Autor Wątek: Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011  (Przeczytany 2506 razy)

Litwiński

  • Gość
Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011
« dnia: Wrzesień 03, 2011, 04:29:21 pm »
W tym roku Fundacja „Happy Kids” wraz z firmą Bartolini Air oraz Portem Lotniczym im. Wł. Reymonta w Łodzi realizuje III edycję Pikniku Lotniczego „Rodzina pod Skrzydłami”. (zobacz zdjęcia z poprzedniej  II-ej edycji pikniku lotniczego).

Impreza ma charakter integracyjny. Udział w niej wezmą dzieci z państwowych domów dziecka, rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka oraz łodzianie z dziećmi, dla których będzie to  okazja  spędzenia czasu w rodzinnym gronie przy wielu atrakcjach przede wszystkim związanymi z awiacją ale również innych skierowanych do najmłodszych uczestników. Udział weźmie wielu Łodzian ale również mile widzieni będą wszyscy miłośnicy lotnictwa, którzy w przyjemnej i atrakcyjnej formie będzie mogło spędzić czas.

Jest to jedyna w Polsce, tego typu rodzinna impreza charytatywna o charakterze awiacyjnym. Głównymi atrakcjami będzie pokaz lotniczej Grupy Akrobacyjnej „Żelazny” oraz formacji 3at3. Planowane są również pokazy Grupy Akrobacyjnej „Orliki” i „Biało-Czerwone Iskry”. Mamy nadzieję, że na łódzkim niebie będziemy mogli zobaczyć przelot wojskowej formacji samolotów bojowych F-16 a na ziemi będzie można zasiąść w kokpicie TU-134, Mi-6 czy MIG-a. Również zaprezentowane zostaną maszyny zaliczające się do grona General Aviation Cessna 152, Cessna 172, Piper oraz Tecnam. Liczymy również na przylot prywatnych miłośników lotnictwa, którzy na pewno będą chcieli zaprezentować swoje samoloty. Swój udział zapowiedzieli też modelarze, którzy zaprezentują swoje maszyny oraz zorganizują pokaz akrobacji maszyn w skali „micro”.

Całość uświetniać będą występy estradowe. Będziemy mogli zarówno posłuchać niezapomnianych przebojów oraz utworów, które będą pierwszy raz prezentowane publicznie. Zobaczymy różne szkoły tańca, które oprócz pokazów scenicznych będą prowadziły zajęcia z najmłodszymi uczestnikami pikniku.

Udział w pikniku jest bezpłatny ale organizatorzy przygotowali szereg atrakcyjnych nagród, które będzie można licytować oraz stanowić będą nagrody w licznych konkursach i zabawach. Do wygrania będą loty widokowe na Łodzią oraz najbardziej ekskluzywny „przelot samolotem z Johnem Travoltą”, który niestety nie może przybyć na planowaną imprezę ale przekazał swoje pozdrowienia dla uczestników oraz dwa zdjęcia z autografem z przeznaczeniem na licytację. Również do wygrania będą płyty z autografami popularnymi autografami zespołu „Perfect”, wycieczki zagraniczne, romantyczna kolacja dla dwojga oraz szereg innych atrakcyjnych nagród. Całość  zebranych środków przeznaczone zostanie na wsparcie dla rodzinnych domów dziecka.

Patronat na imprezą objęli: Minister Sprawiedliwości p. Krzysztof Kwiatkowski, Rzecznik Praw Dziecka p. Marek Michalak, Marszałek Województwa Łódzkiego p. Witold Stępień, Wojewoda Łódzki p. Jolanta Chełmińska oraz Prezydent Miasta Łodzi p. Hanna Zdanowska.

http://www.happykids.org.pl/index.php?idk=74

Zapraszam!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2011, 04:47:32 pm wysłana przez holka »

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2011, 10:58:10 am »
Jezeli ktoś ma okazję być to lepiej niech znajdzie czas na odwiedzenie tej imprezy. Olać wszelkie atrakcje poza jedną: wstępem na teren kolekcji Pani Lewandowskiej. To ostatnia szansa na zobaczenie tego miejsca. Od najbliższego poniedziałku całość ma zostać wywieziona do Dęblina.

W ogóle muzeum w Dęblinie to wg mnie poroniony pomysł, a "archeologia" i sposób pozyskiwania eksponatów typowy dla wojskowego myślenia - pozostawiam bez komentarza.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2011, 11:00:50 am wysłana przez nurek »
Pozdrawiam

hesja

  • Prezes SPFL
  • Solo Pajlot
  • ********
  • Wiadomości: 21579
    • Zobacz profil
    • hesja
  • Skąd: Warszawa
Odp: Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2011, 02:19:17 pm »
Litwiński - miał ktoś po Album przyjechac...
plisss nagraj kogos
ja nie mam go teraz nawet w co zapakowac dla kuriera
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

gonzo5

  • Gość
Odp: Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2011, 03:36:42 pm »
Efów nie będzie. W końcu to nie zabawki do uświetniania imprez grillowych ;)

holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2011, 03:40:03 pm »
i dobrze, chlopaki beda miec wolna niedziele :)
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 10969
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
Odp: Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 18, 2011, 07:58:16 pm »
kto był ??
 
i kto podesłał fotę do newsa ??
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2011, 08:00:49 pm wysłana przez kifcio »

holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 18, 2011, 08:01:15 pm »
ja :)
Litwinski tez:) ale on nie focil, byl w charakterze wolontariusza fundacji
wiec wyglada na to, ze z naszej ekipy tylko ja

news z fotka juz wisi od dobrych 2 godzin :)

relacja i fotki pewnie jeszcze dzis, bo jak usiade do slubu to niepredko beda :)
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 18, 2011, 08:02:40 pm »
ale ze co? fotka do bani?
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

kifcio

  • Master
  • ******
  • Wiadomości: 10969
  • Sweet Home EPMM :)
    • Zobacz profil
Odp: Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 18, 2011, 08:04:40 pm »
news z fotka juz wisi od dobrych 2 godzin :)

wiem wiem, chciałem tylko poznać autorkę ;)
 
co do relacji i dorobku - LUBIE TO :)
 
muchas gracias

kwinto

  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poddębice
Odp: Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 18, 2011, 09:41:08 pm »
w relacji jest błąd - wejść mozna było do bryzy i Sokoła a nie mi-8
oprócz tego otwarty był mi-6, tu-134 i mig-21PFM
ps
jaką nazwę dla dorobku zastoswać?

holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 18, 2011, 09:45:09 pm »
poprawione

i zesmy sie nie spotkali sie? :(

mysle ze EPLL bedzie ok w nazwie ;)
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

kwinto

  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poddębice
Odp: Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 18, 2011, 09:50:21 pm »
zajęta byłaś rozmową z innymi osobami - nie chciałem przeszkadzać - a jak w końcu upatrzyłem Cię samą to zniknęłaś zanim mogłem podejść ;D (strasznie nieśmialy jestem)

holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 18, 2011, 09:56:17 pm »
dzizas, jakie te chlopy niesmiale :)

trza bylo podejsc jak gadalam z "innymi" - poznalbys ludzi z SMLZŁ i łaską ekipe podplotowa :)

po to sie lansowalam w koszulce klubowej zeby mnie w tlumie mozna bylo znalezc ;) :D
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)

grzechu

  • Gość
Odp: Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 18, 2011, 09:59:43 pm »
I ludzi z EPLLST oczywiście.

holka

  • Wiadomości: 1907
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
Odp: Piknik Lotniczy "Rodzina pod skrzydłami" Łódź - 18 września 2011
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 18, 2011, 10:01:44 pm »
I ludzi z EPLLST oczywiście.
oczywiscie  tez :)
Z lotnictwem nie mam nic do czynienia, z wyjątkiem helikoptera w głowie jak zapiję :)