Autor Wątek: Powitania :)  (Przeczytany 98682 razy)

marko77

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Skąd: Wrocław
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #3000 dnia: Sierpień 23, 2019, 11:38:30 pm »
Witam,

Mam na imię Marek i od wielu lat "bawię" się amatorsko fotografią, mieszkam we Wrocławiu. Od przeszło 20 mieszkam w okolicy Wrocławskiego lotniska (jak jeszcze była jednostka wojskowa) i wielokrotnie mogłem obserwować MIG`i 21 (zarówno podczas startów i lądowań jak i z bliższej odległości - lotnisko w czasach "przejściowych" można powiedzieć że było ogólnodostępne ;) ). Także dźwięki samolotów są jakby "wpisane" w moją krew i ciężko się bez nich obyć ;)
Pozdrawiam
Marek Ż.

Kahoola

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Skąd: Reda
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #3001 dnia: Sierpień 24, 2019, 11:05:59 am »
Siema Świry Fotoloto! Z tej strony monitora Kaśka, która bakcyla złapała w sumie przypadkiem trafiając na zdjęcia Hesji i Bartka Bery . Za mną kilka obfoconych pokazów na północy kraju. Fot wrzucać nie będę bo amatorszczyzna i  gnioty. Pozdro!

Maras

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 806
    • Zobacz profil
  • Skąd: 140km od Mach Loop
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #3002 dnia: Sierpień 24, 2019, 02:05:21 pm »
Kochamy oglądać gnioty, ludzi z nikoniarzy i szczególnie tych co nielegalnie wbijają na płytę lotniska ;D :P Witamy czym chata bogata  ;)

sewery

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #3003 dnia: Sierpień 24, 2019, 11:39:55 pm »
Witam wszystkich użytkowników,
Mam na imię Sebastian, od jakiegoś czasu mieszkam w Warszawie i od jakiegoś czasu próbuję bawić się w fotoloto dlatego dołączyłem do tego szanownego grona.
Pozdrawiam

Hornet

  • Gość
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #3004 dnia: Sierpień 25, 2019, 12:05:01 am »
Witajcie nowicjusze. Rozgoście się, czytajcie, oglądajcie i pytajcie. To forum jest dla Was  :D

Leon166

  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Skąd: Katowice
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #3005 dnia: Sierpień 27, 2019, 04:04:39 pm »
Witam Wszystkich:):)

Mam na imię Łukasz, jestem z Katowic, fotografią interesuje sie od zawsze, a ostatnio zaczeła mnie fascynować fotografia lotnicza:_)  Mam za sobą fajere na muchowcu gdzie w pełnym słoncu cały dzień fociłem samoloty co mnie bardzo zmotywowało do dalszych działań w tej dziedzinie fotografi oraz ludzie którzy tym sie pasjonują ( oczywiście w tym pełnym słońcu nie zabrałem kremu do opalania i caly się spaliłem ale właśnie osoba z waszą koszulką sama zaproponowała mi użyczenie kremu:) za co mu bardzo dziekuje bo napewno na nastepny dzień byłoby gorzej):)

Tomcat

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 659
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bytom
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #3006 dnia: Sierpień 27, 2019, 04:34:44 pm »
Witam Wszystkich:):)

Mam na imię Łukasz, jestem z Katowic, fotografią interesuje sie od zawsze, a ostatnio zaczeła mnie fascynować fotografia lotnicza:_)  Mam za sobą fajere na muchowcu gdzie w pełnym słoncu cały dzień fociłem samoloty co mnie bardzo zmotywowało do dalszych działań w tej dziedzinie fotografi oraz ludzie którzy tym sie pasjonują ( oczywiście w tym pełnym słońcu nie zabrałem kremu do opalania i caly się spaliłem ale właśnie osoba z waszą koszulką sama zaproponowała mi użyczenie kremu:) za co mu bardzo dziekuje bo napewno na nastepny dzień byłoby gorzej):)

Jeśli użyłeś kremu w spray-u, to pewnie mojego :)

Sławol

  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #3007 dnia: Wrzesień 02, 2019, 07:56:36 pm »
Witajcie i bawcie się tu dobrze :)
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol

słoniu

  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Skąd: Zgorzelec
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #3008 dnia: Październik 14, 2019, 04:59:44 pm »
Dzień bry. Z tej strony Mariusz z mieścinki co się zowie Zgorzelec. Z lotnictwem związany od najmłodszych lat - modelarstwo. Mocno też zainteresowany historią II WŚ w szczególności wojna na Pacyfiku. Ze zdjęciami związany od dość niedawna bo od 11.06.2016 roku - pokazy w Mlada Boleslav. Od tego czasu staram się w miarę możliwości zawodowych i prywatnych odwiedzać pokazy. I toby było na tyle. w miare możliwości postaram się wrzucić moje wypociny fotograficzne. Pozdrawiam

Spad

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 6419
  • Vieux Charles
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #3009 dnia: Październik 14, 2019, 09:06:30 pm »
Witaj Słoniu :) Pokazałbyś jakieś swoje zdjęcia? :)

Carlito

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 3353
    • Zobacz profil
  • Skąd: Żyrardów/Biała Podlaska
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #3010 dnia: Październik 14, 2019, 10:01:15 pm »
Witaj Słoniu :) Pokazałbyś jakieś swoje zdjęcia? :)
może na razie poprzestańmy na zdjęciach samolotów... :P

Sławol

  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #3011 dnia: Październik 14, 2019, 10:16:39 pm »
Siemasz, witaj!

Baw się dobrze, no i dawaj foty, dawaj :)
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7035
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #3012 dnia: Październik 15, 2019, 06:11:49 pm »
Witka

Villa

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Skąd: Tarnowskie Góry
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #3013 dnia: Grudzień 13, 2019, 08:30:39 am »
Cześć. Mam na imię Adam. Mieszkam w  Tarnowskich Górach. Od kiedy pamiętam zawsze lubiłem fotografować. W każdej podróży towarzyszył mi aparat. Fotografią samolotów zaraziłem się w 2010 roku. Małymi kroczkami pracowałem nad swoim warsztatem , do wszystkiego dochodziłem sam. Od jakiegoś czasu rozglądam się nad stowarzyszeniem , grupą spotterską do której chciałbym dołączyć. Już miałem szykować się do przygotowania setu oraz dokumentów do aplikacji kiedy poczytałem forum. Tak więc witam Was serdecznie i chciałbym kiedyś zostać jednym z Was.
Wybrałem Stowarzyszenie Polskich Fotografów Lotniczych ponieważ:
- Podobają mi się zdjęcia publikowane przez Członków Stowarzyszenia , jest spora rzesza Członków od których chciałbym się uczyć
- Zero zasad jeśli chodzi o kompozycję zdjęcia, ma być ładne/ciekawe
- Widać Was na imprezach lotniczych ,mam nadzieję na wspólne wyjazdy z Wami na pokazy lotnicze w różne miejsca Europy i Świata
- Udaje Wam się wejść tam gdzie bez przynależności do jakieś grupy wejść nie można

Villa

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Skąd: Tarnowskie Góry
Odp: Powitania :)
« Odpowiedź #3014 dnia: Grudzień 13, 2019, 10:31:27 am »
- Nie zauważyłem u Was żadnego onanisty sprzętowego ,który wszystko o wszystkim wie, oraz z radością skrytykuje posiadany sprzęt jak to on nie nadaje się do fotografii lotniczej.
- znam kilku Członków Stowarzyszenia i są to osoby pełne pasji , poczucia humoru oraz prawdziwe skarbnice wiedzy lotniczej
- Uwaga teraz wazelina! Dokonałem przeglądu grup spotterskich oraz podobnych stowarzyszeń i nie znalazłem lepszej grupy niż SPFL.
Wyjazd na wspólne focenie  ma być przygodą. To ma być przyjemność. Staram się być człowiekiem bezkonfliktowym. Nie s*am do własnego gniazda i gardzę osobami które takiego czynu się dopuszczają. Po ewentualnym przyjęciu do Stowarzyszenia nie będziecie mieli ze mną problemów. Lubię fotografować , pić piwo , oglądać samoloty i dobrze się bawić. Myślę ,że do Was pasuję. Tak więc na razie chciałbym dać się poznać aby w przyszłości móc wysłać aplikację. Do zobaczenia gdzieś pod płotem lotniska