Autor Wątek: Aerofestival 2016  (Przeczytany 9992 razy)

norek

  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
    • Prywatna galeria fotografii
  • Skąd: Łódź
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #270 dnia: Maj 29, 2016, 09:59:03 am »
Hej. Zauważyłem wczoraj ze sporo osób stało po drugiej stronie terminala. Czyli jeśli uznać ze górki są po lewej stronie terminala to sporo osób było po prawej stronie.  Tam są jakieś ogródki działkowe? Czy orientuje się ktoś jak wygląda dojście tam?  Patrząc po tym jak zwracały Su i F to może tam jest nawet lepsze miejsce niż na górkach?

Sławol

  • Moderator
  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #271 dnia: Maj 29, 2016, 09:48:33 pm »
Pufff, ja już w swojej norze w bloku...

Ale był weekend :)

Przede wszystkim wielkie dzięki dla Hesji za pomoc z akumulatorami oraz dla Moriego za pomoc z kartą pamięci. Grześkowi dodatkowo za transport na dworzec PKP. No i dzięki wielkie za wszystko wszystkim, których spotkałem/poznałem i z którymi spędziłem ten czas: Keren, Emel, Kwinto, Rzepka, Deoc, Jack S., Grzesiek, Karol, Wojtek, Robteek, bhpchmiel i reszta ferajny z forum i nie tylko (przepraszam, jeśli kogoś pominąłem lub zapomniałem imienia) :D Fantastyczna zabawa z Wami całe dnie :)

Edit: P.S. Tak jest, szlaban można było ominąć, wjeżdżając na chodnik. Widziałem to rano dzisiaj :D A po jakimś czasie wpadły do nas w odwiedziny srebrne busy z niebieskimi paskami... ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2016, 10:14:53 pm wysłana przez Sławol »
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol

bhpchmiel

  • Wiadomości: 576
    • Zobacz profil
  • Skąd: Milanówek
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #272 dnia: Maj 29, 2016, 10:22:10 pm »
Hej. Zauważyłem wczoraj ze sporo osób stało po drugiej stronie terminala. Czyli jeśli uznać ze górki są po lewej stronie terminala to sporo osób było po prawej stronie.  Tam są jakieś ogródki działkowe? Czy orientuje się ktoś jak wygląda dojście tam?  Patrząc po tym jak zwracały Su i F to może tam jest nawet lepsze miejsce niż na górkach?

Byłem tam w sobotę w zeszłym roku. Miejscówka taka sobie bo bardzo przeszkadza wysoki płot:(((

keren

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • fotografkonin
  • Skąd: Koziegłowy
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #273 dnia: Maj 29, 2016, 10:26:14 pm »
Konin w domu. Wielkie dzięki wszystkim za spotkanie (w przeciwieństwie do Sławola nawet nie spróbuję wymieniać...  :P ) Było mega pozytywnie, czekam tylko na dalsze takie okazje  ;D

bhpchmiel

  • Wiadomości: 576
    • Zobacz profil
  • Skąd: Milanówek
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #274 dnia: Maj 29, 2016, 10:41:08 pm »
Milanówek i Błonie również - bardzo się cieszę, że mogłem się z Wami spotkać w Pardubicach i na Agrofestivalu:))) Było jak zawsze wesoło!

eMeL

  • Wiadomości: 722
    • Zobacz profil
  • Skąd: Konin
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #275 dnia: Maj 29, 2016, 10:51:13 pm »
Dzięki Wam za mega dwa dni :) Samolocisze, samolociszami ;) no latały, hałasowały, ba, nie jedne nawet dymiły ;) ale możliwość pogadania, pośmiania się z Wami warta jest wszystkiego :) DZIĘKI :D

Mori

  • Wiadomości: 1853
    • Zobacz profil
    • Moje fotoloto
  • Skąd: EPMB
Odp: Aerofestival 2016
« Odpowiedź #276 dnia: Maj 30, 2016, 11:02:01 am »
Trójmiasto dotarło do domów. Pozdrowienia dla całej Loży Szyderców :):):)
¡¡¡ ǝɔuoɹpǝıq ʍ ɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu

https://500px.com/p/boguckimarcin