Autor Wątek: Piknik Lotniczy w Swidwinie 06 .2014  (Przeczytany 1277 razy)

Dulmen

  • Wiadomości: 533
    • Zobacz profil
  • Skąd: Sarbinowo
Piknik Lotniczy w Swidwinie 06 .2014
« dnia: Sierpień 13, 2014, 03:22:03 pm »
Parę moich pierwszych fotek z Pikniku lotniczego w Swidwinie 06.2014                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       1.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               2.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               3.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                4.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                5.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Qna

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 4483
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z los Heblos KrK
Odp: Piknik Lotniczy w Swidwinie 06 .2014
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2014, 07:27:16 pm »
Generalnie uwaga do proporcji, staraj się stosować "powszechnie znane i lubiane" 2x3 16x9 itp.

1 szary mig szare niebo, ładnie odcinają się marchewy. pokręcił bym kadrem tak aby samolot wylatywał z mocnego punktu w kierunku drugiego (po przekątnej) i ciaśniej o ile materiał pozwala.

2 najlepsza z setu :) maszyna dobrze w kadrze siedzi choć obróbka hmm trochę blado u mnie. ciekawy jestem wersji z prostym horyzontem

3 kadr obróbka ok, góra do przycięcia (z zachoiwaniem uwagi o proporcjach) tak aby pozbyć się jasnego na krawędzi zdięcia.

4  przyciąć np do  16x9 , teraz mamy fotojamnika

5 ładne stado :) u mnie ciemno i ponuro...




Dulmen

  • Wiadomości: 533
    • Zobacz profil
  • Skąd: Sarbinowo
Odp: Piknik Lotniczy w Swidwinie 06 .2014
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2014, 08:10:53 pm »
Generalnie uwaga do proporcji, staraj się stosować "powszechnie znane i lubiane" 2x3 16x9 itp.

1 szary mig szare niebo, ładnie odcinają się marchewy. pokręcił bym kadrem tak aby samolot wylatywał z mocnego punktu w kierunku drugiego (po przekątnej) i ciaśniej o ile materiał pozwala.

2 najlepsza z setu :) maszyna dobrze w kadrze siedzi choć obróbka hmm trochę blado u mnie. ciekawy jestem wersji z prostym horyzontem

3 kadr obróbka ok, góra do przycięcia (z zachoiwaniem uwagi o proporcjach) tak aby pozbyć się jasnego na krawędzi zdięcia.

4  przyciąć np do  16x9 , teraz mamy fotojamnika
 
5 ładne stado :) u mnie ciemno i ponuro...
    Dziekuje ci  za cenne uwagi bardzo sie przydadzą ,może we wrzesniu uda mi sie wyskoczyć do Malborka to bedzie okazja poćwiczyć .:)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2014, 08:12:29 pm wysłana przez Dulmen »