Autor Wątek: Następny rok za nami  (Przeczytany 239 razy)

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7038
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Następny rok za nami
« dnia: Styczeń 16, 2017, 08:33:42 pm »
...i nie wiadomo kiedy szczelił jak z bata następny rok naszej działalności.
To i ja nie będę pisał zbędnych poematów, tylko krótko i na temat. Jesteśmy jak WOŚP, z każdym rokiem bijemy rekordy :) W 2016 odbyliśmy ok. 80 wypraw (i to jak do tej pory najlepszy nasz rezultat) - do naszych zaprzyjaźnionych baz lotniczych, na różnego rodzaju pikniki lotnicze, airshowy i inne imprezy fotolotnicze. Mamy z tego mega dorobek zdjęciowy opublikowany na naszej stronie. Zostało do wrzucenia kilka fotorelacji, ale w związku z tym, że cały czas dokładamy starań aby serwer chodził na tip top, to trzeba jeszcze chwilę poczekać, aby zamknąć na www ubiegły rok.

Dzięki Rzepce, który dwoi się i troi, aby nasz fanpejcz na szajzbuku chodził na najwyższych obrotach, mamy dokładnie 9252 fanów - polubiaczy ;) Myślę, że w tym roku pęknie 10k i... znów będzie okazja %%% :D

Carlito... ma prawa ręka :) Dzięki za nieocenioną pomoc przy selekcji zdjęć do dorobku. To dzięki Tobie mamy wybrane najlepsze zdjęcia do fotorelacji :)
Rzepka... ma lewa ręka :) Dzięki wielkie za pomoc również. Robisz straszny wicher na tym fanpejczu i mega robotę, co widać po stale rosnących lajkach :)
Spad i lmk... moje lewe i prawe oko opatrzności :D Dzięki chłopaki za Wasze poświęcenie przy poprawianiu nadesłanych relacji :) Wbrew pozorom, to ta robota lekką nie jest :)

Reszcie dziękuję, że jesteście, bo bez Was i Waszych super zdjęć, Waszej pisaniny relacji, newsów to by była czarna dupa, smutek i nostalgia... ;)

W nowym roku życzę jeszcze więcej okazji do zrobienia jeszcze bardziej zajebistych zdjęć, a ja.... Was z nich rozliczę w odpowiednim momencie ;)

idziękujębardzo :)


Dulmen

  • Wiadomości: 533
    • Zobacz profil
  • Skąd: Sarbinowo
Odp: Następny rok za nami
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2017, 11:08:48 pm »
Dziękuje za kawał dobrej roboty jaką  odwalacie a przede wszystkim za cierpliwosć i wyrozumiałość :) oby wam jej w kolejnych latach nie zabrakło
Wszystkiego dobrego Panowie !!

Rzepka

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 3301
  • Modelarz :)
    • Zobacz profil
    • RzepkaPHOTO
  • Skąd: Bielsko-Biała (EPBA)
Odp: Następny rok za nami
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2017, 07:34:30 pm »
Ja tam się rozwijał nie będę więc tylko napiszę:

Brovar dzięki, że jesteś i ogarniasz to wszystko dla nas, szacun i super robota! :)
Oczywiście wielkie podziękowania również dla reszty ekipy ogarniaczowej z którą akurat mam mniej kontaktu ale wiem ile kosztuje ich praca i poświęcenie prywatnego czasu! :)

Co do fanpejcza to pewnie byłoby więcej ale niestety widać momentami jak na dłoni działania FB polegające na zmniejszaniu zasięgów stron, mniejsza ilość like'ów itp. oczywiście chodzi o to aby kupować od nich reklamy... Co by jednak nie było, machina działa i żaden Cukierberg nas nie powstrzyma! :D

Pozdrawiam :)

kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 10982
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
Odp: Następny rok za nami
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2017, 07:45:41 pm »
Browar, szacun za robotę i za koordynację. Niech %%% będą z Tobą ;)

Carlito, Rzepka, Spad, lmk
super ogarniacie www i chwała Wam za to że się chce

Dzięki 

kichu

  • Wiadomości: 11802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Września
Odp: Następny rok za nami
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2017, 08:50:06 pm »
Amen !!!

Sławol

  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Odp: Następny rok za nami
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2017, 08:49:09 am »
Wielkie dzięki za ogrom roboty, Panowie! Jesteście najlepsi :)

Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol