Autor Wątek: Dogrywka 2/2017  (Przeczytany 420 razy)

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21597
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Dogrywka 2/2017
« dnia: Październik 19, 2017, 01:21:47 pm »
Słów kilka wróbla ćwirka - dla zainteresowanych :)

Bronek - kadry dobre ale nadal brakuje tej jakości (ostrości) no i tak trochę nudno z tym Migiem jeno. Syfki na fotach wyslanych do RA? oj nie wypada :P (0042)
Brovar - jest ostrzej i ciekawie ale zwróć uwagęna obróbkę - krawędzie aż dają po oczach. Czy Ty może podostrzasz funkcją "redukcja potrząśnięć" czy jak to się tam nazywa? Ta funkcja potrafi czasem powyzabijać :P
Carlito - ewidentnie chciales sobie portfolio poszerzyć o fotki inne - te nocne i pano to Wiesz ze tam ostrości ni ma :) Spit fajny
Dulmen - znowu trochę nudno - same suczity? ;) 036 zdecydowanie do 16:9; 037 było się minimalnie w prawo przesunąć (wiem - tłok) :) Ladnie w miare z jakością!
Hornet - fajnie kadrowo, Hind superowy, Breitlingi z krawędziami siakies takie - odstają :) Szkoda małej nieostrości na Mustangu bo zacny :)
Keren - piękny tygrysek we wszystkich odsłonach, super jakość za wyjątkiem 43 oczywiście. 45 super to już 46 bym odpuscil :)
Lukasz_Kulik - trochę dziwnie dla mnie z ostroscia - w sesnie z punktami na które ostrzysz. Ostrosc jest czasem tam gdzie nie trzeba a gdzie trzeba jej ni ma (48, 54, 55, 56) . Czasem iejsca nieostre tez traktujesz filtrami i się robi kaszanka. super 52! :) Ai pliss nie igraj z formatami :) 3;2, 16:9, 1:1 powinno starczyć. takie 53 to dziwne jakies formatem
Mariusz - sper jakość na Jurkach! Jaczek rewelacja :)
Maximus - super kadry, super jakość! tylko 71 taki wciśnięty i w mocnych nic się nie dzieje, szkoda braku ostrości na 70 - może znajdziesz inne z seryjki?
Piotrek - na zdecydowanej większości super jakość!! Unikałbym pionowych kadrów - szkoda zdjęcia - większość pionowych można przekadrować w poziom. Czasem o pol pietra za dużo filtrow i się sztucznix robi (12,15 i 16) tez formaty rozne minimalnie. mach loopy poza 001 i 14 mega :) Koncowka zestawu nudna :P wyszło mi ponad 70% - super
Qba - fajna jakość, super kadry, ciekawy i nienudny zestaw. Fajnie się bawisz  i strukturą i kolorami i kadrem. 007 wywal bo odstaje :P ponad 70% ode mnie
Rocco!! :) 40 super oreszcie będziemy mieli czas pogadać sooon :P
Ryba - Troche jakość ucieka. Kadry zacne zwłaszcza to z flagą - numeracja u Ciebei jest skopana to nie pisze o numerach. Ciekawi mnie Twoja opowieść o zdjęciu z Wojtkiem Krupą :D
Sila - jak zawsze super kadry czasem minimalnie brakuje jakości a efekty bywają przesadzone - kadr ratuje wszystko. Fota z Kielem (ta ostra) szacun!!
Slawol - momenty ciekawe. Podumaj nad dynamiką kadru - nie wszystko musi latac z lewa na prawo i odwrotnie - zwłaszcza na 16:9 - jakies skosy, więcej oddechu i będzie jeszcze fajniej
Zibi - kosisz jakością i obróbką - moc! Lądujące Su-22 odstaje od reszty która jest na TOP!

Wybaczcie - tak na szybko od serca i totalnie subiektywnie - nie musicie się tym przejmować :)
Fajnie się oceniało w większości! :)


:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

Hornet

  • Gość
Odp: Dogrywka 2/2017
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2017, 02:27:33 pm »
Dzięki Chłopie !

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7041
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: Dogrywka 2/2017
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2017, 03:28:36 pm »
następną razą postaram się trochę zamydlić ;) podkręcam lekko ostrość  na warstwach. sękju ;)

sila

  • Wiadomości: 1023
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków
Odp: Dogrywka 2/2017
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2017, 04:22:54 pm »
Dzięki za poświęcony czas  ;)

Łukasz Kulik

  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
  • Skąd: EPWA/EPDE
Odp: Dogrywka 2/2017
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2017, 06:30:14 pm »
Dzięki Hesja! Ale chyba z wrześniowej dogrywki i pazdziernikowej to już lepiej jest co?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Maximus

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 860
    • Zobacz profil
    • www.jozwiak-foto.pl
  • Skąd: Koziegłowy Wlkp.
Odp: Dogrywka 2/2017
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 19, 2017, 06:42:48 pm »
Dzięki za lekcję :)

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21597
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Dogrywka 2/2017
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 19, 2017, 07:02:23 pm »
Dzięki Hesja! Ale chyba z wrześniowej dogrywki i pazdziernikowej to już lepiej jest co?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
ja nie wiem ktora jest ktora a nie sprawdzalem exifów
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

Sławol

  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Odp: Dogrywka 2/2017
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 19, 2017, 07:35:06 pm »
To ja idę podumać do świątyni dumania... ;D

Dzięki wielkie za opinię i poświęcony czas!
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol

Mariusch

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 998
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: Dogrywka 2/2017
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 19, 2017, 08:12:04 pm »
Dzięki za omówienie :)

Dulmen

  • Wiadomości: 533
    • Zobacz profil
  • Skąd: Sarbinowo
Odp: Dogrywka 2/2017
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 19, 2017, 10:04:38 pm »
Dzięki za cenne uwagi .

Zibi

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 570
    • Zobacz profil
  • Skąd: Siemianowice Śląskie
Odp: Dogrywka 2/2017
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 10, 2017, 01:46:18 pm »
Dzięki  Sławek za ocenę   :)