Autor Wątek: Air Show Radom 2011 [27-28.08.2011]  (Przeczytany 26327 razy)

czachus

  • Gość
Odp: Air Show Radom 2011
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 23, 2011, 09:48:12 pm »
Żeby tylko się spełniła, bo to co niejednokrotnie było zapowiadane na stronach ER Szoła, nie przylatywało...
Inna rzecz, że chcą ściągnąć jak najwięcej ludzi, żeby (chyba) odrobić poprzednie dwie niefartowne edycje.
Gorzej jak się Ruscy zlecą i Hamerykanie - wtedy nie będzie jak się w d...na lotnisku podrapać, bo tyle ludzi może być (wzorem tragicznej niedzieli z AS 2009).
Ponoć to sami Amerykanie wyszli z inicjatywą z Raptorem.
Tyle szczegółów znam-z dwóch źródeł z kręgów DSP-więc coś na rzeczy chyba jest.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 09:50:50 pm wysłana przez czachus »

czachus

  • Gość
Odp: Air Show Radom 2011
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 23, 2011, 09:53:44 pm »
No przekazuję to co najpierw usłyszałem od jednego kolegi, nie bardzo wierzyłem więc potwierdziłem u drugiego.
Ja też jak zobaczę, albo jak pojawi się oficjalne info to uwierzę.

młody

  • Wiadomości: 955
  • Marcin S.
    • Zobacz profil
    • Marcin Sikorzak Photography
  • Skąd: Warszawa EPWA
Odp: Air Show Radom 2011
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 26, 2011, 12:17:31 am »
Na milavia.net. przy Radomiu widnieje Patrouille Suisse. Nie wiem czy to nie błąd bo są też na Szwajcarskim pokazie odbywającym się w tym samym czasie.
Co do Raptora.... To nie wierze że przyleci :D Gdyby jednak był to z jednej strony fajnie bo egzotyczna maszynka... a z drugiej nie fajnie... bo cała Europa się zwali do Radomia... i będzie "tłoczno"...
"A jeśli z nas ktoś legnie wśród szaleńczych jazd..."

Jamal

  • Wiadomości: 2858
    • Zobacz profil
  • Skąd: Trochę tu, trochę tam...
Odp: Air Show Radom 2011
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 28, 2011, 10:38:31 am »
Info z FB:
Pozytywnie na zaproszenie Dowódcy Sił Powietrznych odpowiedziały Włoskie Siły Powietrzne, które do udziału w pokazach dynamicznych oddelegują zespół akrobacyjny FrecceTriColori oraz samolot C-27J Spartan na wystawę statyczną. Chorwacja z kolei zapowiedziała udział zespołu akrobacyjnego „Wings Of Storm”. Po krótkiej przerwie, na polskich pokazach zawita również zespół akrobacyjny „Patrouille de France”. Po raz pierwszy w Polsce wystąpi również zespół akrobacyjny Patrouille de Swiss ze Szwajcarii. Bardzo dobre wieści przedstawili: attaché Wielkiej Brytanii, który zapowiedział obecność członka formacji „Battle of Britain Memorial Flight”, attaché Węgier – JAS-39 Gripen i An-26 na wystawę statyczną, oraz attaché USA potwierdzając przelot nad lotniskiem samolotu B-52 Stratofortress oraz prezentację samolotu C-17 Globemaster na wystawie statycznej.
 
W gronie najlepszych zespołów akrobacyjnych świata najprawdopodobniej zabraknie „Red Arrows” z Wielkiej Brytanii oraz „Midnight Hawks” z Finlandii, które gościły w Radomiu w 2009 roku.
 Organizatorzy AIR SHOW – 2011 oczekują na informacje z Białorusi, Czech, Ukrainy, Holandii, Turcji, Szwecji, Hiszpanii, Rosji, Austrii, Grecji i Rumunii, które najprawdopodobniej nadejdą w I kwartale bieżącego roku.
Pozdrawiam serdecznie!
Jamal
www.barthez.com.pl

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: Air Show Radom 2011
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 28, 2011, 10:54:03 am »
Info z FB:
Pozytywnie na zaproszenie Dowódcy Sił Powietrznych odpowiedziały Włoskie Siły Powietrzne, które do udziału w pokazach dynamicznych oddelegują zespół akrobacyjny FrecceTriColori oraz samolot C-27J Spartan na wystawę statyczną. Chorwacja z kolei zapowiedziała udział zespołu akrobacyjnego „Wings Of Storm”. Po krótkiej przerwie, na polskich pokazach zawita również zespół akrobacyjny „Patrouille de France”. Po raz pierwszy w Polsce wystąpi również zespół akrobacyjny Patrouille de Swiss ze Szwajcarii. Bardzo dobre wieści przedstawili: attaché Wielkiej Brytanii, który zapowiedział obecność członka formacji „Battle of Britain Memorial Flight”, attaché Węgier – JAS-39 Gripen i An-26 na wystawę statyczną, oraz attaché USA potwierdzając przelot nad lotniskiem samolotu B-52 Stratofortress oraz prezentację samolotu C-17 Globemaster na wystawie statycznej.
 
hohoho... na bogatooo.
Parę rodzyneczków jest. Ciekawe co zaprezentuje Buff.
Pozdrawiam

młody

  • Wiadomości: 955
  • Marcin S.
    • Zobacz profil
    • Marcin Sikorzak Photography
  • Skąd: Warszawa EPWA
Odp: Air Show Radom 2011
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 28, 2011, 02:23:00 pm »
o kurczaki... :D BOGATO :D
Czyli milavia nie kłamała :D
Fajnie... 3 zespoły które zawsze chciałem strasznie zobaczyć :D
Jeszcze jak coś z Rosji przyleci to będzie bosko! :d
"A jeśli z nas ktoś legnie wśród szaleńczych jazd..."

krispol

  • Wiadomości: 2569
  • W oczekiwaniu na Air Show
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puławy
Odp: Air Show Radom 2011
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 28, 2011, 03:51:00 pm »
o kurczaki... :D BOGATO :D
Czyli milavia nie kłamała :D
Fajnie... 3 zespoły które zawsze chciałem strasznie zobaczyć :D
Jeszcze jak coś z Rosji przyleci to będzie bosko! :d

Taak a do tego dodaj Iskry,Orliki,Zelaznych,Hardship Red,może z Rosją coś wyjdzie a może jeszcze Turkish Stars?
Nie za dużo tego? A gdzie palniki?

młody

  • Wiadomości: 955
  • Marcin S.
    • Zobacz profil
    • Marcin Sikorzak Photography
  • Skąd: Warszawa EPWA
Odp: Air Show Radom 2011
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 28, 2011, 04:13:39 pm »
o kurczaki... :D BOGATO :D
Czyli milavia nie kłamała :D
Fajnie... 3 zespoły które zawsze chciałem strasznie zobaczyć :D
Jeszcze jak coś z Rosji przyleci to będzie bosko! :d

Taak a do tego dodaj Iskry,Orliki,Zelaznych,Hardship Red,może z Rosją coś wyjdzie a może jeszcze Turkish Stars?
Nie za dużo tego? A gdzie palniki?
No właśnie... ciekawe co z Orlikami. Remont powinien się już kończyć.
Noo... jakby jeszcze Turkowie przylecieli to było by już ZAJE! :D
"A jeśli z nas ktoś legnie wśród szaleńczych jazd..."

krispol

  • Wiadomości: 2569
  • W oczekiwaniu na Air Show
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puławy
Odp: Air Show Radom 2011
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 28, 2011, 08:27:19 pm »
Kurde... jak już będę miał czym focić to nie będzie Red Arrows (jak nie miałem czym to byli) :(

A co to...jak nie ma strzałek to już nie ma co focić ? :) RA jeszcze w Radomiu będą a B-52,PdS to rodzynki po raz pierwszy w Polsce. Tricollori też w Polsce rzadko...więc napewno będziesz miał na czym obiektyw zawiesić :)

Szykujta sie ludziska bo będzie JEDWABISCIE !!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2011, 08:36:52 pm wysłana przez hesja »

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: Air Show Radom 2011
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 06, 2011, 11:50:05 pm »
Chodzi fama ze Buff i inne duże zabawki mają spać w Polsce, czyli tylko Powidz się nadaje. Do tego ma być tam dzień otwarty.
Może to ktoś zweryfikować swoimi kanałami? Jeżeli to prawda, może zatem warto rozważyć podział weekendu na te dwa miejsca?
Pozdrawiam

Koper

  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
  • Skąd: Mińsk Maz.
Odp: Air Show Radom 2011
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 07, 2011, 08:59:28 pm »
Największe pokazy lotnicze w Polsce, których głównym organizatorem jest Dowództwo Sił Powietrznych, to impreza o międzynarodowym charakterze, co potwierdziła obecność attaché z Litwy, Czech, Białorusi, Ukrainy, Rosji, Niemiec, Chorwacji, Węgier, Francji, Włoch, Finlandii, Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

Nie wiem czy można to inaczej zrozumieć...:)

młody

  • Wiadomości: 955
  • Marcin S.
    • Zobacz profil
    • Marcin Sikorzak Photography
  • Skąd: Warszawa EPWA
Odp: Air Show Radom 2011
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 07, 2011, 09:35:20 pm »
W Powidzu na dniu otwartym ma również stać KC-135 i E-3 Sentry...
Ciekawe czy pokażą się nad Radomiem...
iii... ciekawe czy oba USAF...
AWACS mógłby być w tym pięknym NATO'wskim malowaniu.... :D <marzy>
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2011, 09:38:40 pm wysłana przez młody »
"A jeśli z nas ktoś legnie wśród szaleńczych jazd..."

Kakadz

  • Wiadomości: 57
  • "Fly to live! Live to fly! Do or die!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Włocławek
Odp: Air Show Radom 2011
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 17, 2011, 01:35:50 am »
W miarę pewne informacje na temat tego, co przyleci, to będą pewnie na maksymalnie ze dwa miesiące przed pokazami. Mam tylko nadzieję, że większość planów wypali. Nie mogę się doczekać aż oficjalnie oznajmią, która z maszyn Battle of Britain Memorial Flight się zaprezentuje, bo odkąd umieścili info, że któraś z maszyn tej grupy ma przylecieć, to nie daje mi to spokoju. :)
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 01:38:35 am wysłana przez Kakadz »
Flying... And nothing else matters...

Member of the official fan club of The White-Red Sparks Aerobatic Team

volt

  • Wiadomości: 3364
    • Zobacz profil
  • Skąd: Ząbki
Odp: Air Show Radom 2011
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 17, 2011, 08:19:25 am »
W miarę pewne informacje na temat tego, co przyleci, to będą pewnie na maksymalnie ze dwa miesiące przed pokazami. Mam tylko nadzieję, że większość planów wypali. Nie mogę się doczekać aż oficjalnie oznajmią, która z maszyn Battle of Britain Memorial Flight się zaprezentuje, bo odkąd umieścili info, że któraś z maszyn tej grupy ma przylecieć, to nie daje mi to spokoju. :)

W grudniowej Skrzydlatej jest artykuł o Flying Legends i kolekcji Battle of Britain Memorial Flight właśnie. Nie powiem, jest co podziwiać. Zapraszamy do Radomia ;)
Z pozdrowieniami pod wysokim napięciem,
volt vel. amper ;)


kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 10974
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
Odp: Air Show Radom 2011
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 09, 2011, 03:00:54 pm »
Frecce Tricolori potwierdzone  ;D