FOTO-TECHNIKA > Obróbka zdjęć, tutoriale

Jak byście obrobili to zdjęcie?

(1/17) > >>

Pimpuś:
Ostatni Zlot SPFL i Hesjowe porady dały mi dużo do myślenia i postanowiłem otworzyć ten wątek. Niech każdy wrzuca od czasu do czasu jakiegoś RAWa, w którym coś gdzieś kogoś gryzie. Ludziska niech ściągają i obrabiają wedle woli, co się komu podoba, jak według was powinno to wyglądać i podyskutujmy. Nie chodzi tutaj o to kto lepiej zrobi, tylko żeby zobaczyć to samo zdjęcie z perspektywy innych osób. Niech każdy po krótce napisze co i jak robił. Wydaje mi się, że każdy na tym po trochu skorzysta. Zaznaczam, że wrzucane RAWy nie muszą być żyletami czy innymi "perełkami z secika". W sumie czym gorzej tym lepiej (oczywiście bez przesady) żeby zobaczyć co można ze zdjecia wyciągnąć. Miłej zabawy!

Pimpuś:
Jedziemy z tematem

https://www.dropbox.com/s/vqoz5lkbgt4qnfa/ID1A7589.CR2?dl=0

Frogi:
To tak na szybciocha. Podbite czernie, leciutko clarity, minimalnie suwaczkiem w Topaz Restyle i maciupeńka winietka :) 2 minuty roboty :)

Spad:
Kadr, jak widzę, podobny :) Autotony, zredukowane "na oko" przy pomocy "Fade autotones", Vivezą podciągnąłem strukturę samolotu i osłabiłem strukturę tła, żeby trochę "wyciągnąć" maszynę z tła. Odszumiłem samolot, wyostrzyłem całość.

szyszmen:
Podstawy w ACR, & nik collection... Kadrowanie? Coś takiego przyszło mi do głowy. :) Takie moje spojrzenie  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej