Autor Wątek: Czy aplikować?  (Przeczytany 9183 razy)

Majek

  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
    • majkon.pl
  • Skąd: Radom
Czy aplikować?
« dnia: Maj 26, 2010, 12:07:34 pm »
No właśnie...
Tak się zastanawiam. Chciałbym, ale się boję... Mój dorobek fotograficzny w tej materii nie jest zbyt bogaty, nie chciałbym na debila wyjść.
Te kilkanaście zdjęć potrzebnych do aplikacji pewnie bym wybrał, ale nie wiem, czy znalazłoby się odpowiednia ilość takich, którymi naprawdę chciałbym się pochwalić. A to chyba i tak najmniej istotny element z całego procesu rekrutacyjnego, bo to raczej w odpowiedniej kolejności trzeba do tematu podejść.
I z tego miejsca chciałbym Was poprosić o pomoc drobną. No bo cóż, w tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego, jak wziąć się za siebie i nadgonić  trochę, uzupełnić portfolio. Domyślam się, że wewnątrz stowarzyszenia macie już szczegółowo rozpisane kalendarium imprez i plenerów, na których zamierzacie się pojawić. Chętnie i ja bym w niektórych wziął udział. Zdjęcia i sposobność ich wykonania to jedno, a dwa, to chciałbym dać się Wam poznać. Myślę, że całkiem dobrze wpisuję się w konwencję całego tego przedsięwzięcia, jak to Hesja gdzieś zgrabnie ujął, skrzyżowały się u mnie dwie pasje. Może nie z taką intensywnością uprawiane, ale zawsze. Wiecie do czego zmierzam? Dajcie znać gdzie, kiedy się spotykacie, czy jest w ogóle możliwość, żebym się do Was przyłączył jako "wolny pstrykacz". Pewnie ktoś z Was będzie w Góraszce (najbliższa większa impreza), a tak w nieco dalszej perspektywie, chciałbym w tym roku do Axalp się z Wami wybrać (jeżeli znalazłoby się miejsce, a jak nie to jakoś we własnym zakresie -  w każdym razie termin mam zabukowany  ;) ). Ale między czerwcem i październikiem jest jeszcze kilka tygodni i pewnie nie będziecie siedzieć bezczynnie. Na forum dostępu do takich informacji nie ma, między sobą gadacie o jakichś Krzesinach i innych eventach.

Cóż, podpowiedzcie może coś, co ma zrobić taki robak, jak ja... ;)

Pozdrawiam.

kichu

  • Wiadomości: 11802
    • Zobacz profil
  • Skąd: Września
Odp: Czy aplikować?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2010, 12:12:10 pm »
odpowiedz jest prosta, aplikowac na sympatyka, limit punktow zeby wskoczyc na sympatyka jest duzo nizszy niz dla czlonka zwyczajnego  (30% vs 60%), a pewnie dzialy forum i zwiazane z tym opcje - takze wyjazdowe - stoja dla niego otworem :)

Dyziek

  • Wiadomości: 2296
  • Potas:)
    • Zobacz profil
    • www.dyziek.com
  • Skąd: Mińsk Mazowiecki
Odp: Czy aplikować?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 26, 2010, 12:13:14 pm »
Odpowiedz jest prosta - członek sympatyk na początek :)
No i na wszystkich imprezach lotniczych znajdziesz nas i łatwo poznasz po ciuchach firmowych ;)

ps. Kichu pisaliśmy w tym samym czasie :)

wilk

  • CZŁONEK HONOROWY
  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 5909
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Czy aplikować?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2010, 12:18:37 pm »
Oczywiście, a ocenę swoich zdjęć zostaw RA.

Redak

  • Wiadomości: 1036
    • Zobacz profil
    • AVIATION PHOTOGRAPHY
  • Skąd: Warszawa
Odp: Czy aplikować?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2010, 12:34:31 pm »
No właśnie...
Tak się zastanawiam. Chciałbym, ale się boję... Mój dorobek fotograficzny w tej materii nie jest zbyt bogaty, nie chciałbym na debila wyjść.
Te kilkanaście zdjęć potrzebnych do aplikacji pewnie bym wybrał, ale nie wiem, czy znalazłoby się odpowiednia ilość takich, którymi naprawdę chciałbym się pochwalić. A to chyba i tak najmniej istotny element z całego procesu rekrutacyjnego, bo to raczej w odpowiedniej kolejności trzeba do tematu podejść.
I z tego miejsca chciałbym Was poprosić o pomoc drobną. No bo cóż, w tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego, jak wziąć się za siebie i nadgonić  trochę, uzupełnić portfolio. Domyślam się, że wewnątrz stowarzyszenia macie już szczegółowo rozpisane kalendarium imprez i plenerów, na których zamierzacie się pojawić. Chętnie i ja bym w niektórych wziął udział. Zdjęcia i sposobność ich wykonania to jedno, a dwa, to chciałbym dać się Wam poznać. Myślę, że całkiem dobrze wpisuję się w konwencję całego tego przedsięwzięcia, jak to Hesja gdzieś zgrabnie ujął, skrzyżowały się u mnie dwie pasje. Może nie z taką intensywnością uprawiane, ale zawsze. Wiecie do czego zmierzam? Dajcie znać gdzie, kiedy się spotykacie, czy jest w ogóle możliwość, żebym się do Was przyłączył jako "wolny pstrykacz". Pewnie ktoś z Was będzie w Góraszce (najbliższa większa impreza), a tak w nieco dalszej perspektywie, chciałbym w tym roku do Axalp się z Wami wybrać (jeżeli znalazłoby się miejsce, a jak nie to jakoś we własnym zakresie -  w każdym razie termin mam zabukowany  ;) ). Ale między czerwcem i październikiem jest jeszcze kilka tygodni i pewnie nie będziecie siedzieć bezczynnie. Na forum dostępu do takich informacji nie ma, między sobą gadacie o jakichś Krzesinach i innych eventach.

Cóż, podpowiedzcie może coś, co ma zrobić taki robak, jak ja... ;)

Pozdrawiam.

Ja miałem taki sam dylemat jak ty, czułem to samo ........zaryzykowałem
Najważniejsze to się dobrze bawić.... mam nadzieje że będę się bawił z wami  ;D
Pozdrawiam :)

MarS

  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 4445
    • Zobacz profil
  • Skąd: Międzyzdroje
Odp: Czy aplikować?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 26, 2010, 01:35:43 pm »
Majek, ale nie ma się czego bać, w RA nikt nie bije. Zdaję sobie sprawę ze wielu jak najpierw obejrzy portfolio hesji, to sobie mysli: "co ja mogę wysłać, skoro najgorsza fota z tego PF jest lepsza od najlepszejszej mojej" ale trzeba wziąść poprawkę że OOC hesji to jest lekko ponad 95%. Owszem aby zostać członkiem zwyczajnym trzeba mieć te 60% i na to się muszą składać już dobre foty, ale zawsze można zacząć zabawę do "sympatyka", którego to status już pozwala na wspólny udział w imprezach i dalszy rozwój fotograficzno wyjazdowy

Majek

  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
    • majkon.pl
  • Skąd: Radom
Odp: Czy aplikować?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 26, 2010, 02:47:05 pm »
Ok, dzięki za zainteresowanie.
W takim razie siądę w najbliższym czasie do tych moich zdjęć nieszczęsnych i postaram się coś z nich wykrzesać.
I niech się dzieje wola nieba... ;)

Pozdrawiam.

wilk

  • CZŁONEK HONOROWY
  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 5909
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Czy aplikować?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 26, 2010, 03:28:38 pm »
Ok, dzięki za zainteresowanie.
W takim razie siądę w najbliższym czasie do tych moich zdjęć nieszczęsnych i postaram się coś z nich wykrzesać.
I niech się dzieje wola nieba... ;)

Pozdrawiam.

Spiesz się, niedługo Góraszka i wiele następnych rewelacyjnych imprez.

Majek

  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
    • majkon.pl
  • Skąd: Radom
Odp: Czy aplikować?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 26, 2010, 03:50:57 pm »
Pośpiech jest podobno dobry przy łapaniu pcheł... ;) A tak zupełnie serio...
Góraszkę tym razem potraktuję bardziej jako okazję do rodzinnego wyjazdu (pierwszy raz zabiorę mojego małego entuzjastę lotnictwa na tego typu imprezę), a przy okazji może uda mi się coś tam pstryknąć. Innymi słowy będę się piknikował. A może wpadnie kilka fajnych kadrów, co by ta moja aplikacja nie była za nędzna. ;) No i może uda się nam jakoś spotkać.

wilk

  • CZŁONEK HONOROWY
  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 5909
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Czy aplikować?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 26, 2010, 04:17:12 pm »
Znajdziesz nas ;), o nas będzie głośno na całej Góraszce ;D 8)
na pewno się spotkamy.

Majek

  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
    • majkon.pl
  • Skąd: Radom
Odp: Czy aplikować?
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 26, 2010, 05:55:50 pm »
Khehe, tak mi jeszcze przez myśl przeszło... Chyba każdego, kto zastanawia się nad podjęciem próby przystąpienia do stowarzyszenia dręczy podobne, kliniczne wręcz zjawisko. Nawet nazwa sama się nasuwa - Syndrom Hesji (albo może Kompleks Hesji). ;) Na zasadzie "O kurde, co ja mam pokazać, przecież i tak co bym nie wypocił, to przy Hesji wypadnę bledziutko"...

SMAT

  • Gość
Odp: Czy aplikować?
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 26, 2010, 06:04:53 pm »
A ja jestem zdania, iż po to się zapisujemy aby "uczeń przerósł mistrza"  8)

hlynur

  • Wiadomości: 2461
    • Zobacz profil
Odp: Czy aplikować?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 26, 2010, 07:54:56 pm »
Nawet nazwa sama się nasuwa - Syndrom Hesji (albo może Kompleks Hesji). ;) Na zasadzie "O kurde, co ja mam pokazać, przecież i tak co bym nie wypocił, to przy Hesji wypadnę bledziutko"...


Dobrze że to nie średniowiecze, bo za rozpowszechnianie herezji palono na stosie.

To nie my mamy ciśnienie, tylko On by utrzymać pozycję lidera........... ;D

A zabawa jest na pierwszym miejscu.

Majek

  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
    • majkon.pl
  • Skąd: Radom
Odp: Czy aplikować?
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 26, 2010, 11:58:19 pm »
Ok, dobra, przyjmuję taki argument. Ten z zabawą też. ;)

Majek

  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
    • majkon.pl
  • Skąd: Radom
Odp: Czy aplikować?
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 28, 2010, 08:10:47 pm »
Fajno, tylko nie zdziwcie się, jak któregoś z Was zacznie zaczepiać jakiś bliżej niezidentyfikowany koleś. ;)
Aaa... Tam będziecie się kręcić w jakiś sektorach dla prasy i akredytowanych, czy w Góraszce nie ma czegoś takiego? Bo nie kojarzę.