Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hangar Party / Odp: Errekszynki 2024 :D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kahoola dnia Kwiecień 13, 2024, 05:14:22 pm »
Kahoola 1szt. damska S
2
Hangar Party / Odp: Powitania :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez hesja dnia Kwiecień 12, 2024, 02:45:34 pm »
a powitać #KPC  :-*
3
Hangar Party / Odp: Errekszynki 2024 :D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MOBIX dnia Kwiecień 12, 2024, 02:26:52 pm »
MOBIX, męskie 2 sztuki, rozmiar S
4
Hangar Party / Odp: Powitania :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aga Żel dnia Kwiecień 12, 2024, 02:24:33 pm »
Hejka,  jestem i ja u Was gościnnie..Aga Żel,
Najbliżej mi do EPKT więc paxoloty, a z racji całkowitej zmiany zawodowej ,może w końcu będzie więcej możliwości focenia  ale..... najbardziej mi gra #KoniecPasaCrew

5
Hangar Party / Odp: Errekszynki 2024 :D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aga Żel dnia Kwiecień 12, 2024, 02:18:58 pm »
żelka, 1szt. damska, XL

6
Hangar Party / Odp: Errekszynki 2024 :D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez hesja dnia Kwiecień 12, 2024, 11:41:50 am »
hesja 1 szt. damska S,
oraz 1 szt. damska M

na wszelki wypadek :D
7
Hangar Party / Odp: Errekszynki 2024 :D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ponuryy dnia Kwiecień 12, 2024, 11:39:25 am »
ponuryy, 1szt. damska, XL
8
Hangar Party / Odp: Errekszynki 2024 :D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GulGul dnia Kwiecień 12, 2024, 11:37:15 am »
GulGul'owa, XS damska, 2 szt.
9
Hangar Party / Errekszynki 2024 :D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aisha dnia Kwiecień 12, 2024, 11:18:57 am »
TEXT by Hesja:

Kochani!
Rozpoczynamy szybką akcję zbierania zamówień na koszulki "I love Air-Action", które (gdybyście nie wiedzieli) wyglądają tak:



Koszulka kosztuje 80-90zł (w zależności od ilości zamówień) i żeby było jasne - tyle też za nią płacimy u producenta.
SPFL nic na tym nie zarabia bo nie może i nie chce :)
Dla nas najważniejsze  jest to, że chcecie w nich chodzić.
Nie dziwota bo raz, że fajnie wyglądają, a dwa to kto nie kocha Errrekszyn?  ;D ;D 8) 8)

WAŻNA SPRAWA:
Wiele osób niezorientowanych uważa, że jak ktoś jest odziany w tę koszulkę to na bank jest z SPFL. My wiemy, że jest inaczej :)
Dlatego prośba byście starali się dbać o dobre imię naszego AIR-ACTION nosząc tę koszulkę i jak już macie plana zrobić coś niefajnego, to załóżcie inny ciuszek :)
No chyba że sprawy się tyczą Errrekszyn - a no to OK :D
Nie zdziwcie się, jak tu czy tam dostaniecie pomoc tylko z powodu, że ktoś Was skojarzy z SPFL (zwłaszcza za granicą).

Rozmiarówka standardowa firmy Adler. Możemy też zrobić koszulki dla dzieci (trzeba podać wzrost).
Jest opcja, by dla dzieci nie robić nadruku na plecach. No ale dzieci też kochają Errrekszyn, bo jak by się na tym świecie inaczej znalazły??  ::)
Proszę w takiej sytuacji o zaznaczenie, że bez nadruku na plecach.

Jak zamawiać?
proste - napisz w tym wątku ile sztuk, jaki rozmiar i czy damska czy męska
np.
hesja 2szt. męska XL

Ktoś od nas (najpewniej Aisha) się z Tobą skontaktuje by dogadać transport. Będzie trzeba zapłacić za koszulkę i za przesyłkę zgodnie z dogadaniem.
OK - czekamy na zgłoszenia :)

Tak, tak - trzeba być zalogowanym na forum :) No ale jak inaczej? :D

Listę zamykamy 21 kwietnia 2024 dokładnie o północy. W dniu kolejnym wysyłam zamówienie zbiorcze. A potem niech się dzieje się ;)

LISTA:
10
Imprezy lotnicze / Odp: Święto 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego, 18-19 maja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krunz dnia Kwiecień 10, 2024, 06:04:17 pm »
Dziś w bazie mówili, że zdaje się od najbliższego poniedziałku rusza sprzedaż biletów.
Strony: [1] 2 3 ... 10