Autor Wątek: Sanicole Sunset Airshow 2016 by hesja  (Przeczytany 1090 razy)

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21598
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Sanicole Sunset Airshow 2016 by hesja
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 19, 2017, 04:31:40 pm »
Dzięki Stary ;) to hasło przynajmniej z moich ust padło po raz pierwszy w Rosji w 2009 roku na maks kiedy to razem z Qną i z Ewą Grzesiem i Tadziem kasowa liśmy całe serię zdjęć z samolotami których inni nie mieli swoich kolekcjach :) później sytuacja pojawiła się jeszcze kilka razy yyy kilkadziesiąt razy :)
A co do tych zdjęć to oczywiście każdy może mieć swoje zdanie Ja z jakichś powodów je bardzo lubię :) jeszcze inny aspekt jest tej sprawy Gdy robiłem aktualizacje swojej strony to siłą rzeczy Przeglądałem zdjęcia sprzed wielu lat i były między innymi takie z których byłem bardzo ale to bardzo dumny :) te dwa zdjęcia które krytykuje mori są o niebo lepsze od tamtych i to w tym wszystkim jest zajebiste :) jesteśmy wszyscy na o wiele wyższym poziomie niż kiedyś co fajnie rokuje na przyszłość mam nadzieję
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

Mori

  • Wiadomości: 1861
    • Zobacz profil
    • Moje fotoloto
  • Skąd: EPMB
Odp: Sanicole Sunset Airshow 2016 by hesja
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 19, 2017, 07:21:01 pm »
W pełni cię rozumiem Hesja. Mam takie same przemyślenia oglądając swoje stare fotki. Fajnie widzieć progres w tym co się robi. To co kiedyś uważałem za super robotę teraz bym już publicznie nie pokazał. :)
Nie twierdzę że to słabe zdjęcia ale przy reszcie wyglądają blado. :)
¡¡¡ ǝɔuoɹpǝıq ʍ ɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu

https://500px.com/p/boguckimarcin