ZDJĘCIA INNE > Pozostałe

Transformersy ;)

<< < (3/5) > >>

eMeL:
Dzięki za słowo :) Pracuję już na nich (a dokładnie, na pierwszej maszynie ze zdjęcia ;) ) prawie 20 lat i mi się nie znudziła/y, no mają coś w sobie :)


--- Cytat: Spad w Listopad 29, 2017, 10:57:32 pm ---Niesamowite są te maszyny (zdjęcia też super). Ile osób obsługuje coś takiego?

--- Koniec cytatu ---
Wszystko zależy od wielkości, ale od 4 do 6 osób i to jest maksymalna obsługa ;)


--- Cytat: Helmut w Listopad 30, 2017, 10:22:05 am ---widzę że jednak się zdecydowałeś .

--- Koniec cytatu ---
Ano :) i mam nadzieję, że za to mnie nie zwolnią ;)


--- Cytat: sqpien w Listopad 30, 2017, 10:24:41 am ---Piekne potworki! i Pięknie uchwycone
P.S.
Kiedy organizujesz plener?

--- Koniec cytatu ---

Chciał bym bardzo, kiedyś coś takiego zorganizować ale raczej marne szanse :(, kiedyś podjąłem temat z moim kierownikiem, to jak mi zaczął wyliczać ile potrzeba pozwoleń i przychylności "góry" to mi się słabo zrobiło.. no ale cóż, może się jakiś cud zdarzy ;)

brovarsky:

--- Cytat: eMeL w Grudzień 01, 2017, 09:12:31 am ---Dzięki za słowo :) Pracuję już na nich (a dokładnie, na pierwszej maszynie ze zdjęcia ;) ) prawie 20 lat i mi się nie znudziła/y, no mają coś w sobie :)


--- Cytat: Spad w Listopad 29, 2017, 10:57:32 pm ---Niesamowite są te maszyny (zdjęcia też super). Ile osób obsługuje coś takiego?

--- Koniec cytatu ---
Wszystko zależy od wielkości, ale od 4 do 6 osób i to jest maksymalna obsługa ;)


--- Cytat: Helmut w Listopad 30, 2017, 10:22:05 am ---widzę że jednak się zdecydowałeś .

--- Koniec cytatu ---
Ano :) i mam nadzieję, że za to mnie nie zwolnią ;)


--- Cytat: sqpien w Listopad 30, 2017, 10:24:41 am ---Piekne potworki! i Pięknie uchwycone
P.S.
Kiedy organizujesz plener?

--- Koniec cytatu ---

Chciał bym bardzo, kiedyś coś takiego zorganizować ale raczej marne szanse :(, kiedyś podjąłem temat z moim kierownikiem, to jak mi zaczął wyliczać ile potrzeba pozwoleń i przychylności "góry" to mi się słabo zrobiło.. no ale cóż, może się jakiś cud zdarzy ;)

--- Koniec cytatu ---
może spod płota da radę :P

nurek:
W Bełchatowie jak zwałowarka pracuje na skraju dziury przy drodze, to możesz karmić ją z ręki. Potwór na wyciągnięcie ręki robi wrażenie.

Spad:
Czy prawo jazdy na traktor wystarczy do tego?  ;D

Carlito:
na hulajnogę z przyczepą wystarczy  8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej