak w formie żartu

a serio, najważniejsze żeby chlewu po sobie nie zostawić, więc worki na śmieci niezbędne


O kulturę w tej grupie jestem raczej spokojny, nawet przy rozrzedzonej krwi... :)
Ale jak co, szykuję na piątkowego grilla "wzmocniony" woreczek 200L, tak na wszelki wypadek, jakby komuś "słoma z butów wystawała"  ;D


Sławol

  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 04, 2019, 07:11:37 pm »
a serio, najważniejsze żeby chlewu po sobie nie zostawić, więc worki na śmieci niezbędne

O to to! U mnie w plecaku zawsze rolka tego i owego jest ;)
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol

Way

  • Wiadomości: 224
  • Aaaale ooo sssoooo chozzziii??
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 05, 2019, 09:43:05 am »
Ja z Arabatem cuś do żarła i ze dwie flaszki whisky.

P.S.
Worki na śmieci przy takich imprezach to raczej podstawa wiec zawsze noszę. Srajtaśmę też :P
Aviotionspotters profile - http://tiny.pl/gq3f3
youtube - http://tiny.pl/gq35h

Sławol

  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 05, 2019, 04:02:01 pm »
OK, to może podsumujmy zaopatrzenie na tę chwilę, łatwiej będzie wyłapać, czego brakuje :)

- Maybe, Tomcat, Sławol - sprzęt do pieczenia i palenia oraz przybory do jedzenia. Luźno rzucam, że może coś jeszcze dorzucimy, skoro jest nas trójka :)
- Brovarsky - kiełbasa + przyprawy (ketchup, musztarda, chrzan),
- Solo - whisky + cola,
- Pimpuś - kiełbasa/mięso,
- ponuryy + szadok - "wkład własny" na sobotę i niedzielę. Cokolwiek by tam nie wymyślili, to na pewno zjemy/wypijemy/spalimy kalorie ;D
- Acid - kiełbasa + picie,
- Way + ArabaT - coś do jedzenia + picie + ew. dodatkowy ruszt.

Edit:
PS Kuźwa, weźże ktoś chleb jakiś i oranżadę może, co? ;D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2019, 04:32:14 pm wysłana przez Sławol »
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol

Pimpuś

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 496
    • Zobacz profil
    • aerobandit
  • Skąd: Londyn/Krosno
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 05, 2019, 05:16:02 pm »
Ja bym się pisał tylko nie wiem czy będzie możliwość zakupienia jakiej kiełby po drodze. ewentualnie mogę się finansowo dołożyć

Jak co się kupi i przywiezie :) daj znać jakie mięcho preferujesz.

Gites! Zakup tam co, a ja Ci kasiorke oddam. Mięso opierdole każde  :) ostatnio na Filipinach węża wjebalim ;D

ArabaT

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Grill w Ostrawie 2019
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 05, 2019, 05:56:41 pm »
PS Kuźwa, weźże ktoś chleb jakiś i oranżadę może, co? ;D

Przy takim zaopatrzeniu to każdy na łyk chleba powinien się załapać   :D
A oranżadę jak znajdę to zdjęcie zrobię

Teoretycznie będziemy mieli lodówkę, tylko komu się będzie chciało co chwilę do auta chodzić?
Pozdrawiam, Łukasz