Autor Wątek: 23 BLT  (Przeczytany 1583 razy)

eMeL

  • Wiadomości: 722
    • Zobacz profil
  • Skąd: Konin
Odp: 23 BLT
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 02, 2016, 12:01:04 am »
Ja to bym widział w takiej kolejności: 2, 1, 4 i 7 :) ..i za Spadem co do obróbki i kadrowania ;) ..ale potencjał jest.. :)

marsjanin

  • Gość
Odp: 23 BLT
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 02, 2016, 02:00:28 am »
Mariush, miało być w poziomie, ale kniec końców przegapiłem przed zapisywaniem i wrzuceniem.

Racja, przeostrzone, chciałem gdzieś wyjść z ostrością na granicy ale jednak przesadziłem.

Co do obróbki kolorów, tonów itp. to efekt zamierzony, postaram się następnym razem wstrzelić gdzieś pomiędzy Wasz ideał a moją wizję. Raczej nie będzie to dążenie do czystego naturalnego zdjęcia, ale też postaram się nie przegiąć.

Brovarsky, nie kombinowałem nic z fotomontażem, jeśli to masz  na myśli.

Frogi

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 1036
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 BLT
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 02, 2016, 11:06:35 am »
Spad, serio podoba Ci się KADR na 1?



Wg mnie wygląda spoko, jedyne co bym tam poprawił to może troszkę więcej miejsca z przodu no i ten horyzont. Co do mocnych punktów to mi także wydaje się, że w tym przypadku kabinka nie musi się w nim znajdować, choć ciekawe jakby to wyglądało.

Mori

  • Wiadomości: 1856
    • Zobacz profil
    • Moje fotoloto
  • Skąd: EPMB
Odp: 23 BLT
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 02, 2016, 12:37:54 pm »
postaram się następnym razem wstrzelić gdzieś pomiędzy Wasz ideał a moją wizję

Stary, nie kumam. To nie konkurs na przypodobanie się jury.
Mam nadzieję że ten "suwak" zawsze popchniesz w stronę "moja wizja" :)
¡¡¡ ǝɔuoɹpǝıq ʍ ɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu

https://500px.com/p/boguckimarcin

szamal

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 2386
  • wieczny brak czasu...
    • Zobacz profil
    • www.maciejszamalek.com.pl
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 BLT
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 02, 2016, 03:36:11 pm »
Marsjanin, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem odnosnie wypowiedzi Mori'ego i Twoich opini ktore piszesz i postaraj sie zrozumieć co tam jest napisane. Ostatecznie to piszesz o buźkach i słoneczkach na naszym forum albo o tym że nastepnym razem postarasz sie wpasować z suwakami bardziej pod nasze gusta. To sa Twoje słowa, wiec nie dziw sie naszym odpowiedziom.
Poza tym brovar ma chyba rację, że tak naprawde to nie wiadomo o co Ci chodzi ;)